ranking po 2 WTK/OTK młodzików

Wrocław, 21.03.2021
DOLNOŚLĄSKI RANKING MŁODZIKÓW PO II GPP/WTK SEZONU 2020/2021
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 6784 WNĘK Krzysztof 2009 TKS GRANIT Strzelin 91 LO8
2. 933 ŻYGADŁO Franciszek 2008 KU AZS UE Wrocław 79 LO9
3. 5593 STASZCZYK Jakub 2008 MKS WOLAVIA Wołów 66 LO29
4. 147 STANIOWSKI Stanisław 2008 LKS ODRA Głoska 60
5. 2621 MALARZ Dawid 2008 KU AZS UE Wrocław 57
6. 2620 HEINKE Tymoteusz 2008 KU AZS UE Wrocław 47
7. 146 STANIOWSKI Dawid 2010 LKS ODRA Głoska 42
8. 149 TRYBAŁA Szymon 2008 LKS ODRA Głoska 40
9. 11937 ZAJĄC Szymon 2008 KS GÓRNIK Polkowice 39
10. 9360 PIENIĘŻNY Jakub 2008 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 38
11. 7713 SOWA Sebastian 2009 MKS ROKITA Brzeg Dolny 36
12. 3484 WALEŃSKI Michał 2008 UKS LIDER Milicz 35
13. 3486 KUCHARSKI Franciszek 2009 UKS LIDER Milicz 34
14. 3220 BOGUSZ Krzysztof 2009 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 32
15. 935 GROCHOLSKI Miłosz 2013 KU AZS UE Wrocław 31
16. 5591 PIOTROWSKI Lucjan 2010 MKS WOLAVIA Wołów 29
17. 3225 ZACHARA Antoni 2011 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 29
18. 12295 PAJĄK Tymoteusz 2008 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 26
19. 5614 ZWOLSKI Dominik 2012 MKS WOLAVIA Wołów 26
20. 11420 IWANICKI Milan 2009 UKS LIDER Milicz 25
21. 9363 SZNAJDER Aleksander 2009 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 23
22. 10983 UGOREK Kamil 2010 UKS LIDER Milicz 22
23. 9359 MULARCZYK Szymon 2010 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 21
24. 9144 DZIADOSZ Mateusz 2009 KS GÓRNIK Polkowice 18
25. 10225 KOPKO Michał 2008 KS GÓRNIK Polkowice 18
26. 7115 PROŚNIEWSKI Adam 2010 MKS WOLAVIA Wołów 15
27. 10152 SEBASTIAN Marcin 2008 LZS TĘCZA Pisarzowice 15
28. 12120 MIKICIUK Mikołaj 2020 TOP Bolesławiec 15
29. 13113 ZAWADA Przemysław 2009 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 15
30. 5597 WILK Anatol 2011 MKS WOLAVIA Wołów 11
31. 11793 SZAŁAJKO Piotr 2009 TKS GRANIT Strzelin 11
1046
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 214 4
2 MKS WOLAVIA Wołów 147 5
3 LKS ODRA Głoska 142 3
4 UKS LIDER Milicz 116 4
5 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 102 4
6 TKS GRANIT Strzelin 102 2
7 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 82 3
8 KS GÓRNIK Polkowice 75 3
9 MKS ROKITA Brzeg Dolny 36 1
10 LZS TĘCZA Pisarzowice 15 1
11 TOP Bolesławiec 15 1
1046 31
Opracował: Władysław Chrabąszcz