wyniki 3 WTK seniorów

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów
Brzeg Dolny 5.01.2020
gra pojedyncza seniorów
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Poz Licencja Nazwisko Urodz. Klub Punkty
1 10829 MURAWSKI Michał 1995 KU AZS UE Wrocław 90
2 2922 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 85
3 429 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 81
4 5326 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 77
5 1780 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 74
6 5895 WOŁOWICKI Marcin 1986-06-15 TOP Bolesławiec 72
7 443 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 ULKS Ciechów 70
8 2935 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 68
9 2934 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska 65
10 5327 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 63
11 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 61
12 2917 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 59
13-14 676 STACH Wojciech 1986-09-24 KU AZS UE Wrocław 56
675 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 56
15-16 6988 GIRULSKI Robert 1974-05-17 niestowarzyszony woj. dolnośląskie 51
5923 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 51
17-20 5882 MATLĄG Łukasz 1990-02-01 TOP Bolesławiec 44
5883 MOCZKO Mateusz 1990-07-11 TOP Bolesławiec 44
7010 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 44
6664 MATUSIEWICZ Kamil o 1996-04-21 LZS ORION BRANDA Bukowice 44
21-24 683 GRUBIAK Tymoteusz 1992-07-12 KU AZS UE Wrocław 36
5738 PORĘBA Sylwester 1972-08-14 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 36
3351 PILARCZYK Filip 1986-07-11 LZS SKS Raszówka 36
2453 ZASADZIŃSKI Ewaryst 1975-07-27 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 36
25-32 1323 SOLIŁO Marian 1968-06-23 LKS Proszowa 25
5322 KURZAC Paweł 1983-04-28 MKS WOLAVIA Wołów 25
2921 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska 25
6662 KACZMAREK Mariusz 1973-04-13 LZS ORION BRANDA Bukowice 25
8484 SŁOWIK Sławomir 1986-12-21 MKS ORZEŁ Wałbrzych 25
5742 PIEŚLA Tomasz 1977-01-06 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 25
4730 LASKOWSKI Piotr 1983-08-23 KS AJDE Oleśnica 25
2451 SZPITALNY Tomasz 1986-11-24 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 25
33-48 1781 OSTASIEWICZ Robert 1967-06-08 KTS Wolbromek 17
1776 DURAJCZYK Tomasz 1979-09-20 KTS Wolbromek 17
1978 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny 17
5924 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 17
1923 OPYD Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
3357 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 17
1783 ZDANOWSKI Paweł 1983-11-30 KTS Wolbromek 17
5323 MIELKO Piotr 1979-01-28 MKS WOLAVIA Wołów 17
437 KUROWSKI Mariusz 1971-03-15 ULKS Ciechów 17
5332 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 17
441 TRAWICKI Daniel 1998-04-27 ULKS Ciechów 17
9714 GLIB Michał 1999-08-12 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
6108 MUCHA Łukasz 1981-10-11 UKS ORZEŁ Prusice 17
6658 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990-10-16 LZS ORION BRANDA Bukowice 17
439 PYTKOWSKI Paweł 1964-01-25 ULKS Ciechów 17
5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 17
49-62 1315 SOLIŁO Oskar 2008-02-18 LKS Proszowa 14
5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 14
5329 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 14
1927 PISZCZAŁKA Kamil 1991-05-08 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 14
5921 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz 14
1920 KOZAK Mateusz 1995-06-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 14
427 DĘBSKI Jerzy 1956-06-13 ULKS Ciechów 14
6689 TRAWICKI Damian 1998-04-27 LZS TS Zaręba 14
4917 ZIELIŃSKI Patryk 2002-12-18 GLKS Jaworzyna Śląska 14
680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 14
5330 WOJTYŁA Damian 1997-04-30 MKS WOLAVIA Wołów 14
5922 KLIMEK Damian 1997-06-11 LKTS ZENIT Międzybórz 14
9718 FURMAN Radosław 1988-08-13 LZS ORION BRANDA Bukowice 14
5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 14
Sędzia Główny:
Andrzej MOCZKO
Obsługa komputerowa:   Władysław CHRABĄSZCZ