ranking po 2 WTK/OTK seniorów

Wrocław, 24.11.2019
DOLNOŚLĄSKI RANKING SENIORÓW PO II WTK / GPP SEZONU 2019/2020
ranking kroczący (3 naqjlepsze wyniki z 4 ostatnich turniejów)
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 5412 BAŃKOSZ Michał 02.04.1995 niestowarzyszony woj. dolnośląskie 498
2. 429 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 323
3. 435 KACZMAREK Krzysztof 1971-11-03 ULKS Ciechów 286
4. 443 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 ULKS Ciechów 261
5. 2917 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 252
6. 2935 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 248
7. 5326 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 247
8. 1780 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 211
9. 5924 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 201
10. 5322 KURZAC Paweł 1983-04-28 MKS WOLAVIA Wołów 197
11. 5327 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 195
12. 3357 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 186
13. 676 STACH Wojciech 1986-09-24 KU AZS UE Wrocław 186
14. 5976 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 178
15. 2922 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 176
16. 7010 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 163
17. 675 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 162
18. 6987 WASYLKOWSKI Nestor 1992-02-26 KU AZS AWF Wrocław 156
19. 5973 MARUD Grzegorz 1988-05-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 150
20. 791 KOWALEWSKI Kamil 1990-12-23 KTS Legnica 150
21. 6664 MATUSIEWICZ Kamil o 1996-04-21 LZS ORION BRANDA Bukowice 150
22. 2934 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska 148
23. 1776 DURAJCZYK Tomasz 1979-09-20 KTS Wolbromek 146
24. 2937 RELISZKA Jakub 1999-03-21 LKS ODRA Głoska 146
25. 3143 GRUSZKA Damian 2005-09-22 KTS Jelenia Góra 139
26. 5887 ROGÓŻ Grzegorz 1983-08-31 TOP Bolesławiec 130
27. 5923 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 130
28. 5332 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 116
29. 1774 CZAJA Cezary 1997-04-01 KTS Wolbromek 115
30. 2921 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska 108
31. 3351 PILARCZYK Filip 1986-07-11 LZS SKS Raszówka 105
32. 5970 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 97
33. 1978 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny 97
34. 6658 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990-10-16 LZS ORION BRANDA Bukowice 89
35. 6667 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989-08-20 LZS ORION BRANDA Bukowice 81
36. 2915 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 80
37. 9081 DERKOWSKI Robert 1969-06-23 GLKS Jaworzyna Śląska 80
38. 6108 MUCHA Łukasz 1981-10-11 UKS ORZEŁ Prusice 80
39. 5882 MATLĄG Łukasz 1990-02-01 TOP Bolesławiec 74
40. 5738 PORĘBA Sylwester 1972-08-14 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 73
41. 5742 PIEŚLA Tomasz 1977-01-06 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 69
42. 8484 SŁOWIK Sławomir 1986-12-21 MKS ORZEŁ Wałbrzych 63
43. 3997 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1994-08-24 UKS Ludwikowice 63
44. 437 KUROWSKI Mariusz 1971-03-15 ULKS Ciechów 61
45. 2639 DROZD Michał 1990-08-16 UKS RADUNIA Tąpadła 59
46. 683 GRUBIAK Tymoteusz 1992-07-12 KU AZS UE Wrocław 56
47. 2451 SZPITALNY Tomasz 1986-11-24 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 53
48. 1781 OSTASIEWICZ Robert 1967-06-08 KTS Wolbromek 50
49. 653 RAKOCZY Daniel 1998-03-10 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 50
50. 5975 STANISŁAWSKI Patryk 1992-12-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 45
51. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 45
52. 5883 MOCZKO Mateusz 1990-07-11 TOP Bolesławiec 44
53. 427 DĘBSKI Jerzy 1956-06-13 ULKS Ciechów 42
54. 2750 WNĘK Sławomir 1969-04-06 TKS GRANIT Strzelin 39
55. 1923 OPYD Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 36
56. 6449 MOCZKO Michał 1996-05-23 UKS TS Kiełczów 36
57. 5330 WOJTYŁA Damian 1997-04-30 MKS WOLAVIA Wołów 36
58. 5922 KLIMEK Damian 1997-06-11 LKTS ZENIT Międzybórz 34
59. 5329 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 34
60. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 31
61. 4730 LASKOWSKI Piotr 1983-08-23 KS AJDE Oleśnica 27
62. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 25
63. 5986 MALINOWSKI Piotr 1995-07-26 KS GÓRNIK Polkowice 25
64. 441 TRAWICKI Daniel 1998-04-27 ULKS Ciechów 25
65. 1880 BERESTECKI Krystian 1997-09-13 AKS Strzegom 25
66. 4876 BATÓG Tomasz 1975-07-12 LZS Włosień 25
67. 1783 ZDANOWSKI Paweł 1983-11-30 KTS Wolbromek 25
68. 1135 SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 25
69. 6109 PIÓRKOWSKI Marcin 1985-09-13 UKS ORZEŁ Prusice 25
70. 4917 ZIELIŃSKI Patryk 2002-12-18 GLKS Jaworzyna Śląska 17
71. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 17
72. 5740 ROSIAK Norbert 1999-07-14 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 17
73. 1315 SOLIŁO Oskar 2008-02-18 LKS Proszowa 17
74. 1323 SOLIŁO Marian 1968-06-23 LKS Proszowa 17
75. 439 PYTKOWSKI Paweł 1964-01-25 ULKS Ciechów 17
76. 5968 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986-02-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
77. 434 KACZMAREK Kamil 1992-06-15 ULKS Ciechów 17
78. 5990 OSICKI Jerzy 1948-10-31 KS GÓRNIK Polkowice 17
79. 6004 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 17
80. 1879 ABRAMCZUK Albert 1981-07-04 AKS Strzegom 17
81. 4883 OLECHNIK Dariusz 1973-12-22 LZS Włosień 17
82. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 17
83. 6662 KACZMAREK Mariusz 1973-04-13 LZS ORION BRANDA Bukowice 17
84. 5870 BUDIAKOWSKI Paweł 1986-04-10 TOP Bolesławiec 17
85. 6794 MATEJUNAS Krzysztof 1983-08-01 UKS ORZEŁ Prusice 17
86. 1782 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 17
87. 4122 ZAWADZKI Roman 1973-01-26 UKS TS SPARTA Lubań 17
88. 2644 PĘCZAR Rafał 1985-09-18 UKS RADUNIA Tąpadła 17
89. 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 14
90. 1920 KOZAK Mateusz 1995-06-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 14
91. 650 CWENAR Robert 1997-06-10 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 14
92. 5921 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz 14
93. 3348 JADACH Tomasz 1974-04-05 LZS SKS Raszówka 14
94. 4879 GAWRYLUK Tomasz 1979-09-12 LZS Włosień 14
95. 5997 JAŁOWIECKI Bartosz 2002-07-10 KS GÓRNIK Polkowice 14
96. 6793 BIELECKI Damian 1984-05-18 UKS ORZEŁ Prusice 14
97. 6107 BOROWIAK Daniel 1971-05-27 UKS ORZEŁ Prusice 14
98. 6110 KICIŃSKI Maciej 2000-05-06 UKS ORZEŁ Prusice 14
99. 4130 SKOWROŃSKI Kacper 2003-06-18 UKS TS SPARTA Lubań 14
100. 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 14
101. 4120 SZKLANY Krystian 1973-11-08 UKS TS SPARTA Lubań 14
102. 4121 ŚCIEŻKA Łukasz 1977-10-01 UKS TS SPARTA Lubań 14
103. 2638 DAWID Leon 1954-07-18 UKS RADUNIA Tąpadła 10
104. 781 MIKULICZ Adam 1980-12-14 KTS Legnica 10
105. 2635 STRZELCZYK Michał 1989-10-02 UKS RADUNIA Tąpadła 10
8333 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 LKS ODRA Głoska 1158 7
2 ULKS Ciechów 1032 8
3 MKS WOLAVIA Wołów 918 9
4 KTS Wolbromek 564 6
5 niestowarzyszony woj. dolnośląskie 498 1
6 UKS ŻAK Gierałtowiec 487 5
7 KU AZS UE Wrocław 474 7
8 LKTS ZENIT Międzybórz 379 4
9 LZS ORION BRANDA Bukowice 337 4
10 LZS SKS Raszówka 305 3
11 TOP Bolesławiec 265 4
12 UKS ORZEŁ Prusice 164 6
13 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 163 1
14 KTS Legnica 160 2
15 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 159 3
16 KU AZS AWF Wrocław 156 1
17 KTS Jelenia Góra 139 1
18 MKS ROKITA Brzeg Dolny 97 1
19 GLKS Jaworzyna Śląska 97 2
20 UKS RADUNIA Tąpadła 96 4
21 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 89 3
22 KS GÓRNIK Polkowice 73 4
23 MKS ORZEŁ Wałbrzych 63 1
24 UKS Ludwikowice 63 1
25 UKS TS SPARTA Lubań 59 4
26 LZS Włosień 56 3
27 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 53 1
28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 50 2
29 AKS Strzegom 42 2
30 TKS GRANIT Strzelin 39 1
31 UKS TS Kiełczów 36 1
32 LKS Proszowa 34 2
33 KS AJDE Oleśnica 27 1
8333 105
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz