wyniki 3 WTK seniorów

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów
Brzeg Dolny 6.01.2019
gra pojedyncza seniorów
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Poz Licencja Nazwisko Urodz. Klub Punkty
1 2044 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 90
2 377 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 85
3 1134 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 81
4 5308 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław 77
5 2049 KACZMAREK Krzysztof 1971-11-03 ULKS Ciechów 74
6 1131 KURZAC Paweł 1983-04-28 MKS WOLAVIA Wołów 72
7 1135 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 70
8 371 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 68
9 7748 MAKAJEW Maciej 1997-11-02 LZS TS Zaręba 65
10 6841 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 63
11 1876 STACH Wojciech 1986-09-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 61
12 6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 59
13-14 6219 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 56
376 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska 56
15-16 6837 MARUD Grzegorz 1988-05-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 51
8545 KOWALEWSKI Kamil 1990-11-25 UKS ŻAK Gierałtowiec 51
17-20 5550 SARNIK Grzegorz 1991-01-21 LZS ORION BRANDA Bukowice 44
2560 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 44
5072 MUCHA Łukasz 1981-10-11 UKS ORZEŁ Prusice 44
5385 MATUSIEWICZ Kamil 1996-04-21 UKS DWUNASTKA Wrocław 44
21-24 9499 RELISZKA Jakub 1999-03-21 niestowarzyszony – woj. dolnośląskie 36
5388 MOCZKO Michał 1996-05-23 UKS DWUNASTKA Wrocław 36
6942 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 36
4975 OPYD Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 36
25-32 1874 RAKOCZY Daniel 1998-03-10 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 25
8772 BERESTECKI Krystian 1997-09-13 AKS Strzegom 25
6211 PILARCZYK Filip 1986-07-11 LZS SKS Raszówka 25
6602 BATÓG Tomasz 1975-07-12 LZS Włosień 25
10121 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny 25
3138 DERKOWSKI Robert 1969-06-23 GLKS Jaworzyna Śląska 25
7028 DĘBSKI Jerzy 1956-06-13 KS AZS UNIWERSYTET MEDYCZNY Wrocław 25
1591 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 25
33-48 7408 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 17
2909 OLECHNIK Dariusz 1973-12-22 LZS Włosień 17
8861 DROZD Michał 1990-08-16 UKS RADUNIA Tąpadła 17
1606 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 17
1156 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 17
5314 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 17
5312 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 17
7422 OSICKI Jerzy 1948-10-31 KS GÓRNIK Polkowice 17
6834 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
1136 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 17
1610 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska 17
3151 LASKOWSKI Piotr 1983-08-23 KS AJDE Oleśnica 17
6243 KLIMEK Damian 1997-06-11 LKTS ZENIT Międzybórz 17
8771 ABRAMCZUK Albert 1981-07-04 AKS Strzegom 17
6832 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986-02-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
3070 ZALESIŃSKI Kacper 1993-01-22 MKS WOLAVIA Wołów
49-59 7400 JAŁOWIECKI Bartosz 2002-07-10 KS GÓRNIK Polkowice 14
1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 14
4977 KOZAK Mateusz 1995-06-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 14
5544 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990-10-16 LZS ORION BRANDA Bukowice 14
5311 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 14
6250 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 14
372 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 14
1155 WITKOWSKI Tomasz 2001-09-06 MKS WOLAVIA Wołów
6840 STANISŁAWSKI Patryk 1992-12-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 14
1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 14
2908 GAWRYLUK Tomasz 1979-09-12 LZS Włosień 14
Zawodnicy Kacper Zalesiński i Tomasz Witkowski nie zostali sklasyfikowani, gdyż, pomimo
wcześniejszego zgłoszenia, nie przystąpili do gry.
Sędzia Główny:
Kamil SKRZYPCZAK
Obsługa komputerowa:   Władysław CHRABĄSZCZ