Nie udała się wyprawa dolnośląskich zawodniczek i zawodników do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie w dniach 11-13 października rozegrano I GPP Juniorów. Tylko Elżbiecie Kwiatkowskiej (Rokita Brzeg Dolny) udało się zakwalifikować do niedzielnych gier.  W rezultacie, po ćwierćfinałowej porażce 3:4 z Natalią Szymczyk (nr 1 w rankingu), uplasowała się na pozycjach 5-8.

W turnieju głównym zagrali i wywalczyli następujące miejsca: 17-24. Natalia Gaworska (AZS UE Wrocław) i Zuzanna Gaworska (AZS UE), 25-32. Stanisław Wnęk (AZS UE) i Jakub Matkowski (ULKS Ciechów). W turnieju grupowym wystąpili i uplasowali się na pozycjach: 33-30. Milena Chrabąszcz (Rokita),  Paula Krysińska (Śnieżnik Stronie Śląskie) i Karolina Podyma (Śnieżnik), 41-48. Julia Furman (AZS UE),  49-56. Julia Girulska (AZS UE) i Oskar Jadach (LZS SKS Raszówka).  W turnieju eliminacyjnym  jeszcze zagrali: Liliana Przybył (Rokita), Marcelina Jarecka (Victoria Jelcz-Laskowice), Malwina Jarecka (AZS UE), Natalia Kurzela (Orlęta Krosnowice), Natalia Wnuk (Orlęta) i Piotr Klimek (Zenit Międzybórz).

Słabsze wyniki naszych reprezentantów będą miały wpływ na zmniejszenie, i tak małych, ilości limitów imiennych do II GPP Juniorów.

ranking dolnośląski juniorek po I GPP_WTK

ranking dolnośląski juniorów po I GPP_WTK

wszystko o I GPP Juniorów