ranking końcowy seniorów

Wrocław, 3.03.2019
DOLNOŚLĄSKI RANKING SENIORÓW KOŃCOWY SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 9303 BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 niestowarzyszony – woj. dolnośląskie 560
2. 2044 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 340
3. 377 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 278
4. 5308 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław 259
5. 7748 MAKAJEW Maciej 1997-11-02 LZS TS Zaręba 247
6. 2560 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 242
7. 371 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 239
8. 1135 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 230
9. 6841 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 221
10. 376 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska 219
11. 6219 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 203
12. 2049 KACZMAREK Krzysztof 1971-11-03 ULKS Ciechów 194
13. 6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 186
14. 2556 CZAJA Cezary 1997-04-01 KTS Wolbromek 179
15. 6837 MARUD Grzegorz 1988-05-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 163
16. 1131 KURZAC Paweł 1983-04-28 MKS WOLAVIA Wołów 155
17. 372 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 154
18. 1134 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 154
19. 5385 MATUSIEWICZ Kamil 1996-04-21 UKS DWUNASTKA Wrocław 152
20. 9499 RELISZKA Jakub 1999-03-21 niestowarzyszony – woj. dolnośląskie 148
21. 5392 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989-08-20 UKS DWUNASTKA Wrocław 145
22. 1136 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 144
23. 1591 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 134
24. 1607 UCHEREK Adam 2002-06-14 LKS ODRA Głoska 122
25. 1876 STACH Wojciech 1986-09-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 117
26. 1610 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska 117
27. 5550 SARNIK Grzegorz 1991-01-21 LZS ORION BRANDA Bukowice 115
28. 6250 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 114
29. 1606 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 109
30. 8545 KOWALEWSKI Kamil 1990-11-25 UKS ŻAK Gierałtowiec 107
31. 3138 DERKOWSKI Robert 1969-06-23 GLKS Jaworzyna Śląska 106
32. 10121 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny 106
33. 6211 PILARCZYK Filip 1986-07-11 LZS SKS Raszówka 98
34. 6834 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 90
35. 5384 MALINOWSKI Piotr 1995-07-26 UKS DWUNASTKA Wrocław 80
36. 6942 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 78
37. 7759 TRAWICKI Daniel 1998-04-27 LZS TS Zaręba 76
38. 5314 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 73
39. 5544 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990-10-16 LZS ORION BRANDA Bukowice 70
40. 6832 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986-02-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 67
41. 2038 KACZMAREK Kamil 1992-06-15 ULKS Ciechów 62
42. 5382 KRZAK Konrad 1998-03-29 UKS DWUNASTKA Wrocław 62
43. 5311 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 58
44. 9814 BAJOR Patryk 1995-09-01 LZS ORION BRANDA Bukowice 56
45. 4975 OPYD Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 53
46. 8861 DROZD Michał 1990-08-16 UKS RADUNIA Tąpadła 53
47. 4977 KOZAK Mateusz 1995-06-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 50
48. 5072 MUCHA Łukasz 1981-10-11 UKS ORZEŁ Prusice 44
49. 2042 TOMASZEWSKI Tomasz 1992-12-07 ULKS Ciechów 44
50. 1874 RAKOCZY Daniel 1998-03-10 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 42
51. 7422 OSICKI Jerzy 1948-10-31 KS GÓRNIK Polkowice 42
52. 5395 ŻYŁA Tomasz 2003-05-27 UKS DWUNASTKA Wrocław 42
53. 5388 MOCZKO Michał 1996-05-23 UKS DWUNASTKA Wrocław 36
54. 9038 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 36
55. 965 JURKIEWICZ Bartosz 1996-01-12 GLKS ORLĘTA Krosnowice 36
56. 7758 TRAWICKI Damian 1998-04-27 LZS TS Zaręba 36
57. 7408 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 34
58. 1156 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 34
59. 6840 STANISŁAWSKI Patryk 1992-12-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 31
60. 8772 BERESTECKI Krystian 1997-09-13 AKS Strzegom 25
61. 6602 BATÓG Tomasz 1975-07-12 LZS Włosień 25
62. 7028 DĘBSKI Jerzy 1956-06-13 KS AZS UNIWERSYTET MEDYCZNY Wrocław 25
63. 3070 ZALESIŃSKI Kacper 1993-01-22 MKS WOLAVIA Wołów 25
64. 9039 STODOLICA Mirosław 1973-02-16 SL SALOS Dzierżoniów 25
65. 6379 BANDURKA Tomasz 1972-03-13 GLKS Jaworzyna Śląska 25
66. 1596 WOJTYŁA Damian 1997-04-30 LKS ODRA Głoska 25
67. 5307 ŚLIWA Mateusz 1998-07-11 KU AZS UE Wrocław 25
68. 8771 ABRAMCZUK Albert 1981-07-04 AKS Strzegom 17
69. 3151 LASKOWSKI Piotr 1983-08-23 KS AJDE Oleśnica 17
70. 6243 KLIMEK Damian 1997-06-11 LKTS ZENIT Międzybórz 17
71. 2909 OLECHNIK Dariusz 1973-12-22 LZS Włosień 17
72. 5312 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 17
73. 7529 DINDORF Grzegorz 1979-05-01 LKS Proszowa 17
74. 7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 17
75. 5394 MATLOCH Antoni 2003-06-11 UKS DWUNASTKA Wrocław 17
76. 1871 CWENAR Robert 1997-06-10 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 17
77. 4979 PISARSKI Jarosław 1969-06-12 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
78. 6245 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz 17
79. 6208 JADACH Tomasz 1974-04-05 LZS SKS Raszówka 17
80. 5378 KACZMAREK Mariusz 1973-04-13 UKS DWUNASTKA Wrocław 17
81. 4184 MATLĄG Łukasz 1990-02-01 TOP Bolesławiec 17
82. 4175 BUDIAKOWSKI Paweł 1986-04-10 TOP Bolesławiec 17
83. 1132 MIELKO Piotr 1979-01-28 MKS WOLAVIA Wołów 17
84. 2034 GRZEGORCZYK Jakub 1995-08-20 ULKS Ciechów 17
85. 6833 GRYGORCEWICZ Grzegorz 1987-07-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
86. 1155 WITKOWSKI Tomasz 2001-09-06 MKS WOLAVIA Wołów 17
87. 970 KWASZYŃSKI Daniel 1997-02-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 17
88. 6411 MATLĄG Andrzej 1970-12-26 TOP Bolesławiec 15
89. 5387 MOCZKO Mateusz 1990-07-11 UKS DWUNASTKA Wrocław 15
90. 2908 GAWRYLUK Tomasz 1979-09-12 LZS Włosień 14
91. 1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 14
92. 7400 JAŁOWIECKI Bartosz 2002-07-10 KS GÓRNIK Polkowice 14
93. 1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 14
8068 `
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 LKS ODRA Głoska 1397 9
2 MKS WOLAVIA Wołów 804 10
3 niestowarzyszony – woj. dolnośląskie 708 2
4 UKS ŻAK Gierałtowiec 696 7
5 ULKS Ciechów 657 5
6 UKS DWUNASTKA Wrocław 566 9
7 KU AZS UE Wrocław 432 5
8 KTS Wolbromek 421 2
9 LZS TS Zaręba 359 3
10 LKTS ZENIT Międzybórz 334 4
11 LZS SKS Raszówka 318 3
12 LZS ORION BRANDA Bukowice 241 3
13 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 176 3
14 GLKS Jaworzyna Śląska 131 2
15 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 120 3
16 KS GÓRNIK Polkowice 107 4
17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 106 1
18 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 78 1
19 SL SALOS Dzierżoniów 61 2
20 LZS Włosień 56 3
21 UKS RADUNIA Tąpadła 53 1
22 GLKS ORLĘTA Krosnowice 53 2
23 TOP Bolesławiec 49 3
24 UKS ORZEŁ Prusice 44 1
25 AKS Strzegom 42 2
26 KS AZS Uniwersytet Medyczny Wrocław 25 1
27 KS AJDE Oleśnica 17 1
28 LKS Proszowa 17 1
8068 93
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz