wyniki I rundy IV ligi legnickiej

TERMINARZ ROZGRYWEK  IV  LIGI MĘŻCZYZN

Grupa legnicka

I runda sezonu 2021/2022

Metryczki klubów:     GOKSiR Dobromierz        GOKSiR Dobromierz         Górnik Polkowice         KTS I  Legnica        KTS II Legnica         Sparta Grębocice         Ślęża I Wiry        Ślęża II Wiry      Ursus Złotoryja      Żak II Gierałtowiec

p4ligalg

p4ligalg ranking

terminarz 4 liga legnicka – 1 runda – do wydruku

początek meczu – godzina 14.00

data Gospodarz gość Protokół wynik
kolejka KTS II Legnica KTS I Legnica 4lg1 :
I TS ZAGŁĘBIE Lubin GLKS Jaworzyna Śląska 4lg2 :
02.10 KS GÓRNIK Polkowice UKS ŻAK II Gierałtowiec 4lg3 :
2021 LZS SPARTA Grębocice ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg4 :
sobota ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry ULKS ŚLĘŻA II GIMNAZJUM SOBÓTKA Wiry 4lg5 :
——— ————————————————- ————————————————- —— —– ———
kolejka KTS I Legnica TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg6 :
II GLKS Jaworzyna Śląska KS GÓRNIK Polkowice 4lg7 :
09.10 UKS ŻAK II Gierałtowiec ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry 4lg8 :
2021 ULKS ŚLĘŻA II GIMNAZJUM SOBÓTKA Wiry LZS SPARTA Grębocice 4lg9 :
sobota ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja KTS II Legnica 4lg10 :
——— ————————————————- ————————————————- —— —– ———
kolejka KS GÓRNIK Polkowice KTS I Legnica 4lg11 :
III KTS II Legnica GLKS Jaworzyna Śląska 4lg12 :
23.10 UKS ŻAK II Gierałtowiec ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg13 :
2021 ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry LZS SPARTA Grębocice 4lg14 :
sobota TS ZAGŁĘBIE Lubin ULKS ŚLĘŻA II GIMNAZJUM SOBÓTKA Wiry 4lg15 :
——— ————————————————- ————————————————- —— —– ———
kolejka KTS I Legnica ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry 4lg16 :
IV GLKS Jaworzyna Śląska ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg17 :
30.10 ULKS ŚLĘŻA II GIMNAZJUM SOBÓTKA Wiry UKS ŻAK II Gierałtowiec 4lg18 :
2021 LZS SPARTA Grębocice TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg19 :
sobota KS GÓRNIK Polkowice KTS II Legnica 4lg20 :
——— ————————————————- ————————————————- —— —– ———
kolejka ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja KTS I Legnica 4lg21 :
V ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry GLKS Jaworzyna Śląska 4lg22 :
06.11 TS ZAGŁĘBIE Lubin UKS ŻAK II Gierałtowiec 4lg23 :
2021 ULKS ŚLĘŻA II GIMNAZJUM SOBÓTKA Wiry KS GÓRNIK Polkowice 4lg24 :
sobota KTS II Legnica LZS SPARTA Grębocice 4lg25 :
——— ————————————————- ————————————————- —— —– ———
kolejka KTS I Legnica ULKS ŚLĘŻA II GIMNAZJUM SOBÓTKA Wiry 4lg26 :
VI LZS SPARTA Grębocice GLKS Jaworzyna Śląska 4lg27 :
20.11 KS GÓRNIK Polkowice ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg28 :
2021 TS ZAGŁĘBIE Lubin ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry 4lg29 :
sobota UKS ŻAK II Gierałtowiec KTS II Legnica 4lg30 :
——— ————————————————- ————————————————- —— —– ———
kolejka KTS I Legnica UKS ŻAK II Gierałtowiec 4lg31 :
VII GLKS Jaworzyna Śląska ULKS ŚLĘŻA II GIMNAZJUM SOBÓTKA Wiry 4lg32 :
27.11 ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg33 :
2021 KTS II Legnica ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry 4lg34 :
sobota KS GÓRNIK Polkowice LZS SPARTA Grębocice 4lg35 :
——— ————————————————- ————————————————- —— —– ———
kolejka LZS SPARTA Grębocice KTS I Legnica 4lg36 :
VIII GLKS Jaworzyna Śląska UKS ŻAK II Gierałtowiec 4lg37 :
11.12 ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 4lg38 :
2021 TS ZAGŁĘBIE Lubin KS GÓRNIK Polkowice 4lg39 :
sobota ULKS ŚLĘŻA II GIMNAZJUM SOBÓTKA Wiry KTS II Legnica 4lg40 :
——— ————————————————- ————————————————- —— —– ———
kolejka KTS I Legnica GLKS Jaworzyna Śląska 4lg41 :
IX UKS ŻAK II Gierałtowiec LZS SPARTA Grębocice 4lg42 :
18.12 ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja ULKS ŚLĘŻA II GIMNAZJUM SOBÓTKA Wiry 4lg43 :
2021 ULKS ŚLĘŻA I WIKO Wiry KS GÓRNIK Polkowice 4lg44 :
sobota KTS II Legnica TS ZAGŁĘBIE Lubin 4lg45 :