Rewelacyjny start w 91. Indywidualnych Mistrzostw Polski (Płock, 24-26.09.2023r.) w tenisie stołowym odnotowały zawodniczki KU AZS UE Wrocław. Niekwestionowaną królową Mistrzostw została Katarzyna Węgrzyn, która obroniła tytuł wywalczony przed rokiem w grze pojedynczej kobiet. Kasia w finale zmierzyła się z Wiktorią Wróbel (MRKS Gdańsk), a w półfinale pokonała swoją siostrę bliźniaczkę Annę Węgrzyn.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że szósty rok z rzędu tytuł mistrzowski w najbardziej prestiżowej konkurencji (singlu) w krajowym czempionacie zdobywa zawodniczka KU AZS UE Wrocław (4 x Natalia Bajor, 2 x Katarzyna Węgrzyn).

W turnieju gry podwójnej kobiet Anna i Katarzyna Węgrzyn podobnie jak rok temu stanęły na najwyższym stopniu podium. Poza problemami w pierwszej rundzie (wygrana 3:2), wszystkie pozostałem pojedynki zdecydowanie wygrały w stosunku 3:0. W grze mieszanej naszym reprezentantom niestety nie udało się powtórzyć wyniku sprzed roku i żadna para nie dotarła do strefy medalowej.

Gratulujemy serdecznie zawodniczkom, całemu sztabowi szkoleniowemu oraz władzom klubu!