gra mieszana seniorów

Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorek i Seniorów
Wołów 14.03.2021
gra podwójna mieszana
KLASYFIKACJA  KOŃCOWA
Pozycja Nazwisko R.ur Klub P-ty
1 BAŃKOSZ Michał 17.06.1905 KU AZS UE Wrocław 60
SZYMCZAK Julia 22.06.1905 KU AZS UE Wrocław 60
2 FURMAN Andrzej 22.05.1905 ULKS Ciechów 58
GAWORSKA Natalia 29.06.1905 KU AZS UE Wrocław 57
3-4 WNĘK Stanisław 26.06.1905 TKS GRANIT Strzelin 54
GAWORSKA Zuzanna 25.06.1905 KU AZS UE Wrocław 53
GŁAZOWSKI Kacper 27.06.1905 TKS GRANIT Strzelin 54
FURMAN Julia 27.06.1905 KU AZS UE Wrocław 53
5-8 ŹRÓDŁO Damian 22.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 49
ULATOWSKA Anna 01.07.1905 MKS WOLAVIA Wołów 49
MATKOWSKI Jakub 25.06.1905 ULKS Ciechów 49
KRYSIŃSKA Paula 27.06.1905 KU AZS UE Wrocław 49
JADACH Oskar 24.06.1905 LZS SKS Raszówka 49
GIRULSKA Julia 24.06.1905 KU AZS UE Wrocław 49
ŻYGADŁO Franciszek 30.06.1905 KU AZS UE Wrocław 49
JARECKA Malwina 28.06.1905 KU AZS UE Wrocław 49
9-16 CIESIELSKI Roch 26.06.1905 KU AZS UE Wrocław 42
UDALOVA Polina 26.06.1905 KU AZS UE Wrocław 41
MATUSIEWICZ Kamil 18.06.1905 LZS ORION BRANDA Bukowice 42
PASZEK Aleksandra 13.06.1905 LZS ORION BRANDA Bukowice 41
WOJTYŁA Norbert 23.06.1905 LKS ODRA Głoska 42
WOJTYŁA Maja 02.07.1905 MKS WOLAVIA Wołów 41
BEREZIUK Piotr 06.06.1905 TKS GRANIT Strzelin 42
PODYMA Karolina 27.06.1905 UKS IMPULS Kłodzko 41
KLIMEK Piotr 26.06.1905 LKTS ZENIT Międzybórz 42
WALOWSKA Wiktoria 22.06.1905 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 41
KOTYL Krzysztof 12.06.1905 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 42
JARECKA Marcelina 24.06.1905 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 41
NIEDŹWIEDZKI Wojciech 15.06.1905 UKS TS Kiełczów 42
WŁODARCZYK Magdalena 23.06.1905 KU AZS UE Wrocław 41
STACH Wojciech 08.06.1905 KU AZS UE Wrocław 42
GAŁKA Zuzanna 26.06.1905 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 41
17-22 WŁODARCZYK Kacper 23.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 32
KACZAN Alicja 28.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 31
SZYMKOWIAK Barjan 28.06.1905 UKS LIDER Milicz 32
KOWALSKA Lena 01.07.1905 UKS LIDER Milicz 31
KALISZ Karol 29.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 32
HOŁODNIUK Paulina 28.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 31
NAWROT Mikołaj 27.06.1905 UKS LIDER Milicz 32
MURAWSKA Sandra 29.06.1905 UKS LIDER Milicz 31
WALEŃSKI Tomasz 28.06.1905 UKS LIDER Milicz 32
RZĄSA Oliwia 27.06.1905 UKS LIDER Milicz 31
STASZCZYK Jakub 30.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 32
ZAJĄC Hanna 28.06.1905 KU AZS UE Wrocław 31
Sędzia Główny:
Tomasz WAPIŃSKI
Obsługa komputerowa:   Władysław CHRABĄSZCZ