ranking końcowy seniorów

Wrocław, 1.03.2020
DOLNOŚLĄSKI RANKING SENIORÓW KOŃCOWY SEZONU 2019/2020
ranking kroczący (3 najlepsze wyniki z 4 ostatnich turniejów)
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 10900 BAŃKOSZ Michał 02.04.1995 KU AZS UE Wrocław 523 LO15
2. 10829 MURAWSKI Michał 1995 KU AZS UE Wrocław 376
3. 5326 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 264
4. 1780 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 254
5. 1776 DURAJCZYK Tomasz 1979-09-20 KTS Wolbromek 253
6. 429 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 247
7. 2935 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 243
8. 6987 WASYLKOWSKI Nestor 1992-02-26 KU AZS AWF Wrocław 239
9. 2917 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 238
10. 2922 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 238
11. 443 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 ULKS Ciechów 230
12. 7010 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 210
13. 5923 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 195
14. 675 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 195
15. 676 STACH Wojciech 1986-09-24 KU AZS UE Wrocław 182
16. 435 KACZMAREK Krzysztof 1971-11-03 ULKS Ciechów 171
17. 3357 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 163
18. 5327 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 163
19. 5738 PORĘBA Sylwester 1972-08-14 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 148
20. 2921 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska 144
21. 5924 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 134
22. 5887 ROGÓŻ Grzegorz 1983-08-31 TOP Bolesławiec 130
23. 5742 PIEŚLA Tomasz 1977-01-06 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 125
24. 791 KOWALEWSKI Kamil 1990-12-23 KTS Legnica 125
25. 6664 MATUSIEWICZ Kamil o 1996-04-21 LZS ORION BRANDA Bukowice 125
26. 5322 KURZAC Paweł 1983-04-28 MKS WOLAVIA Wołów 125
27. 5882 MATLĄG Łukasz 1990-02-01 TOP Bolesławiec 118
28. 5332 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 117
29. 2451 SZPITALNY Tomasz 1986-11-24 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 117
30. 3351 PILARCZYK Filip 1986-07-11 LZS SKS Raszówka 117
31. 1774 CZAJA Cezary 1997-04-01 KTS Wolbromek 115
32. 2937 RELISZKA Jakub 1999-03-21 LKS ODRA Głoska 110
33. 6108 MUCHA Łukasz 1981-10-11 UKS ORZEŁ Prusice 109
34. 6988 GIRULSKI Robert 1974-05-17 niestowarzyszony woj. dolnośląskie 107
35. 5973 MARUD Grzegorz 1988-05-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 100
36. 5970 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 98
37. 683 GRUBIAK Tymoteusz 1992-07-12 KU AZS UE Wrocław 92
38. 2453 ZASADZIŃSKI Ewaryst 1975-07-27 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 92
39. 8484 SŁOWIK Sławomir 1986-12-21 MKS ORZEŁ Wałbrzych 88
40. 5883 MOCZKO Mateusz 1990-07-11 TOP Bolesławiec 88
41. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 86
42. 437 KUROWSKI Mariusz 1971-03-15 ULKS Ciechów 78
43. 5895 WOŁOWICKI Marcin 1986-06-15 TOP Bolesławiec 72
44. 1781 OSTASIEWICZ Robert 1967-06-08 KTS Wolbromek 67
45. 2934 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska 65
46. 3997 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1994-08-24 UKS Ludwikowice 63
47. 6658 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990-10-16 LZS ORION BRANDA Bukowice 51
48. 5330 WOJTYŁA Damian 1997-04-30 MKS WOLAVIA Wołów 50
49. 3143 GRUSZKA Damian 2005-09-22 KTS Jelenia Góra 48
50. 1978 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny 48
51. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 48
52. 2639 DROZD Michał 1990-08-16 UKS RADUNIA Tąpadła 42
53. 1323 SOLIŁO Marian 1968-06-23 LKS Proszowa 42
54. 441 TRAWICKI Daniel 1998-04-27 ULKS Ciechów 42
55. 6662 KACZMAREK Mariusz 1973-04-13 LZS ORION BRANDA Bukowice 42
56. 1783 ZDANOWSKI Paweł 1983-11-30 KTS Wolbromek 42
57. 2750 WNĘK Sławomir 1969-04-06 TKS GRANIT Strzelin 39
58. 4730 LASKOWSKI Piotr 1983-08-23 KS AJDE Oleśnica 35
59. 439 PYTKOWSKI Paweł 1964-01-25 ULKS Ciechów 34
60. 5975 STANISŁAWSKI Patryk 1992-12-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 31
61. 427 DĘBSKI Jerzy 1956-06-13 ULKS Ciechów 31
62. 5922 KLIMEK Damian 1997-06-11 LKTS ZENIT Międzybórz 31
63. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 31
64. 4917 ZIELIŃSKI Patryk 2002-12-18 GLKS Jaworzyna Śląska 31
65. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 31
66. 1315 SOLIŁO Oskar 2008-02-18 LKS Proszowa 31
67. 5329 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 31
68. 5921 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz 28
69. 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 28
70. 653 RAKOCZY Daniel 1998-03-10 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 25
71. 5986 MALINOWSKI Piotr 1995-07-26 KS GÓRNIK Polkowice 25
72. 1135 SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 25
73. 6109 PIÓRKOWSKI Marcin 1985-09-13 UKS ORZEŁ Prusice 25
74. 5740 ROSIAK Norbert 1999-07-14 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 17
75. 5976 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
76. 434 KACZMAREK Kamil 1992-06-15 ULKS Ciechów 17
77. 1923 OPYD Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
78. 5870 BUDIAKOWSKI Paweł 1986-04-10 TOP Bolesławiec 17
79. 5323 MIELKO Piotr 1979-01-28 MKS WOLAVIA Wołów 17
80. 6794 MATEJUNAS Krzysztof 1983-08-01 UKS ORZEŁ Prusice 17
81. 1782 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 17
82. 9714 GLIB Michał 1999-08-12 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
83. 4122 ZAWADZKI Roman 1973-01-26 UKS TS SPARTA Lubań 17
84. 2644 PĘCZAR Rafał 1985-09-18 UKS RADUNIA Tąpadła 17
85. 1920 KOZAK Mateusz 1995-06-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 14
86. 6689 TRAWICKI Damian 1998-04-27 LZS TS Zaręba 14
87. 650 CWENAR Robert 1997-06-10 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 14
88. 3348 JADACH Tomasz 1974-04-05 LZS SKS Raszówka 14
89. 6793 BIELECKI Damian 1984-05-18 UKS ORZEŁ Prusice 14
90. 6107 BOROWIAK Daniel 1971-05-27 UKS ORZEŁ Prusice 14
91. 6110 KICIŃSKI Maciej 2000-05-06 UKS ORZEŁ Prusice 14
92. 9718 FURMAN Radosław 1988-08-13 LZS ORION BRANDA Bukowice 14
93. 1927 PISZCZAŁKA Kamil 1991-05-08 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 14
94. 4130 SKOWROŃSKI Kacper 2003-06-18 UKS TS SPARTA Lubań 14
95. 4120 SZKLANY Krystian 1973-11-08 UKS TS SPARTA Lubań 14
96. 4121 ŚCIEŻKA Łukasz 1977-10-01 UKS TS SPARTA Lubań 14
97. 2638 DAWID Leon 1954-07-18 UKS RADUNIA Tąpadła 10
98. 781 MIKULICZ Adam 1980-12-14 KTS Legnica 10
99. 2635 STRZELCZYK Michał 1989-10-02 UKS RADUNIA Tąpadła 10
8692 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 1482 7
2 LKS ODRA Głoska 1038 6
3 MKS WOLAVIA Wołów 877 10
4 ULKS Ciechów 850 8
5 KTS Wolbromek 748 6
6 TOP Bolesławiec 425 5
7 LKTS ZENIT Międzybórz 388 4
8 LZS SKS Raszówka 294 3
9 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 290 3
10 UKS ŻAK Gierałtowiec 246 4
11 KU AZS AWF Wrocław 239 1
12 LZS ORION BRANDA Bukowice 232 4
13 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 210 1
14 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 209 2
15 UKS ORZEŁ Prusice 193 6
16 KTS Legnica 135 2
17 niestowarzyszony woj. dolnośląskie 107 1
18 MKS ORZEŁ Wałbrzych 88 1
19 UKS RADUNIA Tąpadła 79 4
20 LKS Proszowa 73 2
21 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 64 3
22 UKS Ludwikowice 63 1
23 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 62 4
24 UKS TS SPARTA Lubań 59 4
25 KTS Jelenia Góra 48 1
26 MKS ROKITA Brzeg Dolny 48 1
27 TKS GRANIT Strzelin 39 1
28 KS AJDE Oleśnica 35 1
29 GLKS Jaworzyna Śląska 31 1
30 KS GÓRNIK Polkowice 25 1
31 LZS TS Zaręba 14 1
8692 99
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz