ranking po 1 WTK/OTK seniorów

Wrocław, 22.09.2019
DOLNOŚLĄSKI RANKING SENIORÓW PO I WTK/GPP SEZONU 2019/2020
ranking kroczący (3 naqjlepsze wyniki z 4 ostatnich turniejów)
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 5412 BAŃKOSZ Michał 02.04.1995 niestowarzyszony woj. dolnośląskie 538
2. 429 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 340
3. 435 KACZMAREK Krzysztof 1971-11-03 ULKS Ciechów 270
4. 2935 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 268
5. 443 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 ULKS Ciechów 265
6. 2917 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 245
7. 5327 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 228
8. 5976 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 222
9. 5326 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 221
10. 1780 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 220
11. 2934 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska 216
12. 3357 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 201
13. 5924 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 201
14. 5322 KURZAC Paweł 1983-04-28 MKS WOLAVIA Wołów 197
15. 1774 CZAJA Cezary 1997-04-01 KTS Wolbromek 187
16. 676 STACH Wojciech 1986-09-24 KU AZS UE Wrocław 167
17. 5973 MARUD Grzegorz 1988-05-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 162
18. 6987 WASYLKOWSKI Nestor 1992-02-26 KU AZS AWF Wrocław 156
19. 2937 RELISZKA Jakub 1999-03-21 LKS ODRA Głoska 155
20. 791 KOWALEWSKI Kamil 1990-12-23 KTS Legnica 150
21. 2922 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 144
22. MATUSIEWICZ Kamil 1996-04-21 LZS ORION BRANDA Bukowice 142
23. 3143 GRUSZKA Damian 2005-09-22 KTS Jelenia Góra 139
24. 675 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 128
25. 7010 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 120
26. 5923 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 113
27. 2921 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska 108
28. 1978 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny 105
29. 9081 DERKOWSKI Robert 1969-06-23 GLKS Jaworzyna Śląska 105
30. 5332 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 97
31. 2915 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 97
32. 3351 PILARCZYK Filip 1986-07-11 LZS SKS Raszówka 97
33. 5970 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 89
34. 6658 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990-10-16 LZS ORION BRANDA Bukowice 86
35. 6667 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989-08-20 LZS ORION BRANDA Bukowice 81
36. 6108 MUCHA Łukasz 1981-10-11 UKS ORZEŁ Prusice 80
37. 441 TRAWICKI Daniel 1998-04-27 ULKS Ciechów 76
38. 5882 MATLĄG Łukasz 1990-02-01 TOP Bolesławiec 74
39. 1776 DURAJCZYK Tomasz 1979-09-20 KTS Wolbromek 72
40. 2639 DROZD Michał 1990-08-16 UKS RADUNIA Tąpadła 70
41. 5986 MALINOWSKI Piotr 1995-07-26 KS GÓRNIK Polkowice 69
42. 3997 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1994-08-24 UKS Ludwikowice 63
43. 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 58
44. 6655 BAJOR Patryk 1995-09-01 LZS ORION BRANDA Bukowice 56
45. 1923 OPYD Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 53
46. 1920 KOZAK Mateusz 1995-06-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 50
47. 5968 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986-02-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 42
48. 653 RAKOCZY Daniel 1998-03-10 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 42
49. 5990 OSICKI Jerzy 1948-10-31 KS GÓRNIK Polkowice 42
50. 6449 MOCZKO Michał 1996-05-23 UKS TS Kiełczów 36
51. 8820 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 36
52. 5330 WOJTYŁA Damian 1997-04-30 MKS WOLAVIA Wołów 36
53. 6004 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 34
54. 5329 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 34
55. 650 CWENAR Robert 1997-06-10 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 31
56. 5921 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz 31
57. 5975 STANISŁAWSKI Patryk 1992-12-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 28
58. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 28
59. 4730 LASKOWSKI Piotr 1983-08-23 KS AJDE Oleśnica 27
60. 6456 ŻYŁA Tomasz 2003-05-27 UKS TS Kiełczów 25
61. 1880 BERESTECKI Krystian 1997-09-13 AKS Strzegom 25
62. 4876 BATÓG Tomasz 1975-07-12 LZS Włosień 25
63. 427 DĘBSKI Jerzy 1956-06-13 ULKS Ciechów 25
64. 5331 ZALESIŃSKI Kacper 1993-01-22 MKS WOLAVIA Wołów 25
65. 8819 STODOLICA Mirosław 1973-02-16 SL SALOS Dzierżoniów 25
66. 1783 ZDANOWSKI Paweł 1983-11-30 KTS Wolbromek 25
67. 1135 SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 25
68. 5742 PIEŚLA Tomasz 1977-01-06 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 25
69. 6109 PIÓRKOWSKI Marcin 1985-09-13 UKS ORZEŁ Prusice 25
70. 437 KUROWSKI Mariusz 1971-03-15 ULKS Ciechów 25
71. 434 KACZMAREK Kamil 1992-06-15 ULKS Ciechów 17
72. 1318 DINDORF Grzegorz 1979-05-01 LKS Proszowa 17
73. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 17
74. 1879 ABRAMCZUK Albert 1981-07-04 AKS Strzegom 17
75. 5922 KLIMEK Damian 1997-06-11 LKTS ZENIT Międzybórz 17
76. 4883 OLECHNIK Dariusz 1973-12-22 LZS Włosień 17
77. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 17
78. 6457 MATLOCH Antoni 2003-06-11 UKS TS Kiełczów 17
79. 1924 PISARSKI Jarosław 1969-06-12 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
80. 6662 KACZMAREK Mariusz 1973-04-13 LZS ORION BRANDA Bukowice 17
81. 5870 BUDIAKOWSKI Paweł 1986-04-10 TOP Bolesławiec 17
82. 6794 MATEJUNAS Krzysztof 1983-08-01 UKS ORZEŁ Prusice 17
83. 1782 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 17
84. 4122 ZAWADZKI Roman 1973-01-26 UKS TS SPARTA Lubań 17
85. 5738 PORĘBA Sylwester 1972-08-14 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 17
86. 2451 SZPITALNY Tomasz 1986-11-24 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 17
87. 2644 PĘCZAR Rafał 1985-09-18 UKS RADUNIA Tąpadła 17
88. 3348 JADACH Tomasz 1974-04-05 LZS SKS Raszówka 14
89. 5997 JAŁOWIECKI Bartosz 2002-07-10 KS GÓRNIK Polkowice 14
90. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 14
91. 4879 GAWRYLUK Tomasz 1979-09-12 LZS Włosień 14
92. 6793 BIELECKI Damian 1984-05-18 UKS ORZEŁ Prusice 14
93. 6107 BOROWIAK Daniel 1971-05-27 UKS ORZEŁ Prusice 14
94. 6110 KICIŃSKI Maciej 2000-05-06 UKS ORZEŁ Prusice 14
95. 4130 SKOWROŃSKI Kacper 2003-06-18 UKS TS SPARTA Lubań 14
96. 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 14
97. 1781 OSTASIEWICZ Robert 1967-06-08 KTS Wolbromek 14
98. 2750 WNĘK Sławomir 1969-04-06 TKS GRANIT Strzelin 14
99. 4120 SZKLANY Krystian 1973-11-08 UKS TS SPARTA Lubań 14
100. 4121 ŚCIEŻKA Łukasz 1977-10-01 UKS TS SPARTA Lubań 14
101. 2638 DAWID Leon 1954-07-18 UKS RADUNIA Tąpadła 10
102. 781 MIKULICZ Adam 1980-12-14 KTS Legnica 10
103. 2635 STRZELCZYK Michał 1989-10-02 UKS RADUNIA Tąpadła 10
8206 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 LKS ODRA Głoska 1233 7
2 ULKS Ciechów 1018 7
3 MKS WOLAVIA Wołów 880 9
4 UKS ŻAK Gierałtowiec 543 5
5 niestowarzyszony woj. dolnośląskie 538 1
6 KTS Wolbromek 535 6
7 KU AZS UE Wrocław 384 5
8 LZS ORION BRANDA Bukowice 382 5
9 LKTS ZENIT Międzybórz 362 4
10 LZS SKS Raszówka 312 3
11 KS GÓRNIK Polkowice 176 5
12 UKS ORZEŁ Prusice 164 6
13 KTS Legnica 160 2
14 KU AZS AWF Wrocław 156 1
15 KTS Jelenia Góra 139 1
16 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 120 3
17 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 120 1
18 UKS RADUNIA Tąpadła 107 4
19 MKS ROKITA Brzeg Dolny 105 1
20 GLKS Jaworzyna Śląska 105 1
21 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 98 3
22 TOP Bolesławiec 91 2
23 UKS TS Kiełczów 78 3
24 UKS Ludwikowice 63 1
25 SL SALOS Dzierżoniów 61 2
26 UKS TS SPARTA Lubań 59 4
27 LZS Włosień 56 3
28 AKS Strzegom 42 2
29 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 42 2
30 KS AJDE Oleśnica 27 1
31 LKS Proszowa 17 1
32 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 17 1
33 TKS GRANIT Strzelin 14 1
8206 103
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz
W bieżącym sezonie nie ma dodatkowych punktów za udział w turnieju eliminacyjnym do GPP.