wyniki II rundy V ligi grupy wałbrzyskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  V  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wałbrzyska

II runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:     BSTS II Bystrzyca Kłodzka     Impuls II Kłodzko    Nysa Kłodzko    Płomień II Makowice    Salos II Dzierżoniów      Salos III Dzierżoniów    Sudety II Międzylesie

p5ligawb

p5ligawb ranking

terminarz 5 liga wałbrzyska – 2 runda w4

początek meczu – godzina 12.00

korekta 3.02.2021

data Gospodarz gość Protokół wynik
VIII SALOS II Dzierżoniów SALOS III Dzierżoniów 5wb22 10 : 0
20.02. wolny termin BSTS II Bystrzyca Kłodzka —- : —–
2021 UKS IMPULS II Kłodzko MKS NYSA Kłodzko 5wb23 3 : 10
sobota MLKS SUDETY II Międzylesie LZS PŁOMIEŃ II Makowice 5wb24 10 : 5
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
IX SALOS II Dzierżoniów wolny termin —- : —–
27.02. SALOS III Dzierżoniów BSTS II Bystrzyca Kłodzka 5wb25 4 : 10
2021 MKS NYSA Kłodzko MLKS SUDETY II Międzylesie 5wb26 10 : 2
sobota LZS PŁOMIEŃ II Makowice UKS IMPULS II Kłodzko 5wb27 10 : 8
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
X SALOS II Dzierżoniów MLKS SUDETY II Międzylesie 5wb28 10 : 1
6.03. BSTS II Bystrzyca Kłodzka UKS IMPULS II Kłodzko 5wb29 mecz : przełożony
2021 MKS NYSA Kłodzko wolny termin —- : —–
sobota SALOS III Dzierżoniów LZS PŁOMIEŃ II Makowice 5wb30 2 : 10
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
XI UKS IMPULS II Kłodzko SALOS II Dzierżoniów 5wb31 3 : 10
20.03 MLKS SUDETY II Międzylesie BSTS II Bystrzyca Kłodzka 5wb32 mecz : przełożony
2021 MKS NYSA Kłodzko SALOS III Dzierżoniów 5wb33 10 : 3
sobota wolny termin LZS PŁOMIEŃ II Makowice —- : —–
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
XII SALOS II Dzierżoniów LZS PŁOMIEŃ II Makowice 5wb34 10 : 1
10.04. BSTS II Bystrzyca Kłodzka MKS NYSA Kłodzko 5wb35 godz. : 13.00
2021 UKS IMPULS II Kłodzko wolny termin —- : —–
sobota SALOS III Dzierżoniów MLKS SUDETY II Międzylesie 5wb36 godz. : 13.30
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
XIII MKS NYSA Kłodzko SALOS II Dzierżoniów 5wb37 :
24.04. LZS PŁOMIEŃ II Makowice BSTS II Bystrzyca Kłodzka 5wb38 :
2021 UKS IMPULS II Kłodzko SALOS III Dzierżoniów 5wb39 :
sobota wolny termin MLKS SUDETY II Międzylesie —- : —–
——- —————————————————– —————————————————– ——— ——- ———–
XIV BSTS II Bystrzyca Kłodzka SALOS II Dzierżoniów 5wb40 godz. : 13.00
1.05. LZS PŁOMIEŃ II Makowice MKS NYSA Kłodzko 5wb41 :
2021 MLKS SUDETY II Międzylesie UKS IMPULS II Kłodzko 5wb42 :
sobota SALOS III Dzierżoniów wolny termin —- : —–