wyniki I rundy IV ligi wałbrzyskiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa wałbrzyska

I runda sezonu 2021/2022

Metryczki klubów:   BSTS Bystrzyca Kłodzka       GOKSiR Dobromierz     Impuls Kłodzko         Orlęta Krosnowice     Orzeł Wałbrzych       Sudety Międzylesie      Top Spin Dzierżoniów           UKS I Ludwikowice     UKS II Ludwikowice     ZTS Ząbkowice Śląskie

p4ligawb

p4ligawb ranking

terminarz 4 liga wałbrzyska – 1 runda – do wydruku

początek meczu – godzina 14.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka DKTS TOPSPIN Dzierżoniów GLKS ORLĘTA Krosnowice 4wb1 :
I UKS II Ludwikowice UKS I Ludwikowice 4wb2 :
02.10 GOKSIR Dobromierz BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb3 :
2021 ZTS Ząbkowice Śląskie MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb4 :
sobota UKS IMPULS Kłodzko MLKS SUDETY Międzylesie 4wb5 :
——— ————————————————- ————————————————– ——- ——- ———
kolejka GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS II Ludwikowice 4wb6 :
II UKS I Ludwikowice GOKSIR Dobromierz 4wb7 :
09.10 BSTS Bystrzyca Kłodzka UKS IMPULS Kłodzko 4wb8 :
2021 MLKS SUDETY Międzylesie ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb9 :
sobota MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych DKTS TOPSPIN Dzierżoniów 4wb10 :
——— ————————————————- ————————————————– ——- ——- ———
kolejka GOKSIR Dobromierz GLKS ORLĘTA Krosnowice 4wb11 :
III DKTS TOPSPIN Dzierżoniów UKS I Ludwikowice 4wb12 :
23.10 BSTS Bystrzyca Kłodzka MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb13 :
2021 UKS IMPULS Kłodzko ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb14 :
sobota UKS II Ludwikowice MLKS SUDETY Międzylesie 4wb15 :
——— ————————————————- ————————————————– ——- ——- ———
kolejka GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS IMPULS Kłodzko 4wb16 :
IV UKS I Ludwikowice MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb17 :
30.10 MLKS SUDETY Międzylesie BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb18 :
2021 ZTS Ząbkowice Śląskie UKS II Ludwikowice 4wb19 :
sobota GOKSIR Dobromierz DKTS TOPSPIN Dzierżoniów 4wb20 :
——— ————————————————- ————————————————– ——- ——- ———
kolejka MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych GLKS ORLĘTA Krosnowice 4wb21 :
V UKS IMPULS Kłodzko UKS I Ludwikowice 4wb22 :
06.11 UKS II Ludwikowice BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb23 :
2021 MLKS SUDETY Międzylesie GOKSIR Dobromierz 4wb24 :
sobota DKTS TOPSPIN Dzierżoniów ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb25 :
——— ————————————————- ————————————————– ——- ——- ———
kolejka GLKS ORLĘTA Krosnowice MLKS SUDETY Międzylesie 4wb26 :
VI ZTS Ząbkowice Śląskie UKS I Ludwikowice 4wb27 :
20.11 GOKSIR Dobromierz MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb28 :
2021 UKS II Ludwikowice UKS IMPULS Kłodzko 4wb29 :
sobota BSTS Bystrzyca Kłodzka DKTS TOPSPIN Dzierżoniów 4wb30 :
——— ————————————————- ————————————————– ——- ——- ———
kolejka GLKS ORLĘTA Krosnowice BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb31 :
VII UKS I Ludwikowice MLKS SUDETY Międzylesie 4wb32 :
27.11 MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych UKS II Ludwikowice 4wb33 :
2021 DKTS TOPSPIN Dzierżoniów UKS IMPULS Kłodzko 4wb34 :
sobota GOKSIR Dobromierz ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb35 :
——— ————————————————- ————————————————– ——- ——- ———
kolejka ZTS Ząbkowice Śląskie GLKS ORLĘTA Krosnowice 4wb36 :
VIII UKS I Ludwikowice BSTS Bystrzyca Kłodzka 4wb37 :
11.12 UKS IMPULS Kłodzko MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych 4wb38 :
2021 UKS II Ludwikowice GOKSIR Dobromierz 4wb39 :
sobota MLKS SUDETY Międzylesie DKTS TOPSPIN Dzierżoniów 4wb40 :
——— ————————————————- ————————————————– ——- ——- ———
kolejka GLKS ORLĘTA Krosnowice UKS I Ludwikowice 4wb41 :
IX BSTS Bystrzyca Kłodzka ZTS Ząbkowice Śląskie 4wb42 :
18.12 MKS ORZEŁ PAŁAC TIELSCHA Wałbrzych MLKS SUDETY Międzylesie 4wb43 :
2021 UKS IMPULS Kłodzko GOKSIR Dobromierz 4wb44 :
sobota DKTS TOPSPIN Dzierżoniów UKS II Ludwikowice 4wb45 :