ranking końcowy juniorek

Wrocław, 30.05.2021
DOLNOŚLĄSKI RANKING JUNIOREK KOŃCOWY SEZONU 2020/2021
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 922 GAWORSKA Zuzanna 2003 KU AZS UE Wrocław 181 LO
2. 923 FURMAN Julia 2005 KU AZS UE Wrocław 129 LO
3. 924 KRYSIŃSKA Paula 2005 KU AZS UE Wrocław 112 LO
4. 3222 GAŁKA Zuzanna 2004 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 112 LO
5. 926 GAWORSKA Natalia 2007 KU AZS UE Wrocław 108
6. 927 JARECKA Malwina 2006 KU AZS UE Wrocław 108
7. 7098 PODYMA Karolina 2005 UKS IMPULS Kłodzko 99
8. 11580 UDALOVA Polina 2004 KU AZS UE Wrocław 79
9. 1366 SUŁAWA Katarzyna 2005 MLKS SUDETY Międzylesie 79
10. 1365 NETER Oliwia 2004 MLKS SUDETY Międzylesie 74
11. 1164 KURZELA Natalia 2004 GLKS ORLĘTA Krosnowice 72
12. 6786 MIKOŁAJCZYK Martyna 2005 TKS GRANIT Strzelin 69
13. 3482 RZĄSA Oliwia 2005 UKS LIDER Milicz 69
14. 136 JEZIERSKA Ananda 2003 LKS ODRA Głoska 65
15. 7710 RIWOŃ Wiktoria 2006 MKS ROKITA Brzeg Dolny 59
16. 5595 ULATOWSKA Anna 2009 MKS WOLAVIA Wołów 57
17. 7707 PRZYBYŁ Liliana 2006 MKS ROKITA Brzeg Dolny 55
18. 3481 MURAWSKA Sandra 2007 UKS LIDER Milicz 51
19. 7712 SOWA Anżelika 2007 MKS ROKITA Brzeg Dolny 48
20. 7703 BOJANOWSKA Magdalena 2006 MKS ROKITA Brzeg Dolny 46
21. 5588 HOŁODNIUK Paulina 2006 MKS WOLAVIA Wołów 44
22. 5592 SKAWIŃSKA Nikola 2007 MKS WOLAVIA Wołów 41
23. 7702 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010 MKS ROKITA Brzeg Dolny 41
24. 5589 KACZAN Alicja 2006 MKS WOLAVIA Wołów 38
25. 7708 PUŁECKA Gabriela 2010 MKS ROKITA Brzeg Dolny 33
26. 1170 WNUK Natalia 2006 GLKS ORLĘTA Krosnowice 31
27. 7704 CHRĄCHOL Marika 2010 MKS ROKITA Brzeg Dolny 30
28. 1367 FURTAK Milena 2006 MLKS SUDETY Międzylesie 27
29. 8611 BAJAKA Wiktoria 2006 KU AZS UE Wrocław 22
30. 1368 FILIŃSKA Martyna 2008 MLKS SUDETY Międzylesie 22
31. 6783 WITKOWSKA Alicja 2009 TKS GRANIT Strzelin 22
32. 9252 WOJTYŁA Maja 2010 MKS WOLAVIA Wołów 14
33. 6781 ŚLIWIŃSKA Amelia 2007 TKS GRANIT Strzelin 14
2052
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodniczek
1 KU AZS UE Wrocław 739 7
2 MKS ROKITA Brzeg Dolny 312 7
3 MLKS SUDETY Międzylesie 202 4
4 MKS WOLAVIA Wołów 194 5
5 UKS LIDER Milicz 120 2
6 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 112 1
7 TKS GRANIT Strzelin 105 3
8 GLKS ORLĘTA Krosnowice 103 2
9 UKS IMPULS Kłodzko 99 1
10 LKS ODRA Głoska 65 1
2052 33
Opracował: Władysław Chrabąszcz