ranking po 1 WTK/OTK młodzików

Wrocław, 23.09.2018
DOLNOŚLĄSKI RANKING MŁODZIKÓW PO I WTK/GPP SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 5311 Żurawski Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 93 LO
2. 5312 Żurawski Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 79 LO
3. 1153 Ulatowski Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 62 LO
4. 5313 Żygadło Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 59
5. 7401 Kaciuba Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 47
6. 1151 Staszczyk Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 40
7. 3513 Wnęk Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 38
8. 3162 Kułek Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 38
9. 1146 Kalisz Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 38
10. 6846 Drzyzga Mateusz 2007-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 33
11. 1880 Kozerski Michał 2007-02-26 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 33
12. 2069 Przygoda Michał 2006-04-09 MGLKS ODRA Oława 33
13. 5315 Malarz Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 33
14. 3509 Jurek Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 28
15. 975 Dasiewicz Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 28
16. 6862 Podskarbi Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 28
17. 5309 Heinke Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 28
18. 5820 Kornecki Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 23
19. 6249 Lechowicz Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 23
20. 1595 Trybała Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 23
21. 6951 Badowski Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 23
22. 6842 Biernacki Hubert 2007-12-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
23. 5506 Zając Wiktor 2006-07-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 17
24. 1090 Sowa Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 17
25. 6952 Jacek Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 17
26. 7403 Kruk Fabian 2006-09-25 KS GÓRNIK Polkowice 14
27. 6953 Stawicki Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 13
28. 4974 Borodacz Dariusz 2008-11-30 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 11
29. 7874 Polak Tomasz 2007-09-10 UKS DWUNASTKA Wrocław 11
30. 1877 Bogusz Krzysztof 2009-09-23 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 9
31. 1590 Garkuszenko Adam 2008-08-25 LKS ODRA Głoska 9
32. 4381 Klukowski Michał 2006-03-21 MGLKS ODRA Oława 9
33. 6246 Kozikowski Kamil 2006-07-07 LKTS ZENIT Międzybórz 9
34. 1608 Staniowski Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 7
36. 6859 Nowak Oskar 2007-04-25 UKS ŻAK Gierałtowiec 7
37. 1603 Przelicki Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 7
38. 1601 Tomczyk Kacper 2006-06-23 LKS ODRA Głoska 7
39. 1609 Staniowski Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 7
40. 1605 Żuraw Kacper 2006-03-18 LKS ODRA Głoska 7
1032
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 292 5
2 MKS WOLAVIA Wołów 140 3
3 UKS ŻAK Gierałtowiec 85 4
4 LKS ODRA Głoska 67 7
5 TKS GRANIT Strzelin 66 2
6 KS GÓRNIK Polkowice 61 2
7 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 59 3
8 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 53 3
9 MGLKS ODRA Oława 42 2
10 KS AJDE Oleśnica 38 1
11 LKTS ZENIT Międzybórz 32 2
12 GLKS ORLĘTA Krosnowice 28 1
13 SL SALOS Dzierżoniów 23 1
14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 17 1
15 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 11 1
16 UKS DWUNASTKA Wrocław 11 1
17 MLKS SUDETY Międzylesie 7 1
1032 40
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz