ranking po 2 WTK/OTK młodzików

Wrocław, 15.12.2019
DOLNOŚLĄSKI RANKING MŁODZIKÓW PO II WTK/ GPP SEZONU 2019/2020
Poz. Lic Nazwisko i imię Data ur. Klub Punkty
1. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 266 LO8
2. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 260 LO9
3. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 215 LO18
4. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 208 LO19
5. 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 163
6. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 143
7. 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 140
8. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 127
9. 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 112
10. 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 108
11. 7012 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 107
12. 2933 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 106
13. 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 98
14. 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 91
15. 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 83
16. 4723 KUŁEK Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 82
17. 5039 SULEJ-MICHALSKI Wiktor 2008-06-22 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 75
18. 10089 POLAK Tomasz 29.06.1905 UKS DWUNASTKA Wrocław 58
19. 5036 NOWAK Mikołaj 2008-01-29 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 58
20. 1130 BOGUSZ Krzysztof 2009-09-23 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 52
21. 9321 MUTALLIMOV Emil 2008-03-18 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 48
22. 2927 PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 46
23. 6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 44
24. 1976 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 44
25. 9198 KRAJEWSKI Krzysztof 2008-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 44
26. 6006 ŚCIANA Adrian 2008-09-22 KS GÓRNIK Polkowice 40
27. 7019 PIENIĘŻNY Jakub 2008-12-18 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 38
28. 5346 GIECEWICZ Aleksander 2011-03-14 MKS WOLAVIA Wołów 34
29. 7016 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 32
30. 2752 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007-03-28 TKS GRANIT Strzelin 30
31. 8682 ZADKA Krzysztof 1974-12-12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 29
32. 2754 CHUDAK Jakub 2008-02-09 TKS GRANIT Strzelin 28
33. 5333 ADAMCZYK Jan 2010-02-28 MKS WOLAVIA Wołów 26
34. 1979 MOLIŃSKI Jakub 2011-01-20 MKS ROKITA Brzeg Dolny 26
35. 1928 BORODACZ Dariusz 2008-11-30 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 25
36. 6762 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 24
37. 1970 PROŚNIEWSKI Adam 2010-09-28 MKS ROKITA Brzeg Dolny 24
38. 10561 DRZYZGA Mateusz 29.06.1905 UKS ŻAK Gierałtowiec 23
39. 10106 SKŁADZIEŃ Franciszek 30.06.1905 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 23
40. 1134 MRUK Jan 2007-06-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 21
41. 2923 KURIATA Szymon 2008-05-28 LKS ODRA Głoska 11
42. 5035 BARTCZAK Kaleb 2008-12-24 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 11
43. 9458 RADZISZEWSKI Adam 2008-06-06 MKS NYSA Kłodzko 11
44. 1241 DUSINKIEWICZ Adam 2008-09-30 MKS NYSA Kłodzko 11
45. 6509 KOWALSKI Daniel 2008-09-01 SL SALOS Dzierżoniów 11
46. 10087 ILSKI Jan 30.06.1905 UKS DWUNASTKA Wrocław 9
47. 4124 BRAŃSKI Mateusz 2009-12-16 UKS TS SPARTA Lubań 7
48. 9160 GĄSIOROWSKI Piotr 2010-04-19 ULKS Ciechów 7
49. 4133 GŁOWACKI Filip 2011-02-15 UKS TS SPARTA Lubań 7
3286
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 797 4
2 MKS WOLAVIA Wołów 538 5
3 LKS ODRA Głoska 337 5
4 KS GÓRNIK Polkowice 255 2
5 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 215 5
6 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 214 4
7 TKS GRANIT Strzelin 198 3
8 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 177 3
9 SL SALOS Dzierżoniów 109 2
10 MKS ROKITA Brzeg Dolny 94 3
11 UKS ŻAK Gierałtowiec 91 3
12 KS AJDE Oleśnica 82 1
13 UKS DWUNASTKA Wrocław 67 2
14 ULKS ŚLĘŻA Wiry 44 1
15 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 25 1
16 MKS NYSA Kłodzko 22 2
17 UKS TS SPARTA Lubań 14 2
18 ULKS Ciechów 7 1
3286 49
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz