wyniki 2 WTK seniorów

II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorek i Seniorów
Brzeg Dolny 21.02.2021
gra pojedyncza seniorów
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Poz Licencja Nazwisko Rok urodz. Klub Punkty
1 839 MATKOWSKI Jakub 2003 ULKS Ciechów 90
2 824 FURMAN Andrzej 1969 ULKS Ciechów 85
3 6776 GŁAZOWSKI Kacper 2005 TKS GRANIT Strzelin 81
4 127 WOJTYŁA Norbert 2001 LKS ODRA Głoska 77
5 981 CZAJA Cezary 1997 KTS Wolbromek 74
6 118 GRZĘBKA Mikołaj 1999 LKS ODRA Głoska 72
7 8816 ŻUBEREK Jakub 2001 LKTS ZENIT Międzybórz 70
8 5957 WNĘK Stanisław 2004 TKS GRANIT Strzelin 68
9 6630 GIRULSKI Robert 1974 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 65
10 982 DURAJCZYK Tomasz 1979 KTS Wolbromek 63
11 6094 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1993 UKS TS Kiełczów 61
12 8817 KLIMEK Piotr 2004 LKTS ZENIT Międzybórz 59
13-14 9559 MATUSIEWICZ Kamil 1996 LZS ORION BRANDA Bukowice 56
3099 JADACH Oskar 2002 LZS SKS Raszówka 56
15-16 5869 MARUD Grzegorz 1988 UKS ŻAK Gierałtowiec 51
6784 WNĘK Krzysztof 2009 TKS GRANIT Strzelin 51
17-20 6765 BEREZIUK Piotr 1984 TKS GRANIT Strzelin 44
992 PORĘBA Sylwester 1972 KTS Wolbromek 44
933 ŻYGADŁO Franciszek 2008 KU AZS UE Wrocław 44
5609 ŹRÓDŁO Damian 2000 MKS WOLAVIA Wołów 44
21-24 5605 WŁODARCZYK Kacper 2001 MKS WOLAVIA Wołów 36
9383 OPYD Oskar 2001 ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 36
5865 HAZNAR Sebastian 1996 UKS ŻAK Gierałtowiec 36
3479 NAWROT Mikołaj 2005 UKS LIDER Milicz 36
25-32 990 SŁOWIK Sławomir 1986 KTS Wolbromek 25
5596 ULATOWSKI Wiktor 2007 MKS WOLAVIA Wołów 25
8814 SKONIECZNY Łukasz 1996 LKTS ZENIT Międzybórz 25
3103 PILARCZYK Filip 1986 LZS SKS Raszówka 25
116 GOLEŃSKI Adam 2002 LKS ODRA Głoska 25
5593 STASZCZYK Jakub 2008 MKS WOLAVIA Wołów 25
3484 WALEŃSKI Michał 2008 UKS LIDER Milicz 25
7701 KOT Zbigniew 1971 MKS ROKITA Brzeg Dolny 25
33-48 5590 KALISZ Karol 2007 MKS WOLAVIA Wołów 17
1420 RUDANIECKI Jarosław 1972 KTS Legnica 17
9382 KOZIEJ Piotr 1977 ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 17
8811 KLIMEK Damian 1997 LKTS ZENIT Międzybórz 17
5868 KOZAK Mateusz 1995 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
3487 SZYMKOWIAK Barjan 2006 UKS LIDER Milicz 17
10982 DZIUBA Kamil 2005 UKS LIDER Milicz 17
989 OSTASIEWICZ Robert 1967 KTS Wolbromek 17
7883 LASKOWSKI Piotr 1983 KS AJDE Oleśnica 17
2623 CIESIELSKI Roch 2004 KU AZS UE Wrocław 17
9409 SOLIŁO Marian 1968 LKS Proszowa 17
2619 GRUBIAK Tymoteusz 1992 KU AZS UE Wrocław 17
9385 PISZCZAŁKA Kamil 1991 ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 17
5769 WALOWSKI Mateusz 1995 KTS Jelenia Góra 17
9411 ŚLIWIŃSKI Rafał 1988 LKS Proszowa 17
9381 GLIB Michał 1999 ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 17
49-50 5599 STELMACHOWICZ Miron 2000 MKS WOLAVIA Wołów 15
3480 WALEŃSKI Tomasz 2006 UKS LIDER Milicz 15
Zawodnik Głazowski Kacper otrzymał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie (rzucenie rakietki).
Sędzia Główny
Andrzej Siwek
Obsługa komputerowa : Marek Chrabąszcz