gra pojedyncza seniorek

Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Seniorek i Juniorów
Brzeg Dolny 16.02.2020
gra pojedyncza seniorek
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Turniej o mistrzostwo
pozycja licencja Nazwisko Urodz. Klub
1 489 BAJOR Natalia 1997-03-07 KU AZS UE Wrocław
2 494 SZYMCZAK Julia 2000-09-22 KU AZS UE Wrocław
3-4 495 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław
1968 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003-01-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny
5-8 498 JARECKA Malwina 2006-03-08 KU AZS UE Wrocław
497 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław
496 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław
4575 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie
Turniej kwalifikacyjny do IMP
poz. licencja Nazwisko Urodz. Klub punkty
1 496 GIRULSKA Julia 2002-03-11 KU AZS UE Wrocław 120
2 497 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 115
3-4 4575 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 107
498 JARECKA Malwina 2006-03-08 KU AZS UE Wrocław 107
5 495 GAWORSKA Zuzanna 2003-04-30 KU AZS UE Wrocław 102
6 1965 CHRABĄSZCZ Milena 2002-11-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny 100
7-8 1971 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 96
4937 PASZEK Aleksandra 1991-07-10 niestowarzyszony woj. dolnośląskie 96
9-16 5338 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 83
5340 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 83
1973 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 83
7888 JARECKA Marcelina 2002-02-28 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 83
4574 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 83
1131 GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 83
5987 MATWISZYN Natalia 2000-06-02 KS GÓRNIK Polkowice 83
1975 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 83
17-20 1964 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 68
5926 KLIMEK Angelika 2001-01-08 LKTS ZENIT Międzybórz 68
6989 MATWISZYN Ewelina 1997-12-15 niestowarzyszony woj. dolnośląskie 68
7011 WALOWSKA Wiktoria 2000-12-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 68
Sędzia Główny:
Tomasz WAPIŃSKI
Obsługa komputerowa:   Władysław CHRABĄSZCZ