Strona główna Blog
KS AZS Wrocław ze srebrem Ekstraklasy!!
Znakomicie sezon rozgrywek ligowych zakończył nasz najlepszy zespół - KS AZS Wrocław. Po zajęciu trzeciego miejsca w rundzie zasadniczej Ekstraklasy kobiet podopieczne trenera Zdzisława Tolksdorfa, w bardzo dobrym stylu dwukrotnie w półfinale play-off pokonały (3:0 i 3:1) drużynę Bebetto AZS UJD Częstochowa, skutecznie rewanżując...
Pola Olszewska i Błażej Michalak najlepsi w IMDŚ Żaków
W dniu 7 czerwca 2026 roku w Brzegu Dolnym rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Żaczek i Żaków. W turnieju wystartowały łącznie 42 osoby. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki zawodów.
Wyniki IMDŚ Żaczek – turniej eliminacyjny
Wyniki IMDŚ Żaczek – turniej o mistrzostwo
Wyniki IMDŚ Żaków – gra pojedyncza
Wyniki...
Jom-Elektro Orzeł Lizawice z awansem do 1. ligi mężczyzn!!
Po trzech sezonach przerwy Dolny Śląska będzie miał ponownie reprezentanta w rozgrywkach 1. ligi mężczyzn. Drużyna Jom-Elektro Orzeł Lizawice do ostatniej kolejki walczyła o zwycięstwo w 2. lidze dolnośląsko-lubuskiej, premiowane prawem gry w pierwszoligowych barażach. Podopieczni menadżera Łukasz Rekiecia znakomicie wykorzystali nadarzającą się okazję...
Zapraszamy na kurs sędziowski
Wydział Sędziowski DOZTS zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne szkolenie dla sędziów, które odbędzie się w środę 10.06 o g. 17:30 w siedzibie DOZTS we Wrocławiu (ul. Borowska 1-3, parter). Udział mogą wziąć zarówno kandydaci na sędziów jak i czynni sędziowie, również licencjonowani. Warunkiem uczestnictwa...
Poznaliśmy Mistrzów Dolnego Śląska Masters na 2026 rok
W dniu 31 maja 2026 roku w Sycowie rozegrano Mistrzostwa Dolnego Śląska Masters. W turnieju wzięło udział 48 osób. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki turnieju.
Wyniki M40 singiel
Wyniki M50 singiel
Wyniki M60 singiel
Wyniki M70 singiel
Wyniki MD40 debel
Wyniki MD60 debel
fot. Wojciech Stach
Medaliści kategorii mężczyzn 40-49 lat (M40)
1. LASKOWSKI...
15 medali Dolnoślązaków w Mistrzostwach Polski Masters
Kolejny bardzo dobry występ odnotowali Dolnoślązacy, tym razem podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski Masters, które w dniach 22-24 maja 2026r. rozegrano w Ostródzie. Nasi reprezentanci osiągnęli znakomity wyniki zdobywając łącznie 15 medali (5 złotych, 2 srebrne, 8 brązowych).
Szczegółowe wyniki można znaleźć klikając TUTAJ.
fot. Facebook PZTS
Miejsca...
MKS Wolavia Wołów w 1. lidze kobiet!!
Historyczny sukces odnotował pierwszy kobiecy zespół klubu MKS Wolavia Wołów awansując do ogólnopolskich rozgrywek ligowych. Najlepsza drużyna z grupy dolnośląsko-lubuskiej, w barażowym dwumeczu, dwukrotnie zdecydowanie pokonała (8:2 i 9:1) zespół MKS Skarbek Tarnowskie Góry II. Tym samy po kilku sezonach przerwy, Dolny Śląsk w...
Zofia Zając na podium w Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Zofii Zając (KS AZS Wrocław) jako jedynej z dolnośląskiej ekipy udało się dotrzeć do strefy medalowej podczas 32. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostw Polski Kadetów), które rozegrano w Rawie Mazowieckiej w dniach 21-24.05.2026r. Poniżej przedstawiamy miejsca Dolnoślązaków w poszczególnych konkurencjach.
Gra pojedyncza kadetek
9-16. ZAJĄC Zofia (KS...








