wyniki 1 WTK seniorów

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów
Brzeg Dolny 8.09.2019
gra pojedyncza seniorów
Końcowa klasyfikacja
pozycja licencja Nazwisko R.ur Klub P-ty
1 6987 WASYLKOWSKI Nestor 1992-02-26 KU AZS AWF Wrocław 90
2 5326 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 85
3 435 KACZMAREK Krzysztof 1971-11-03 ULKS Ciechów 81
4 2935 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 77
5 5882 MATLĄG Łukasz 1990-02-01 TOP Bolesławiec 74
6 1776 DURAJCZYK Tomasz 1979-09-20 KTS Wolbromek 72
7 2922 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 70
8 429 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 68
9 1780 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 65
10 3997 NIEDŹWIEDZKI Wojciech 1994-08-24 UKS Ludwikowice 63
11 5924 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 61
12 7010 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 59
13-14 2917 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 56
675 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 56
15-16 2937 RELISZKA Jakub 1999-03-21 LKS ODRA Głoska 51
676 STACH Wojciech 1986-09-24 KU AZS UE Wrocław 51
17-20 791 KOWALEWSKI Kamil 1990-11-25 KTS Legnica 44
443 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 ULKS Ciechów 44
5322 KURZAC Paweł 1983-04-28 MKS WOLAVIA Wołów 44
5327 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 44
21-24 5330 WOJTYŁA Damian 1997-04-30 MKS WOLAVIA Wołów 36
3357 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 36
6108 MUCHA Łukasz 1981-10-11 UKS ORZEŁ Prusice 36
2921 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska 36
25-32 6109 PIÓRKOWSKI Marcin 1985-09-13 UKS ORZEŁ Prusice 25
441 TRAWICKI Daniel 1998-04-27 ULKS Ciechów 25
5986 MALINOWSKI Piotr 1995-07-26 KS GÓRNIK Polkowice 25
5332 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 25
437 KUROWSKI Mariusz 1971-03-15 ULKS Ciechów 25
5742 PIEŚLA Tomasz 1977-01-06 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 25
1783 ZDANOWSKI Paweł 1983-11-30 KTS Wolbromek 25
1135 SIELSKI Paweł 2002-04-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 25
33-48 434 KACZMAREK Kamil 1992-06-15 ULKS Ciechów 17
6794 MATEJUNAS Krzysztof 1983-08-01 UKS ORZEŁ Prusice 17
5970 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
6658 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990-10-16 LZS ORION BRANDA Bukowice 17
6662 KACZMAREK Mariusz 1973-04-13 LZS ORION BRANDA Bukowice 17
4122 ZAWADZKI Roman 1973-01-26 UKS TS SPARTA Lubań 17
5738 PORĘBA Sylwester 1972-08-14 UKS JASTRZĄB Boguszów-Gorce 17
5329 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 17
2644 PĘCZAR Rafał 1985-09-18 UKS RADUNIA Tąpadła 17
6664 MATUSIEWICZ Kamil 1996-04-21 LZS ORION BRANDA Bukowice 17
1782 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 17
5976 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
5870 BUDIAKOWSKI Paweł 1986-04-10 TOP Bolesławiec 17
1774 CZAJA Cezary 1997-04-01 KTS Wolbromek 17
2451 SZPITALNY Tomasz 1986-11-24 LKS OLIMPIA Żerniki Wrocławskie 17
2639 DROZD Michał 1990-08-16 UKS RADUNIA Tąpadła 17
49-64 2750 WNĘK Sławomir 1969-04-06 TKS GRANIT Strzelin 14
680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 14
1781 OSTASIEWICZ Robert 1967-06-08 KTS Wolbromek 14
4130 SKOWROŃSKI Kacper 2003-06-18 UKS TS SPARTA Lubań 14
4121 ŚCIEŻKA Łukasz 1977-10-01 UKS TS SPARTA Lubań 14
1978 KOT Zbigniew 1971-06-30 MKS ROKITA Brzeg Dolny 14
6110 KICIŃSKI Maciej 2000-05-06 UKS ORZEŁ Prusice 14
650 CWENAR Robert 1997-06-10 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 14
5921 SKONIECZNY Łukasz 1996-11-13 LKTS ZENIT Międzybórz 14
5923 ŻUBEREK Jakub 2001-08-20 LKTS ZENIT Międzybórz 14
6107 BOROWIAK Daniel 1971-05-27 UKS ORZEŁ Prusice 14
3348 JADACH Tomasz 1974-04-05 LZS SKS Raszówka 14
4120 SZKLANY Krystian 1973-11-08 UKS TS SPARTA Lubań 14
5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 14
6793 BIELECKI Damian 1984-05-18 UKS ORZEŁ Prusice 14
5975 STANISŁAWSKI Patryk 1992-12-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 14
65-68 2635 STRZELCZYK Michał 1989-10-02 UKS RADUNIA Tąpadła 10
2638 DAWID Leon 1954-07-18 UKS RADUNIA Tąpadła 10
4730 LASKOWSKI Piotr 1983-08-23 KS AJDE Oleśnica 10
781 MIKULICZ Adam 1980-12-14 KTS Legnica 10
Sędzia Główny:
Tomasz Wapiński
Obsługa komputerowa:   Władysław Chrabąszcz