ranking końcowy żaków

Wrocław, 10.06.2018
KOMUNIKAT  DOZTS WROCŁAW  nr     /2017/2018
DOLNOŚLĄSKI RANKING ŻAKÓW KOŃCOWY SEZONU 2017/2018
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 03591 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 240 LO
2. 03589 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 232
3. 05667 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS Polkowice 207
4. 04232 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 202
5. 00907 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS ROKITA Brzeg Dolny 145
6. 02140 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 UKS FAN Strzelin 145 LO
7. 04221 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 139 LOd
8. 03746 KUŁEK Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 122
9. 07227 DRZYZGA Mateusz 2007-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 118
10. 03584 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Jakub 2008-03-15 KU AZS UE Wrocław 114
11. 06383 SZELAGOWSKI Joel 2007-05-02 TOP Bolesławiec 93
12. 05595 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 88
13. 07398 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 85
14. 07230 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 83
15. 05671 ŚCIANA Adrian 2008-09-22 KS Polkowice 80
16. 07233 MATWIEJCZUK Kacper 2007-05-30 UKS ŻAK Gierałtowiec 77
17. 10446 BADOWSKI Marcin 2007-03-08 niestowarzyszony 58
18. 10119 KOPROWSKI Miłosz 2009-04-21 SL SALOS Dzierżoniów 58
19. 07229 BIERNACKI Hubert 2007-12-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 56
20. 01923 BORODACZ Dariusz 2008-11-30 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 54
21. 00914 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 54
22. 02471 BOGUSZ Krzysztof 2009-09-23 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 52
23. 10390 SULEJ-MICHALSKI Wiktor 2008-06-22 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 50
24. 03577 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 48
25. 09804 GIECEWICZ Aleksander 2011-03-14 MKS WOLAVIA Wołów 48
26. 07234 NOWAK Oskar 2007-04-25 UKS ŻAK Gierałtowiec 48
27. 01051 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 48
28. 01045 GARKUSZENKO Adam 2008-08-25 LKS ODRA Głoska 48
29. 10389 NOWAK Mikołaj 2008-01-29 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 42
30. 10440 KWIATKOWSKI Mateusz 2008-08-12 UKS ŻAK Gierałtowiec 40
31. 09803 JAGIEŁŁO Julian 2009-03-27 MKS WOLAVIA Wołów 40
32. 05869 CHUDAK Jakub 2008-02-09 TKS GRANIT Strzelin 38
33. 10438 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 32
34. 10388 MALARZ Dawid 2008-04-18 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 26
35. 07235 GUZENDA Mateusz 2007-09-11 UKS ŻAK Gierałtowiec 25
36. 09625 BARTCZAK Kaleb 2008-12-24 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 24
37. 01052 BARZAŁ Igor 2009-09-25 LKS ODRA Głoska 22
38. 10445 WASIŁEK Norbert 2007-06-06 MKS WOLAVIA Wołów 19
39. 10246 MRUK Jan 2007-06-20 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 18
40. 10208 BORUCKI Miłosz 2009-04-03 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 16
41. 10169 MICHNOWICZ Michał 2010-01-04 LZS TĘCZA Pisarzowice 16
42. 10209 KOZŁOWSKI Patryk 2009-05-14 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 16
43. 05886 WRÓBEL Jacek 2007-05-07 TKS GRANIT Strzelin 16
44. 09647 SOŁTYS Gracjan 2009-08-21 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 10
45. 10183 PIETRYKOWSKI Dominik 2010-06-09 UKS TS SPARTA Lubań 8
46. 10177 WIŚNIEWSKI Mateusz 2009-10-05 UKS TS SPARTA Lubań 8
47. 10176 GŁOWACKI Filip 2011-02-15 UKS TS SPARTA Lubań 8
48. 10207 BORUCKI Nikodem 2010-10-17 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 8
49. 09760 NIERADKO Adam 2009-11-08 LZS TĘCZA Pisarzowice 8
50. 10210 KONWA Krystian 2009-02-18 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 8
51. 10178 BROŃSKI Mateusz 2009-12-16 UKS TS SPARTA Lubań 5
52. 10180 KUBANIK Hubert 2008-09-11 UKS TS SPARTA Lubań 5
53. 10179 SKRZYPIEC Filip 2008-09-19 UKS TS SPARTA Lubań 5
54. 09627 WYCHOWANIEC Radosław 2009-08-07 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 5
55. 09628 WYCHOWANIEC Dawid 2007-05-16 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 5
3265
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 634 4
2 UKS ŻAK Gierałtowiec 479 8
3 MKS WOLAVIA Wołów 448 5
4 KS Polkowice 287 2
5 MKS ROKITA Brzeg Dolny 199 2
6 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 158 3
7 KS AZS POLITECHNIKA WROCŁAWSKA Wrocław 152 6
8 UKS FAN Strzelin 145 1
9 SL SALOS Dzierżoniów 143 2
10 KS AJDE Oleśnica 122 1
11 LKS ODRA Głoska 118 3
12 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 112 6
13 TOP Bolesławiec 93 1
14 niestowarzyszony 58 1
15 TKS GRANIT Strzelin 54 2
16 UKS TS SPARTA Lubań 39 6
17 LZS TĘCZA Pisarzowice 24 2
3265 55
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Opracował: Władysław Chrabąszcz Andrzej Moczko