W Brzegu Dolnym, z udziałem 23 dziewcząt i 28 chłopców, rozegrano II WTK Młodzików. W kategorii młodziczek wygrała Zuzanna Bazylewska (Rokita Brzeg Dolny), która wyprzedziła Natalię Bartoszko (AZS UE Wrocław). Na dalszych miejscach uplasowały się: 3. Lena Smolarek (Rokita), 4. Amelia Milnikiel (Górnik Polkowice), 5. Gabriela Pułecka (Rokita), 6. Marika Chrąchol (Rokita), 7. Lena Kowalska (Lider Milicz) i 8. Alicja Witkowska (Granit Strzelin).

W kategorii młodzików najlepszy był Jakub Staszczyk (Wolavia Wołów). który w finale pokonał Tymoteusza Heinke (AZS UE). Dalsze miejsca zajęli: 3. Stanisław Staniowski  (Odra Głoska), 4. Dawid Staniowski (Odra), 5. Szymon Trybała (Odra), 6. Szymon Zając (Górnik), 7. Jakub Pieniężny (Sokół Jerzmanowa) i 8. Sebastian Sowa (Rokita).

Turniej pocieszenia młodziczek wygrała Maja Wojtyła (Wolavia), a druga była Julia Zalewska (Granit), natomiast u kadetów w turnieju pocieszenia najlepszy był Kamil Ugorek (Lider), a drugi był Szymon Mularczyk (Sokół).

Sędzia Główny Andrzej Siwek  zastępca Tomasz Wapiński

Zwycięzcy w kategorii młodziczek i młodzików wywalczyli prawo startu w II GPP Młodzików Dębica 19-21.03). Pozostali zawodnicy i zawodniczki, uczestniczący w II WTK, w mają prawo udziału w turniejach eliminacyjnych do turnieju II GPP. Oprócz nich, z rankingu krajowego, prawo gry w II GPP Młodziczek mają: Anna Ulatowska (Wolavia), Franciszek Żygadło (AZS UE), Dawid Malarz (AZS UE) i Krzysztof Wnęk (Granit).

2 WTK Młodziczek 7×4 klasyfikacja                  2 WTK młodzików 9×4 klasyfikacja

2 WTK Młodziczek 7×4 grupy                           2 WTK młodzików 9×4 grupy

2 WTK Młodziczek 7×4 główny                         2 WTK młodzików 9×4 główny

2 WTK Młodziczek 7×4 pocieszenia              2 WTK m;lodzików 9×4 pocieszenia