ranking po 3 WTK/OTK seniorów

Wrocław, 5.01.2020
DOLNOŚLĄSKI RANKING SENIORÓW PO III WTK / GPP SEZONU 2019/2020
ranking kroczący (3 naqjlepsze wyniki z 4 ostatnich turniejów)
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 10900 BAŃKOSZ Michał 02.04.1995 KU AZS UE Wrocław 498 LO17
2. 10829 MURAWSKI Michał 1995 KU AZS UE Wrocław 337
3. 429 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 309
4. 435 KACZMAREK Krzysztof 1971-11-03 ULKS Ciechów 286
5. 443 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 ULKS Ciechów 254
6. 5326 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 243
7. 2917 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 238
8. 2935 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 226
9. 1780 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 220
10. 2922 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 210
11. 5327 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 188
12. 676 STACH Wojciech 1986-09-24 KU AZS UE Wrocław 181
13. 7010 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 171
14. 5923 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 167
15. 675 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 167
16. 1776 DURAJCZYK Tomasz 1979-09-20 KTS Wolbromek 163
17. 3357 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 161
18. 5924 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 159
19. 2934 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska 157
20. 6987 WASYLKOWSKI Nestor 1992-02-26 KU AZS AWF Wrocław 156
21. 6664 MATUSIEWICZ Kamil o 1996-04-21 LZS ORION BRANDA Bukowice 150
22. 5322 KURZAC Paweł 1983-04-28 MKS WOLAVIA Wołów 150
23. 5887 ROGÓŻ Grzegorz 1983-08-31 TOP Bolesławiec 130
24. 791 KOWALEWSKI Kamil 1990-12-23 KTS Legnica 124
25. 5882 MATLĄG Łukasz 1990-02-01 TOP Bolesławiec 118
26. 5332 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 116
27. 3351 PILARCZYK Filip 1986-07-11 LZS SKS Raszówka 116
28. 2921 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska 116
29. 5976 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 115
30. 1774 CZAJA Cezary 1997-04-01 KTS Wolbromek 115
31. 3143 GRUSZKA Damian 2005-09-22 KTS Jelenia Góra 114
32. 2937 RELISZKA Jakub 1999-03-21 LKS ODRA Głoska 110
33. 5738 PORĘBA Sylwester 1972-08-14 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 109
34. 5973 MARUD Grzegorz 1988-05-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 99
35. 5970 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 97
36. 5742 PIEŚLA Tomasz 1977-01-06 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 94
37. 683 GRUBIAK Tymoteusz 1992-07-12 KU AZS UE Wrocław 92
38. 1978 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny 89
39. 6658 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990-10-16 LZS ORION BRANDA Bukowice 89
40. 8484 SŁOWIK Sławomir 1986-12-21 MKS ORZEŁ Wałbrzych 88
41. 5883 MOCZKO Mateusz 1990-07-11 TOP Bolesławiec 88
42. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 86
43. 6667 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989-08-20 LZS ORION BRANDA Bukowice 81
44. 437 KUROWSKI Mariusz 1971-03-15 ULKS Ciechów 78
45. 2451 SZPITALNY Tomasz 1986-11-24 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 78
46. 5895 WOŁOWICKI Marcin 1986-06-15 TOP Bolesławiec 72
47. 1781 OSTASIEWICZ Robert 1967-06-08 KTS Wolbromek 67
48. 3997 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1994-08-24 UKS Ludwikowice 63
49. 2915 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 55
50. 9081 DERKOWSKI Robert 1969-06-23 GLKS Jaworzyna Śląska 55
51. 6108 MUCHA Łukasz 1981-10-11 UKS ORZEŁ Prusice 53
52. 6988 GIRULSKI Robert 1974-05-17 niestowarzyszony woj. dolnośląskie 51
53. 5330 WOJTYŁA Damian 1997-04-30 MKS WOLAVIA Wołów 50
54. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 48
55. 2639 DROZD Michał 1990-08-16 UKS RADUNIA Tąpadła 42
56. 1323 SOLIŁO Marian 1968-06-23 LKS Proszowa 42
57. 441 TRAWICKI Daniel 1998-04-27 ULKS Ciechów 42
58. 6662 KACZMAREK Mariusz 1973-04-13 LZS ORION BRANDA Bukowice 42
59. 1783 ZDANOWSKI Paweł 1983-11-30 KTS Wolbromek 42
60. 2750 WNĘK Sławomir 1969-04-06 TKS GRANIT Strzelin 39
61. 2453 ZASADZIŃSKI Ewaryst 1975-07-27 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 36
62. 4730 LASKOWSKI Piotr 1983-08-23 KS AJDE Oleśnica 35
63. 439 PYTKOWSKI Paweł 1964-01-25 ULKS Ciechów 34
64. 5975 STANISŁAWSKI Patryk 1992-12-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 31
65. 427 DĘBSKI Jerzy 1956-06-13 ULKS Ciechów 31
66. 5922 KLIMEK Damian 1997-06-11 LKTS ZENIT Międzybórz 31
67. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 31
68. 4917 ZIELIŃSKI Patryk 2002-12-18 GLKS Jaworzyna Śląska 31
69. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 31
70. 1315 SOLIŁO Oskar 2008-02-18 LKS Proszowa 31
71. 5329 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 31
72. 5921 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz 28
73. 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 28
74. 653 RAKOCZY Daniel 1998-03-10 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 25
75. 5986 MALINOWSKI Piotr 1995-07-26 KS GÓRNIK Polkowice 25
76. 1135 SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 25
77. 6109 PIÓRKOWSKI Marcin 1985-09-13 UKS ORZEŁ Prusice 25
78. 5740 ROSIAK Norbert 1999-07-14 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 17
79. 434 KACZMAREK Kamil 1992-06-15 ULKS Ciechów 17
80. 1923 OPYD Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
81. 5870 BUDIAKOWSKI Paweł 1986-04-10 TOP Bolesławiec 17
82. 5323 MIELKO Piotr 1979-01-28 MKS WOLAVIA Wołów 17
83. 6794 MATEJUNAS Krzysztof 1983-08-01 UKS ORZEŁ Prusice 17
84. 1782 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 17
85. 9714 GLIB Michał 1999-08-12 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
86. 4122 ZAWADZKI Roman 1973-01-26 UKS TS SPARTA Lubań 17
87. 2644 PĘCZAR Rafał 1985-09-18 UKS RADUNIA Tąpadła 17
88. 1920 KOZAK Mateusz 1995-06-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 14
89. 6689 TRAWICKI Damian 1998-04-27 LZS TS Zaręba 14
90. 650 CWENAR Robert 1997-06-10 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 14
91. 3348 JADACH Tomasz 1974-04-05 LZS SKS Raszówka 14
92. 6793 BIELECKI Damian 1984-05-18 UKS ORZEŁ Prusice 14
93. 6107 BOROWIAK Daniel 1971-05-27 UKS ORZEŁ Prusice 14
94. 6110 KICIŃSKI Maciej 2000-05-06 UKS ORZEŁ Prusice 14
95. 9718 FURMAN Radosław 1988-08-13 LZS ORION BRANDA Bukowice 14
96. 1927 PISZCZAŁKA Kamil 1991-05-08 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 14
97. 4130 SKOWROŃSKI Kacper 2003-06-18 UKS TS SPARTA Lubań 14
98. 4120 SZKLANY Krystian 1973-11-08 UKS TS SPARTA Lubań 14
99. 4121 ŚCIEŻKA Łukasz 1977-10-01 UKS TS SPARTA Lubań 14
100. 2638 DAWID Leon 1954-07-18 UKS RADUNIA Tąpadła 10
101. 781 MIKULICZ Adam 1980-12-14 KTS Legnica 10
102. 2635 STRZELCZYK Michał 1989-10-02 UKS RADUNIA Tąpadła 10
8774 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 1389 7
2 LKS ODRA Głoska 1112 7
3 ULKS Ciechów 1051 8
4 MKS WOLAVIA Wołów 905 10
5 KTS Wolbromek 624 6
6 TOP Bolesławiec 425 5
7 LKTS ZENIT Międzybórz 385 4
8 LZS ORION BRANDA Bukowice 376 5
9 UKS ŻAK Gierałtowiec 342 4
10 LZS SKS Raszówka 291 3
11 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 220 3
12 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 171 1
13 KU AZS AWF Wrocław 156 1
14 UKS ORZEŁ Prusice 137 6
15 KTS Legnica 134 2
16 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 114 2
17 KTS Jelenia Góra 114 1
18 MKS ROKITA Brzeg Dolny 89 1
19 MKS ORZEŁ Wałbrzych 88 1
20 GLKS Jaworzyna Śląska 86 2
21 UKS RADUNIA Tąpadła 79 4
22 LKS Proszowa 73 2
23 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 64 3
24 UKS Ludwikowice 63 1
25 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 62 4
26 UKS TS SPARTA Lubań 59 4
27 niestowarzyszony woj. dolnośląskie 51 1
28 TKS GRANIT Strzelin 39 1
29 KS AJDE Oleśnica 35 1
30 KS GÓRNIK Polkowice 25 1
31 LZS TS Zaręba 14 1
8774 102
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz