wyniki 1 WTK seniorów

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorek i Seniorów
Brzeg Dolny 23.09.2018
gra pojedyncza seniorów
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Poz Licencja Nazwisko Urodz. Klub Punkty
1 9303 BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 niestowarzyszony – woj. dolnośląskie 90
2 2560 ŁUCZYK Maciej 1997-01-26 KTS Wolbromek 85
3-4 372 KOTYL Wojciech 1996-09-29 LKS ODRA Głoska 79
2044 FURMAN Andrzej 1969-09-22 ULKS Ciechów 79
5-8 1607 UCHEREK Adam 2002-06-14 LKS ODRA Głoska 71
5308 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław 71
5550 SARNIK Grzegorz 1991-01-21 LZS ORION BRANDA Bukowice 71
1136 ŹRÓDŁO Damian 2000-09-13 MKS WOLAVIA Wołów 71
9-12 371 GRZĘBKA Mikołaj 1999-10-04 LKS ODRA Głoska 62
5382 KRZAK Konrad 1998-03-29 UKS DWUNASTKA Wrocław 62
5392 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989-08-20 UKS DWUNASTKA Wrocław 62
2038 KACZMAREK Kamil 1992-06-15 ULKS Ciechów 62
13-16 6219 JADACH Oskar 2002-11-11 LZS SKS Raszówka 53
377 WOJTYŁA Norbert 2001-12-13 LKS ODRA Głoska 53
1591 GOLEŃSKI Adam 2002-07-14 LKS ODRA Głoska 53
7748 MAKAJEW Maciej 1997-11-02 LZS TS Zaręba 53
17-20 9499 RELISZKA Jakub 1999-03-21 niestowarzyszony 44
1610 KOTYL Krzysztof 1990-04-23 LKS ODRA Głoska 44
1135 WALENCKI Wojciech 1993-12-14 MKS WOLAVIA Wołów 44
2042 TOMASZEWSKI Tomasz 1992-12-07 ULKS Ciechów 44
21-24 5384 MALINOWSKI Piotr 1995-07-26 UKS DWUNASTKA Wrocław 36
965 JURKIEWICZ Bartosz 1996-01-12 GLKS ORLĘTA Krosnowice 36
376 WOJCIECHOWSKI Mateusz 1999-01-27 LKS ODRA Głoska 36
7758 TRAWICKI Damian 1998-04-27 LZS TS Zaręba 36
25-32 5307 ŚLIWA Mateusz 1998-07-11 KU AZS UE Wrocław 25
6837 MARUD Grzegorz 1988-05-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 25
6841 ŚWIRSKI Marcin 1996-03-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 25
5385 MATUSIEWICZ Kamil 1996-04-21 UKS DWUNASTKA Wrocław 25
7759 TRAWICKI Daniel 1998-04-27 LZS TS Zaręba 25
6379 BANDURKA Tomasz 1972-03-13 GLKS Jaworzyna Śląska 25
6832 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986-02-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 25
1596 WOJTYŁA Damian 1997-04-30 LKS ODRA Głoska 25
33-48 4175 BUDIAKOWSKI Paweł 1986-04-10 TOP Bolesławiec 17
6208 JADACH Tomasz 1974-04-05 LZS SKS Raszówka 17
970 KWASZYŃSKI Daniel 1997-02-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 17
2034 GRZEGORCZYK Jakub 1995-08-20 ULKS Ciechów 17
1134 WALENCKI Michał 1991-04-17 MKS WOLAVIA Wołów 17
6840 STANISŁAWSKI Patryk 1992-12-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
5395 ŻYŁA Tomasz 2003-05-27 UKS DWUNASTKA Wrocław 17
1155 WITKOWSKI Tomasz 2001-09-06 MKS WOLAVIA Wołów 17
1156 WŁODARCZYK Kacper 2001-08-22 MKS WOLAVIA Wołów 17
6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 17
6834 JAKUBIK Dawid 1985-04-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
6942 WALOWSKI Mateusz 1995-08-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 17
4184 MATLĄG Łukasz 1990-02-01 TOP Bolesławiec 17
5378 KACZMAREK Mariusz 1973-04-13 UKS DWUNASTKA Wrocław 17
1132 MIELKO Piotr 1979-01-28 MKS WOLAVIA Wołów 17
6833 GRYGORCEWICZ Grzegorz 1987-07-08 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
49-51 5387 MOCZKO Mateusz 1990-07-11 UKS DWUNASTKA Wrocław 15
6211 PILARCZYK Filip 1986-07-11 LZS SKS Raszówka 15
6411 MATLĄG Andrzej 1970-12-26 TOP Bolesławiec 15
Sędzia Główny:
Andrzej MOCZKO
Obsługa komputerowa:   Władysław CHRABĄSZCZ