ranking po 1 WTK/OTK młodzików

Wrocław, 6.10.2019
DOLNOŚLĄSKI RANKING MŁODZIKÓW PO I WTK/GPP SEZONU 2019/2020
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 281 LO4
2. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 240 LO10
3. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 202 LO18
4. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 195 LO20
5. 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 146
6. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 140
7. 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 137
8. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 130
9. 4723 KUŁEK Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 120
10. 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 109
11. 7012 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 106
12. 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 99
13. 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 98
14. 2933 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 95
15. 6006 ŚCIANA Adrian 2008-09-22 KS GÓRNIK Polkowice 76
16. 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 68
17. 7016 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 63
18. 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 57
19. 5036 NOWAK Mikołaj 2008-01-29 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 52
20. 6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 45
21. 5039 SULEJ-MICHALSKI Wiktor 2008-06-22 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 43
22. 1976 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 40
23. 1928 BORODACZ Dariusz 2008-11-30 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 36
24. 1130 BOGUSZ Krzysztof 2009-09-23 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 35
25. 9321 MUTALIMOV Emil 2008-03-18 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 25
26. 1970 PROŚNIEWSKI Adam 2010-09-28 MKS ROKITA Brzeg Dolny 24
27. 2752 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007-03-28 TKS GRANIT Strzelin 23
28. 5346 GIECEWICZ Aleksander 2011-03-14 MKS WOLAVIA Wołów 22
29. 7019 PIENIĘŻNY Jakub 2008-12-18 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 21
30. 9198 KRAJEWSKI Krzysztof 2008-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 21
31. 1134 MRUK Jan 2007-06-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 19
32. 1929 BORUCKI Miłosz 2009-04-03 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
33. 5333 ADAMCZYK Jan 2010-02-28 MKS WOLAVIA Wołów 17
34. 1979 MOLIŃSKI Jakub 2011-01-20 MKS ROKITA Brzeg Dolny 17
35. 6762 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 14
36. 5035 BARTCZAK Kaleb 2008-12-24 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 11
37. 2754 CHUDAK Jakub 2008-02-09 TKS GRANIT Strzelin 11
38. 9458 RADZISZEWSKI Adam 2008-06-06 MKS NYSA Kłodzko 11
39. 1241 DUSINKIEWICZ Adam 2008-09-30 MKS NYSA Kłodzko 11
40. 6509 KOWALSKI Daniel 2008-09-01 SL SALOS Dzierżoniów 11
41. 1930 BORUCKI Nikodem 2010-10-17 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 9
2887
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 758 4
2 MKS WOLAVIA Wołów 504 5
3 KS GÓRNIK Polkowice 278 2
4 LKS ODRA Głoska 220 3
5 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 190 3
6 TKS GRANIT Strzelin 171 3
7 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 163 3
8 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 131 4
9 KS AJDE Oleśnica 120 1
10 SL SALOS Dzierżoniów 110 2
11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 81 3
12 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 62 3
13 UKS ŻAK Gierałtowiec 59 2
14 MKS NYSA Kłodzko 22 2
15 ULKS ŚLĘŻA Wiry 21 1
2887 41
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz
Limity imienne do II GPP zostaną podane po opublikowaniu rankingów przez PZTS.