ranking po 2 WTK/OTK młodziczek

      Wrocław, 18.11.2018
DOLNOŚLĄSKI RANKING MŁODZICZEK PO II WTK/GPP SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 438 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 203 LO
2. 2195 JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 179 LO
3. 179 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 162 LO
4. 435 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 141 LO
5. 439 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 121
6. 1143 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 108
7. 778 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 98
8. 779 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 94
9. 1150 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 92
10. 6843 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 88
11. 1152 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 80
12. 987 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 80
13. 1883 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 70
14. 1145 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 67
15. 780 ZAGUŁA Julia 2008-01-07 MKS ROKITA Brzeg Dolny 65
16. 6866 SUDOMIRSKA Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 64
17. 781 ZACZKIEWICZ Iga 2007-12-27 MKS ROKITA Brzeg Dolny 62
18. 7404 MILNIKIEL Amelia 2008-03-15 KS GÓRNIK Polkowice 54
19. 1148 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 54
20. 1140 SKAWIŃSKA Liwia 2010-01-02 MKS WOLAVIA Wołów 52
21. 3123 FURTAK Milena 2006-10-17 MLKS SUDETY Międzylesie 49
22. 786 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 47
23. 1881 ŁUCZAK Lena 2008-01-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 46
24. 6945 DEREŃ Michalina 2006-05-05 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 44
25. 6849 KORSZUN Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 42
26. 5310 ZAJĄC Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 38
27. 1884 ZAJĄC Anna 2009-02-08 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 28
28. 7714 TRAWIŃSKA Malwina 2006-10-14 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 28
29. 9925 KORZENIOWSKA Zuzanna 2006-06-28 MKS NYSA Kłodzko 26
30. 1878 BOROWSKA Zuzanna 2008-01-31 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 24
31. 3124 KOWAL Kornelia 2007-04-08 MLKS SUDETY Międzylesie 24
32. 4382 PISZCZYŃSKA Karina 2008-07-13 MGLKS ODRA Oława 20
33. 783 CHRĄCHOL Marika 2010-03-15 MKS ROKITA Brzeg Dolny 20
34. 8521 KRASZEWSKA Olga 2007-09-09 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 19
35. 7402 KRUK Amelia 2007-08-27 KS GÓRNIK Polkowice 19
36. 8525 JENDYK Julia 2007-01-25 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 16
37. 3120 FILIŃSKA Martyna 2008-06-26 MLKS SUDETY Międzylesie 16
38. 782 RIWOŃ Lena 2011-09-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 16
39. 1147 KSIĘŻAK Julia 2007-03-21 MKS WOLAVIA Wołów 16
40. 785 WOJTYŁA Maja 2010-09-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 16
41. 3510 ŚLIWIŃSKA Amelia 2007-09-25 TKS GRANIT Strzelin 16
42. 8523 MATUSZKIEWICZ Andżelika 2007-06-03 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 8
43. 8522 PASIERBSKA Izabela 2006-06-05 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 8
44. 3505 BENSZ Maja 2008-07-14 TKS GRANIT Strzelin 8
45. 1149 KWIATKOWSKA Nel 2008-05-17 MKS WOLAVIA Wołów 8
2536
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodniczek
1 MKS ROKITA Brzeg Dolny 883 11
2 MKS WOLAVIA Wołów 477 8
3 KU AZS UE Wrocław 200 2
4 UKS ŻAK Gierałtowiec 194 3
5 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 179 1
6 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 168 4
7 MLKS SUDETY Międzylesie 89 3
8 GLKS ORLĘTA Krosnowice 80 1
9 KS GÓRNIK Polkowice 73 2
10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 72 2
11 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 51 4
12 MKS NYSA Kłodzko 26 1
13 TKS GRANIT Strzelin 24 2
14 MGLKS ODRA Oława 20 1
2536 45
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz