ranking po 2 WTK/OTK seniorów

Wrocław, 16.12.2018
DOLNOŚLĄSKI RANKING SENIORÓW PO II WTK / GPP SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 9303 BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 niestowarzyszony – woj. dolnośląskie 400 LO
2. 377 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 168
3. 2044 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 164
4. 2560 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 159
5. 5308 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław 152
6. 371 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 127
7. 7748 MAKAJEW Maciej 1997-11-02 LZS TS Zaręba 123
8. 1607 UCHEREK Adam 2002-06-14 LKS ODRA Głoska 122
9. 1135 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 121
10. 9499 RELISZKA Jakub 1999-03-21 niestowarzyszony – woj. dolnośląskie 112
11. 6219 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 112
12. 376 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska 104
13. 372 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 96
14. 6841 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 86
15. 6837 MARUD Grzegorz 1988-05-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 81
16. 5384 MALINOWSKI Piotr 1995-07-26 UKS DWUNASTKA Wrocław 80
17. 7759 TRAWICKI Daniel 1998-04-27 LZS TS Zaręba 76
18. 2556 CZAJA Cezary 1997-04-01 KTS Wolbromek 72
19. 1136 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 71
20. 5550 SARNIK Grzegorz 1991-01-21 LZS ORION BRANDA Bukowice 71
21. 1591 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 70
22. 2038 KACZMAREK Kamil 1992-06-15 ULKS Ciechów 62
23. 5392 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989-08-20 UKS DWUNASTKA Wrocław 62
24. 5382 KRZAK Konrad 1998-03-29 UKS DWUNASTKA Wrocław 62
25. 6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 61
26. 9814 BAJOR Patryk 1995-09-01 LZS ORION BRANDA Bukowice 56
27. 6832 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986-02-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 50
28. 6250 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 44
29. 5311 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 44
30. 1610 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska 44
31. 2042 TOMASZEWSKI Tomasz 1992-12-07 ULKS Ciechów 44
32. 6942 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 42
33. 5395 ŻYŁA Tomasz 2003-05-27 UKS DWUNASTKA Wrocław 42
34. 5385 MATUSIEWICZ Kamil 1996-04-21 UKS DWUNASTKA Wrocław 42
35. 8861 DROZD Michał 1990-08-16 UKS RADUNIA Tąpadła 36
36. 4977 KOZAK Mateusz 1995-06-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 36
37. 9038 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 36
38. 1606 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 36
39. 965 JURKIEWICZ Bartosz 1996-01-12 GLKS ORLĘTA Krosnowice 36
40. 7758 TRAWICKI Damian 1998-04-27 LZS TS Zaręba 36
41. 6211 PILARCZYK Filip 1986-07-11 LZS SKS Raszówka 32
42. 3138 DERKOWSKI Robert 1969-06-23 GLKS Jaworzyna Śląska 25
43. 7422 OSICKI Jerzy 1948-10-31 KS GÓRNIK Polkowice 25
44. 10121 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny 25
45. 3070 ZALESIŃSKI Kacper 1993-01-22 MKS WOLAVIA Wołów 25
46. 9039 STODOLICA Mirosław 1973-02-16 SL SALOS Dzierżoniów 25
47. 6379 BANDURKA Tomasz 1972-03-13 GLKS Jaworzyna Śląska 25
48. 5307 ŚLIWA Mateusz 1998-07-11 KU AZS UE Wrocław 25
49. 1596 WOJTYŁA Damian 1997-04-30 LKS ODRA Głoska 25
50. 7529 DINDORF Grzegorz 1979-05-01 LKS Proszowa 17
51. 1874 RAKOCZY Daniel 1998-03-10 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 17
52. 6245 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz 17
53. 7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 17
54. 5394 MATLOCH Antoni 2003-06-11 UKS DWUNASTKA Wrocław 17
55. 1871 CWENAR Robert 1997-06-10 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 17
56. 4979 PISARSKI Jarosław 1969-06-12 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
57. 4975 OPYD Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
58. 7408 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 17
59. 1134 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 17
60. 4184 MATLĄG Łukasz 1990-02-01 TOP Bolesławiec 17
61. 6834 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
62. 970 KWASZYŃSKI Daniel 1997-02-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 17
63. 1156 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 17
64. 4175 BUDIAKOWSKI Paweł 1986-04-10 TOP Bolesławiec 17
65. 6833 GRYGORCEWICZ Grzegorz 1987-07-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
66. 1155 WITKOWSKI Tomasz 2001-09-06 MKS WOLAVIA Wołów 17
67. 2034 GRZEGORCZYK Jakub 1995-08-20 ULKS Ciechów 17
68. 5378 KACZMAREK Mariusz 1973-04-13 UKS DWUNASTKA Wrocław 17
69. 6840 STANISŁAWSKI Patryk 1992-12-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
70. 6208 JADACH Tomasz 1974-04-05 LZS SKS Raszówka 17
71. 1132 MIELKO Piotr 1979-01-28 MKS WOLAVIA Wołów 17
72. 5387 MOCZKO Mateusz 1990-07-11 UKS DWUNASTKA Wrocław 15
73. 6411 MATLĄG Andrzej 1970-12-26 TOP Bolesławiec 15
4074 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 LKS ODRA Głoska 792 9
2 niestowarzyszony – woj. dolnośląskie 512 2
3 UKS DWUNASTKA Wrocław 337 8
4 ULKS Ciechów 287 4
5 MKS WOLAVIA Wołów 285 7
6 UKS ŻAK Gierałtowiec 268 6
7 LZS TS Zaręba 235 3
8 KTS Wolbromek 231 2
9 KU AZS UE Wrocław 221 3
10 LZS SKS Raszówka 161 3
11 LZS ORION BRANDA Bukowice 127 2
12 LKTS ZENIT Międzybórz 122 3
13 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 70 3
14 SL SALOS Dzierżoniów 61 2
15 KS GÓRNIK Polkowice 59 3
16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 53 2
17 GLKS Jaworzyna Śląska 50 2
18 TOP Bolesławiec 49 3
19 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 42 1
20 UKS RADUNIA Tąpadła 36 1
21 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 34 2
22 MKS ROKITA Brzeg Dolny 25 1
23 LKS Proszowa 17 1
4074 73
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz