wyniki II rundy IV ligi legnickiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa legnicka

II runda sezonu 2020/2021

Metryczki klubów:      AKS Strzegom     GOKSiR Dobromierz   Górnik Polkowice            Sparta Grębocice         Ślęża I Wiry         Ślęża II Wiry             Ursus Złotoryja      Żak II Gierałtowiec

p4ligalg

p4ligalg ranking

terminarz 4 liga legnicka – 2 runda w4

początek meczu – godzina 14.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
X GOKSIR Dobromierz AKS Strzegom 4lg29 2 : 10
20.02. UKS ŻAK II Gierałtowiec KS GÓRNIK Polkowice 4lg30 10 : 2
2021 LZS SPARTA Grębocice ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg31 7 : 10
sobota ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry 4lg32 4 : 10
—– —————————————————- —————————————————- —— —- ———
XI KS GÓRNIK Polkowice AKS Strzegom 4lg33 0 :  10
27.02. UKS ŻAK II Gierałtowiec GOKSIR Dobromierz 4lg34 10 : 1
2021 LZS SPARTA Grębocice ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry 4lg35 10 : 0
sobota ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry 4lg36 10 : 1
—– —————————————————- —————————————————- —— —- ———
XII AKS Strzegom ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja (gospodarz) 4lg37 9 : 9 (38:36)
6.03. UKS ŻAK II Gierałtowiec (gospodarz) ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry (gospodarz) 4lg38 10 : 1
2021 GOKSIR Dobromierz LZS SPARTA Grębocice 4lg39 8 : 10
sobota ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry KS GÓRNIK Polkowice 4lg40 mecz : przełożony
—– —————————————————- —————————————————- —— —- ———
XIII AKS Strzegom ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry 4lg41 10 : 2
20.03 ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja UKS ŻAK II Gierałtowiec 4lg42 7 : 10
2021 KS GÓRNIK Polkowice LZS SPARTA Grębocice (gospodarz) 4lg43 3 : 10
sobota ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry GOKSIR Dobromierz 4lg44 10 : 1
—– —————————————————- —————————————————- —— —- ———
XIV AKS Strzegom ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry 4lg45 10 : 1
10.04. LZS SPARTA Grębocice UKS ŻAK II Gierałtowiec (gospodarz) 4lg46 4 : 10
2021 ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry GOKSIR Dobromierz 4lg47 :
sobota ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja KS GÓRNIK Polkowice 4lg48 10 : 0
—– —————————————————- —————————————————- —— —- ———
XV LZS SPARTA Grębocice AKS Strzegom 4lg49 :
24.04. ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry UKS ŻAK II Gierałtowiec 4lg50 :
2021 ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry KS GÓRNIK Polkowice 4lg51 :
sobota ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja GOKSIR Dobromierz 4lg52 10 : 2
—– —————————————————- —————————————————- —— —- ———
XVI UKS ŻAK II Gierałtowiec AKS Strzegom 4lg53 :
1.05. ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry LZS SPARTA Grębocice (gospodarz) 4lg54 :
2021 ULKS ŚLĘŻA II GM SOBÓTKA Wiry ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg55 :
sobota GOKSIR Dobromierz KS GÓRNIK Polkowice 4lg56 :