wyniki II rundy IV ligi wałbrzyskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wałbrzyska

II runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:   BSTS Bystrzyca Kłodzka    Impuls Kłodzko     Lechia Ołdrzychowice Kłodzkie     Orzeł Wałbrzych    Płomień Makowice   Radunia Tąpadła       Sudety Międzylesie   UKS II Ludwikowice   ZTS Ząbkowice

p4ligawb

p4ligawb ranking

terminarz 4 liga wałbrzyska – 2 runda w4

początek meczu – godzina 14.00

korekta 3.02.2021

kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka wolny termin —— —– : ——-
X UKS RADUNIA Tąpadła KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb37 10 : 1
20.02. MLKS SUDETY Międzylesie UKS II Ludwikowice 4wb38 2 : 10
2021 ZTS Ząbkowice Śląskie MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb39 10 : 8
sobota LZS PŁOMIEŃ Makowice UKS IMPULS Kłodzko 4wb40 7 : 10
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka KS LECHIA Ołdrzychowice BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb41 0 : 10
XI UKS RADUNIA Tąpadła UKS II Ludwikowice 4wb42 10 : 2
27.02. MLKS SUDETY Międzylesie UKS IMPULS Kłodzko 4wb43 9 :

9 (38:32)

2021 ZTS Ząbkowice Śląskie LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb44 3 : 10
sobota wolny termin MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych —— —– : ——-
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka UKS II Ludwikowice BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb45 10 : 6
XII UKS RADUNIA Tąpadła wolny termin —— —– : —–
6.03. MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych MLKS SUDETY Międzylesie 4wb46 10 : 4
2021 ZTS Ząbkowice Śląskie UKS IMPULS Kłodzko 4wb47 4 : 10
sobota LZS PŁOMIEŃ Makowice KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb48 10 : 1
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka UKS IMPULS Kłodzko BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb49 8 : 10
XIII UKS RADUNIA Tąpadła MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb50 10 : 2
13.03. MLKS SUDETY Międzylesie LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb51 mecz : przełożony
2021 KS LECHIA Ołdrzychowice ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb52 mecz : przełożony
sobota wolny termin UKS II Ludwikowice —— —– : ——-
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb53 10 : 4
XIV UKS IMPULS Kłodzko UKS RADUNIA Tąpadła 4wb54 mecz : przełożony
20.03. KS LECHIA Ołdrzychowice MLKS SUDETY Międzylesie 4wb55 mecz : przełożony
2021 LZS PŁOMIEŃ Makowice UKS II Ludwikowice 4wb56 7 : 10
sobota ZTS Ząbkowice Śląskie wolny termin —— —– : ——-
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka LZS PŁOMIEŃ Makowice (gospodarz) 4wb57 10 : 5
XV ZTS Ząbkowice Śląskie UKS RADUNIA Tąpadła 4wb58 :
10.04. UKS II Ludwikowice MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb59 :
2021 UKS IMPULS Kłodzko KS LECHIA Ołdrzychowice (gospodarz) 4wb60 :
sobota wolny termin MLKS SUDETY Międzylesie —— —– : ——-
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka MLKS SUDETY Międzylesie 4wb61 godz. : 13.00
XVI UKS RADUNIA Tąpadła LZS PŁOMIEŃ Makowice 4wb62 :
17.04. MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb63 :
2021 UKS IMPULS Kłodzko wolny termin —— —– : ——-
sobota UKS II Ludwikowice ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb64 :
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka BSTS Bystrzyca Kłodzka ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb65 godz. : 13.00
XVII MLKS SUDETY Międzylesie UKS RADUNIA Tąpadła 4wb66 :
24.04. MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych UKS IMPULS Kłodzko 4wb67 :
2021 UKS II Ludwikowice KS LECHIA Ołdrzychowice 4wb68 :
sobota wolny termin LZS PŁOMIEŃ Makowice —— —– : ——-
——— ————————————————— ————————————————— —– —- ———
kolejka UKS RADUNIA Tąpadła BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb69 :
XVIII ZTS Ząbkowice Śląskie MLKS SUDETY Międzylesie 4wb70 :
1.05. LZS PŁOMIEŃ Makowice MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb71 :
2021 UKS II Ludwikowice UKS IMPULS Kłodzko 4wb72 :
sobota KS LECHIA Ołdrzychowice wolny termin —— —– : ——-