wyniki I rundy IV ligi wrocławskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wrocławska

I runda sezonu 2021/2022

Metryczki klubów:        Ajde Oleśnica    GOKIS Kąty Wrocławskie    Granit II Strzelin   Hasta la Vista Wrocław          LZS Trzebnica          Olimpia Żerniki Wrocławskie         Orion Branda Psary (Bukowice)    Orzeł Lizawice     Victoria II Jelcz-Laskowice   Wolavia II  Wołów

18.09      baraż o IV ligę MKS Wolavia II Wołów – KS Ajde II Oleśnica    b4wr1

25.09    baraż o IV ligę w – KS Ajde II Oleśnica – MKS Wolavia II Wołów   b4wr2

p4ligawr

p4ligawr ranking

terminarz 4 liga wrocławska – 1 runda – do wydruku

początek meczu – godzina 14.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka HASTA LA VISTA Wrocław LZS ORZEŁ Lizawice 4wr1 godz. : 10.00
I LKS OLIMPIA II Żęrniki Wrocławskie MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr2 :
02.10 LZS Trzebnica TKS GRANIT II Strzelin 4wr3 :
2021 LZS ORION BRANDA II Psary UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr4 :
sobota zwycięzca barażu Ajde II Oleśnica – Wolavia II Wołów KS AJDE Oleśnica 4wr5 :
——— ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka LZS ORZEŁ Lizawice LKS OLIMPIA II Żęrniki Wrocławskie 4wr6 :
II MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice LZS Trzebnica 4wr7 godz. : 10.00
09.10 TKS GRANIT II Strzelin zwycięzca barażu Ajde II Oleśnica – Wolavia II Wołów 4wr8 :
2021 KS AJDE Oleśnica LZS ORION BRANDA II Psary 4wr9 :
sobota UKS GOKIS Kąty Wrocławskie HASTA LA VISTA Wrocław 4wr10 :
——— ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka LZS Trzebnica LZS ORZEŁ Lizawice 4wr11 :
III HASTA LA VISTA Wrocław MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr12 godz. : 10.00
23.10 TKS GRANIT II Strzelin UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr13 :
2021 zwycięzca barażu Ajde II Oleśnica – Wolavia II Wołów LZS ORION BRANDA II Psary 4wr14 :
sobota LKS OLIMPIA II Żęrniki Wrocławskie KS AJDE Oleśnica 4wr15 :
——— ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka LZS ORZEŁ Lizawice zwycięzca barażu Ajde II Oleśnica – Wolavia II Wołów 4wr16 :
IV MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr17 godz. : 10.00
30.10 KS AJDE Oleśnica TKS GRANIT II Strzelin 4wr18 :
2021 LZS ORION BRANDA II Psary LKS OLIMPIA II Żęrniki Wrocławskie 4wr19 :
sobota LZS Trzebnica HASTA LA VISTA Wrocław 4wr20 :
——— ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka UKS GOKIS Kąty Wrocławskie LZS ORZEŁ Lizawice 4wr21 :
V zwycięzca barażu Ajde II Oleśnica – Wolavia II Wołów MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr22 :
06.11 LKS OLIMPIA II Żęrniki Wrocławskie TKS GRANIT II Strzelin 4wr23 :
2021 KS AJDE Oleśnica LZS Trzebnica 4wr24 :
sobota HASTA LA VISTA Wrocław LZS ORION BRANDA II Psary 4wr25 godz. : 10.00
——— ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka LZS ORZEŁ Lizawice KS AJDE Oleśnica 4wr26 :
VI LZS ORION BRANDA II Psary MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr27 :
20.11 LZS Trzebnica UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr28 :
2021 LKS OLIMPIA II Żęrniki Wrocławskie zwycięzca barażu Ajde II Oleśnica – Wolavia II Wołów 4wr29 :
sobota TKS GRANIT II Strzelin HASTA LA VISTA Wrocław 4wr30 :
——— ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka LZS ORZEŁ Lizawice TKS GRANIT II Strzelin 4wr31 :
VII MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice KS AJDE Oleśnica 4wr32 godz. : 10.00
27.11 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie LKS OLIMPIA II Żęrniki Wrocławskie 4wr33 :
2021 HASTA LA VISTA Wrocław zwycięzca barażu Ajde II Oleśnica – Wolavia II Wołów 4wr34 godz. : 10.00
sobota LZS Trzebnica LZS ORION BRANDA II Psary 4wr35 :
——— ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka LZS ORION BRANDA II Psary LZS ORZEŁ Lizawice 4wr36 :
VIII MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice TKS GRANIT II Strzelin 4wr37 godz. : 10.00
11.12 zwycięzca barażu Ajde II Oleśnica – Wolavia II Wołów UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 4wr38 :
2021 LKS OLIMPIA II Żęrniki Wrocławskie LZS Trzebnica 4wr39 :
sobota KS AJDE Oleśnica HASTA LA VISTA Wrocław 4wr40 :
——— ————————————————— —————————————————– ——- —— ;———
kolejka LZS ORZEŁ Lizawice MLKS VICTORIA II Jelcz-Laskowice 4wr41 :
IX TKS GRANIT II Strzelin LZS ORION BRANDA II Psary 4wr42 :
18.12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie KS AJDE Oleśnica 4wr43 :
2021 zwycięzca barażu Ajde II Oleśnica – Wolavia II Wołów LZS Trzebnica 4wr44 :
sobota HASTA LA VISTA Wrocław LKS OLIMPIA II Żęrniki Wrocławskie 4wr45 godz. : 10.00