gra pojedyncza seniorów

Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorek i Seniorów
Wołów  17.02.2019
gra pojedyncza seniorów
KLASYFIKACJA  KOŃCOWA
pozycja licencja Nazwisko Data urodz. Klub punkty
1 9303 BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 niestowarzyszony – woj. dolnośląskie 120
2 2049 KACZMAREK Krzysztof 1971-11-03 ULKS Ciechów 115
3-4 371 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 107
5308 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław 107
5-8 2556 CZAJA Cezary 1997-04-01 KTS Wolbromek 98
7748 MAKAJEW Maciej 1997-11-02 LZS TS Zaręba 98
6841 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 98
2044 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 98
9 376 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska 92
10-17 5385 MATUSIEWICZ Kamil 1996-04-21 UKS DWUNASTKA Wrocław 81
6219 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 81
6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 81
2560 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 81
1131 KURZAC Paweł 1983-04-28 MKS WOLAVIA Wołów 81
5392 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989-08-20 UKS DWUNASTKA Wrocław 81
1135 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 81
377 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 81
18-33 6834 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 55
1136 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 55
1610 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska 55
6250 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 55
1606 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 55
5544 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990-10-16 LZS ORION BRANDA Bukowice 55
372 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 55
8545 KOWALEWSKI Kamil 1990-11-25 UKS ŻAK Gierałtowiec 55
3138 DERKOWSKI Robert 1969-06-23 GLKS Jaworzyna Śląska 55
1134 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 55
6837 MARUD Grzegorz 1988-05-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 55
5314 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 55
6211 PILARCZYK Filip 1986-07-11 LZS SKS Raszówka 55
1876 STACH Wojciech 1986-09-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 55
1591 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 55
10121 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny 55
34-46 1156 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 0
5378 KACZMAREK Mariusz 1973-04-13 UKS DWUNASTKA Wrocław 0
6208 JADACH Tomasz 1974-04-05 LZS SKS Raszówka 0
2909 OLECHNIK Dariusz 1973-12-22 LZS Włosień 0
6832 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986-02-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 0
1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 0
6243 KLIMEK Damian 1997-06-11 LKTS ZENIT Międzybórz 0
6602 BATÓG Tomasz 1975-07-12 LZS Włosień 0
1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 0
8861 DROZD Michał 1990-08-16 UKS RADUNIA Tąpadła 0
6245 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz 0
1132 MIELKO Piotr 1979-01-28 MKS WOLAVIA Wołów 0
6840 STANISŁAWSKI Patryk 1992-12-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 0
Robert Derkowski otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie (używanie niecenzuralnych słów).
Wojciech Kotyl otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie (rzucenie rakietki poza pole gry).
Sędzia Główny:
Tomasz WAPIŃSKI
Obsługa komputerowa:   Władysław CHRABĄSZCZ

 

Turniej o mistrzostwo
pozycja licencja Nazwisko Data urodz. Klub
1 9303 BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 niestowarzyszony – woj. dolnośląskie
2 2049 KACZMAREK Krzysztof 1971-11-03 ULKS Ciechów
3-4 371 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska
5308 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław
5-8 2556 CZAJA Cezary 1997-04-01 KTS Wolbromek
7748 MAKAJEW Maciej 1997-11-02 LZS TS Zaręba
6841 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec
2044 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów
Turniej kwalifikacyjny do IMP
1 2049 KACZMAREK Krzysztof 1971-11-03 ULKS Ciechów
2 2044 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów
3-4 2556 CZAJA Cezary 1997-04-01 KTS Wolbromek
7748 MAKAJEW Maciej 1997-11-02 LZS TS Zaręba
5-6 371 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska
5308 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław
7 6841 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec
8 376 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska
9-16 5385 MATUSIEWICZ Kamil 1996-04-21 UKS DWUNASTKA Wrocław
6219 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka
6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz
2560 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek
1131 KURZAC Paweł 1983-04-28 MKS WOLAVIA Wołów
5392 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989-08-20 UKS DWUNASTKA Wrocław
1135 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów
377 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska
17-32 6834 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec
1136 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów
1610 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska
6250 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz
1606 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska
5544 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990-10-16 LZS ORION BRANDA Bukowice
372 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska
8545 KOWALEWSKI Kamil 1990-11-25 UKS ŻAK Gierałtowiec
3138 DERKOWSKI Robert 1969-06-23 GLKS Jaworzyna Śląska
1134 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów
6837 MARUD Grzegorz 1988-05-13 UKS ŻAK Gierałtowiec
5314 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław
6211 PILARCZYK Filip 1986-07-11 LZS SKS Raszówka
1876 STACH Wojciech 1986-09-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie
1591 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska
10121 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny
33-45 1156 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów
5378 KACZMAREK Mariusz 1973-04-13 UKS DWUNASTKA Wrocław
6208 JADACH Tomasz 1974-04-05 LZS SKS Raszówka
2909 OLECHNIK Dariusz 1973-12-22 LZS Włosień
6832 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986-02-18 UKS ŻAK Gierałtowiec
1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów
6243 KLIMEK Damian 1997-06-11 LKTS ZENIT Międzybórz
6602 BATÓG Tomasz 1975-07-12 LZS Włosień
1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów
8861 DROZD Michał 1990-08-16 UKS RADUNIA Tąpadła
6245 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz
1132 MIELKO Piotr 1979-01-28 MKS WOLAVIA Wołów
6840 STANISŁAWSKI Patryk 1992-12-08 UKS ŻAK Gierałtowiec