wyniki 2 WTK seniorów

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów
Wrocław 2.12.2018
gra pojedyncza seniorów
KOŃCOWA  KLASYFIKACJA
pozycja licencja Nazwisko R.ur Klub P-ty
1 377 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 90
2 2044 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 85
3 5308 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław 79
4 1135 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 79
5 2560 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 71
6 2556 CZAJA Cezary 1997-04-01 KTS Wolbromek 71
7 7748 MAKAJEW Maciej 1997-11-02 LZS TS Zaręba 71
8 9499 RELISZKA Jakub 1999-03-21 niestowarzyszony – woj. dolnośląskie 71
9 371 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 62
10 376 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska 62
11 6841 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 62
12 6219 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 62
13-14 6837 MARUD Grzegorz 1988-05-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 56
9814 BAJOR Patryk 1995-09-01 LZS ORION BRANDA Bukowice 56
15-16 1607 UCHEREK Adam 2002-06-14 LKS ODRA Głoska 51
7759 TRAWICKI Daniel 1998-04-27 LZS TS Zaręba 51
17-20 5311 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 44
6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 44
5384 MALINOWSKI Piotr 1995-07-26 UKS DWUNASTKA Wrocław 44
6250 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 44
21-24 1606 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 36
9038 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 36
4977 KOZAK Mateusz 1995-06-10 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 36
8861 DROZD Michał 1990-08-16 UKS RADUNIA Tąpadła 36
25-32 3138 DERKOWSKI Robert 1969-06-23 GLKS Jaworzyna Śląska 25
3070 ZALESIŃSKI Kacper 1993-01-22 MKS WOLAVIA Wołów 25
6942 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 25
9039 STODOLICA Mirosław 1973-02-16 SL SALOS Dzierżoniów 25
7422 OSICKI Jerzy 1948-10-31 KS GÓRNIK Polkowice 25
5395 ŻYŁA Tomasz 2003-05-27 UKS DWUNASTKA Wrocław 25
10121 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny 25
6832 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986-02-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 25
33-45 5394 MATLOCH Antoni 2003-06-11 UKS DWUNASTKA Wrocław 17
5385 MATUSIEWICZ Kamil 1996-04-21 UKS DWUNASTKA Wrocław 17
6245 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz 17
1871 CWENAR Robert 1997-06-10 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 17
4979 PISARSKI Jarosław 1969-06-12 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
4975 OPYD Oskar 2001-11-28 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 17
372 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 17
6211 PILARCZYK Filip 1986-07-11 LZS SKS Raszówka 17
7529 DINDORF Grzegorz 1979-05-01 LKS Proszowa 17
1874 RAKOCZY Daniel 1998-03-10 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 17
1591 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 17
7408 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 17
Sędzia Główny
Andrzej MOCZKO
Obsługa komputerowa:   Władysław CHRABĄSZCZ