ranking po 3 WTK/OTK młodzików

Wrocław, 8.03.2020
DOLNOŚLĄSKI RANKING MŁODZIKÓW PO III WTK / GPP SEZONU 2019/2020
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 287 LO6
2. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 272 LO9
3. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 225 LO16
4. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 208 LO21
5. 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 167
6. 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 160
7. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 147
8. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 128
9. 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 116
10. 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 115
11. 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 110
12. 5039 SULEJ-MICHALSKI Wiktor 2008-06-22 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 107
13. 7012 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 107
14. 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 105
15. 2933 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 101
16. 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 93
17. 1130 BOGUSZ Krzysztof 2009-09-23 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 78
18. 9321 MUTALLIMOV Emil 2008-03-18 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 77
19. 9198 KRAJEWSKI Krzysztof 2008-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 75
20. 2927 PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 65
21. 10089 POLAK Tomasz 2007 UKS DWUNASTKA Wrocław 61
22. 10561 DRZYZGA Mateusz 2007 UKS ŻAK Gierałtowiec 61
23. 5036 NOWAK Mikołaj 2008-01-29 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 58
24. 6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 55
25. 1976 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 54
26. 2752 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007-03-28 TKS GRANIT Strzelin 47
27. 2754 CHUDAK Jakub 2008-02-09 TKS GRANIT Strzelin 45
28. 5333 ADAMCZYK Jan 2010-02-28 MKS WOLAVIA Wołów 43
29. 4723 KUŁEK Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 40
30. 6006 ŚCIANA Adrian 2008-09-22 KS GÓRNIK Polkowice 40
31. 6762 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 40
32. 7019 PIENIĘŻNY Jakub 2008-12-18 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 38
33. 10106 SKŁADZIEŃ Franciszek 2008 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 35
34. 1979 MOLIŃSKI Jakub 2011-01-20 MKS ROKITA Brzeg Dolny 34
35. 5346 GIECEWICZ Aleksander 2011-03-14 MKS WOLAVIA Wołów 34
36. 7016 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 32
37. 1134 MRUK Jan 2007-06-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 32
38. 4124 BRAŃSKI Mateusz 2009-12-16 UKS TS SPARTA Lubań 30
39. 4549 ZADKA Szymon 2007-09-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 29
40. 5035 BARTCZAK Kaleb 2008-12-24 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 23
41. 2923 KURIATA Szymon 2008-05-28 LKS ODRA Głoska 18
42. 1970 PROŚNIEWSKI Adam 2010-09-28 MKS ROKITA Brzeg Dolny 17
43. 9160 GĄSIOROWSKI Piotr 2010-04-19 ULKS Ciechów 14
44. 4133 GŁOWACKI Filip 2011-02-15 UKS TS SPARTA Lubań 14
45. 1928 BORODACZ Dariusz 2008-11-30 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 13
46. 11090 BERGER Benedykt 2008 ULKS ŚLĘŻA Wiry 12
47. 10560 DOMAŃSKI Gabriel 2009 UKS ŻAK Gierałtowiec 12
48. 9458 RADZISZEWSKI Adam 2008-06-06 MKS NYSA Kłodzko 11
49. 1241 DUSINKIEWICZ Adam 2008-09-30 MKS NYSA Kłodzko 11
50. 6509 KOWALSKI Daniel 2008-09-01 SL SALOS Dzierżoniów 11
51. 4132 WIŚNIEWSKI Mateusz 2009-10-05 UKS TS SPARTA Lubań 10
52. 10225 SKRZYPCZYK Tomasz 2009 LKS ODRA Głoska 9
53. 10087 ILSKI Jan 2008 UKS DWUNASTKA Wrocław 9
54. 11176 POCHYRA Paweł 2007 SL SALOS Dzierżoniów 8
55. 4131 SKRZYPIEC Filip 2008-09-19 UKS TS SPARTA Lubań 7
56. 8229 KAPITAN Fabian 2009-11-26 LKS ODRA Głoska 6
57. 10342 KARŁOWSKI Mateusz 2009 UKS TS SPARTA Lubań 6
58. 11155 PAJĄK Tymoteusz 2008 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 6
59. 11174 WANTOCH-REKOWSKI Jakub 2007 SL SALOS Dzierżoniów 6
60. 11178 PIOTROWSKI Lucjan 2010 MKS WOLAVIA Wołów 6
61. 11181 TOMKOWICZ Igor 2012 ULKS Ciechów 6
3786
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 842 4
2 MKS WOLAVIA Wołów 566 6
3 LKS ODRA Głoska 402 7
4 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 300 5
5 KS GÓRNIK Polkowice 265 2
6 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 260 5
7 TKS GRANIT Strzelin 252 3
8 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 177 3
9 UKS ŻAK Gierałtowiec 168 4
10 SL SALOS Dzierżoniów 130 4
11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 105 3
12 ULKS ŚLĘŻA Wiry 87 2
13 UKS DWUNASTKA Wrocław 70 2
14 UKS TS SPARTA Lubań 67 5
15 KS AJDE Oleśnica 40 1
16 MKS NYSA Kłodzko 22 2
17 ULKS Ciechów 20 2
18 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 13 1
3786 61
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz