Wydział Rozgrywek DOZTS ponownie zaprasza dolnośląskie kluby do zgłaszania swoich drużyn do rozgrywek II ligi kobiet. Na dzień 31 stycznia 2021 zaplanowany jest wojewódzki turniej II ligi kobiet, który wyłoni naszych reprezentantów do strefowych rozgrywek. Wstępnie do rozgrywek II ligi kobiet zgłosiły się drużyny AZS UE III Wrocław i Wolavia Wołów.  Apelujemy do pozostałych klubów, które prowadzą treningi z dziewczętami i kobietami, a mają 4 lub więcej zarejestrowanych zawodniczek, o zgłoszenia swoich drużyn do rozgrywek II ligi kobiet. Dotyczy to klubów: Orlęta Krosnowice, Wratislawia Wrocław (Święta Katarzyna), Odra Głoska, LZS Włosień, Rokita Brzeg Dolny, Sudety Międzylesie Granit Strzelin, Żak Gierałtowiec i Ślęża Wiry.

zgłoszenie do II ligi kobiet – stan na 21.02

Zgłoszenia prosimy przesyłać na załączonych plikach w nieprzekraczalnym terminie do 23 stycznia 2021 na adresy: dolnoslaski@pzts.pl i wladyslaw.chrabaszcz@dozts.pl . Informacje o zgłaszanych drużynach na bieżąco będą zamieszczane na tej stronie.

zgłoszenia do rozgrywek Excel                          zgłoszenia do rozgrywek Word

VI    Sposób przeprowadzania rozgrywek                                                                 System rozgrywek – II liga kobiet                                                                                  I etap – niezależne eliminacje w grupach lubuskiej i dolnośląskiej systemem ustalonym oddzielnie przez obydwa województwa, pozwalającym wyłonić dwie drużyny do finału strefowego oraz ustalić kolejność dalszych miejsc, W grupie dolnośląskiej i lubuskiej eliminacje zostaną przeprowadzone w postaci turnieju zainteresowanych drużyn w systemie rozgrywkowym każdy z każdym. Gospodarzem turnieju będzie drużyna, która zostanie wybrana przez Wydział Rozgrywek DOZTS i LOZTS.                                          II etap – finał strefowy, który jest rozgrywany w systemem grupowym podczas jednego turnieju, z udziałem dwóch najlepszych drużyn z Dolnego Śląska i Lubuskiego.         System przeprowadzenia finałowego turnieju:                                                            mecz nr 1: Dolny Śląsk 1 – Lubuskie  2,          mecz nr 2: Dolny Śląsk 2 – Lubuskie 1, mecz o 1 miejsce–zwycięzcy meczów 1 i 2, mecz o 3 miejsce–przegrani z meczów 1 i 2. Gospodarzami turnieju finałowego są na przemian (co roku) drużyny z województw dolnośląskiego i lubuskiego. W sezonie 2020/2021 gospodarzem finału będzie dolnośląska. Prawo pierwszeństwa organizacji finałowego turnieju w tym sezonie posiada zwycięzca II ligi w Dolnośląskiem .