gra pojedyncza seniorów

Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorek i Seniorów
Wołów 14.03.2021
gra pojedyncza seniorów
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Turniej o mistrzostwo
poz licencja Nazwisko i imię Rok urodz. Klub
1 10504 BAŃKOSZ Michał 17.06.1905 KU AZS UE Wrocław
2 10492 WASYLKOWSKI Nestor 14.06.1905 KU AZS AWF Wrocław
3-4 982 DURAJCZYK Tomasz 01.06.1905 KTS Wolbromek
6765 BEREZIUK Piotr 06.06.1905 TKS GRANIT Strzelin
5-8 990 SŁOWIK Sławomir 08.06.1905 KTS Wolbromek
839 MATKOWSKI Jakub 25.06.1905 ULKS Ciechów
118 GRZĘBKA Mikołaj 21.06.1905 LKS ODRA Głoska
987 ŁUCZYK Maciej 19.06.1905 KTS Wolbromek
Turniej kwalifikacyjny do IMP punkty
1 10492 WASYLKOWSKI Nestor 1905-06-14 KU AZS AWF Wrocław 120
2 987 ŁUCZYK Maciej 19.06.1905 KTS Wolbromek 115
3-4 982 DURAJCZYK Tomasz 01.06.1905 KTS Wolbromek 107
839 MATKOWSKI Jakub 25.06.1905 ULKS Ciechów 107
5-6 990 SŁOWIK Sławomir 08.06.1905 KTS Wolbromek 101
6765 BEREZIUK Piotr 06.06.1905 TKS GRANIT Strzelin 101
7 118 GRZĘBKA Mikołaj 21.06.1905 LKS ODRA Głoska 97
8 3099 JADACH Oskar 24.06.1905 LZS SKS Raszówka 95
9-16 992 PORĘBA Sylwester 25.05.1905 KTS Wolbromek 83
154 MAKAJEW Maciej 19.06.1905 LKS ODRA Głoska 83
5867 KOWALEWSKI Kamil 12.06.1905 UKS ŻAK Gierałtowiec 83
6094 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 15.06.1905 UKS TS Kiełczów 84
5869 MARUD Grzegorz 10.06.1905 UKS ŻAK Gierałtowiec 83
5957 WNĘK Stanisław 26.06.1905 TKS GRANIT Strzelin 83
6776 GŁAZOWSKI Kacper 27.06.1905 TKS GRANIT Strzelin 83
824 FURMAN Andrzej 22.05.1905 ULKS Ciechów 83
17-32 116 GOLEŃSKI Adam 24.06.1905 LKS ODRA Głoska 56
9559 MATUSIEWICZ Kamil 18.06.1905 LZS ORION BRANDA Bukowice 56
121 KOTYL Wojciech 18.06.1905 LKS ODRA Głoska 56
981 CZAJA Cezary 19.06.1905 KTS Wolbromek 56
127 WOJTYŁA Norbert 23.06.1905 LKS ODRA Głoska 56
5609 ŹRÓDŁO Damian 22.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 56
3103 PILARCZYK Filip 08.06.1905 LZS SKS Raszówka 56
933 ŻYGADŁO Franciszek 30.06.1905 KU AZS UE Wrocław 56
2622 STACH Wojciech 08.06.1905 KU AZS UE Wrocław 56
6630 GIRULSKI Robert 27.05.1905 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 56
5769 WALOWSKI Mateusz 17.06.1905 KTS Jelenia Góra 56
5596 ULATOWSKI Wiktor 29.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 56
2623 CIESIELSKI Roch 26.06.1905 KU AZS UE Wrocław 56
12895 KOTYL Krzysztof 12.06.1905 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 56
8817 KLIMEK Piotr 26.06.1905 LKTS ZENIT Międzybórz 56
7633 SZPITALNY Tomasz 08.06.1905 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 56
33-50 8811 KLIMEK Damian 19.06.1905 LKTS ZENIT Międzybórz 0
5599 STELMACHOWICZ Miron 22.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 0
9553 GAWŁOWSKI Krzysztof 12.06.1905 LZS ORION BRANDA Bukowice 0
5593 STASZCZYK Jakub 30.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 0
5605 WŁODARCZYK Kacper 23.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 0
3479 NAWROT Mikołaj 27.06.1905 UKS LIDER Milicz 0
10982 DZIUBA Kamil 27.06.1905 UKS LIDER Milicz 0
989 OSTASIEWICZ Robert 20.05.1905 KTS Wolbromek 0
5601 KURZAC Paweł 05.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 0
6784 WNĘK Krzysztof 01.07.1905 TKS GRANIT Strzelin 0
3487 SZYMKOWIAK Barjan 28.06.1905 UKS LIDER Milicz 0
7883 LASKOWSKI Piotr 05.06.1905 KS AJDE Oleśnica 0
5865 HAZNAR Sebastian 18.06.1905 UKS ŻAK Gierałtowiec 0
3484 WALEŃSKI Michał 30.06.1905 UKS LIDER Milicz 0
5590 KALISZ Karol 29.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 0
5607 WOJTYŁA Damian 19.06.1905 MKS WOLAVIA Wołów 0
3480 WALEŃSKI Tomasz 28.06.1905 UKS LIDER Milicz 0
9409 SOLIŁO Marian 21.05.1905 LKS Proszowa 0
Sędzia Główny:
Tomasz Wapiński
Obsługa komputerowa:   Władysław CHRABĄSZCZ