ranking po 1 WTK/OTK młodziczek

      Wrocław, 23.09.2018
DOLNOŚLĄSKI RANKING MŁODZICZEK PO I WTK/GPP SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 2195 Jarecka Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 110 LO
2. 438 Przybył Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 93 LO
3. 179 Gaworska Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 73 LO
4. 435 Draczyńska Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 62 LO
5. 439 Riwoń Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 62 LO
6. 778 Bojanowska Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 54
7. 779 Sowa Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 54
8. 1143 Hołodniuk Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 52
9. 6843 Breś Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 49
10. 1150 Skawińska Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 43
11. 1152 Ulatowska Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 40
12. 5310 Zając Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 38
13. 987 Wnuk Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 38
14. 1145 Kaczan Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 33
15. 1883 Wojciechowska Sara 2008-04-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 33
16. 780 Zaguła Julia 2008-01-07 MKS ROKITA Brzeg Dolny 33
17. 781 Zaczkiewicz Iga 2007-12-27 MKS ROKITA Brzeg Dolny 33
18. 6866 Sudomirska Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 28
19. 1148 Kubera Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 28
20. 3123 Furtak Milena 2006-10-17 MLKS SUDETY Międzylesie 28
21. 1881 Łuczak Lena 2008-01-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 28
22. 1140 Skawińska Liwia 2010-01-02 MKS WOLAVIA Wołów 23
23. 6945 Dereń Michalina 2006-05-05 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 23
24. 786 Bazylewska Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 23
25. 7404 Milnikiel Amelia 2008-03-15 KS GÓRNIK Polkowice 23
26. 7402 Kruk Amelia 2007-08-27 KS GÓRNIK Polkowice 19
27. 6849 Korszun Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 18
28. 7714 Tawińska Malwina 2006-10-14 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 16
29. 3510 Śliwińska Amelia 2007-09-25 TKS GRANIT Strzelin 16
30. 1878 Borowska Zuzanna 2008-01-31 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 12
31. 3124 Kowal Kornelia 2007-04-08 MLKS SUDETY Międzylesie 12
32. 783 Chrąchol Marika 2010-03-15 MKS ROKITA Brzeg Dolny 12
33. 1884 Zając Anna 2009-02-08 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 12
34. 3505 Bensz Maja 2008-07-14 TKS GRANIT Strzelin 8
35. Filińska Martna 2008-06-26 MLKS SUDETY Międzylesie 8
36. 1149 Kwiatkowska Nel 2008-05-17 MKS WOLAVIA Wołów 8
37. 4382 Piszczyńska Karina 2008-07-13 MGLKS ODRA Oława 8
38. 782 Riwoń Lena 2011-09-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 8
39. 1147 Księżak Julia 2007-03-21 MKS WOLAVIA Wołów 8
40. 785 Wojtyła Maja 2010-09-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 8
1277
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodniczek
1 MKS ROKITA Brzeg Dolny 442 11
2 MKS WOLAVIA Wołów 235 8
3 KU AZS UE Wrocław 111 2
4 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 110 1
5 UKS ŻAK Gierałtowiec 95 3
6 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 85 4
7 MLKS SUDETY Międzylesie 48 3
8 KS GÓRNIK Polkowice 42 2
9 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 39 2
10 GLKS ORLĘTA Krosnowice 38 1
11 TKS GRANIT Strzelin 24 2
12 MGLKS ODRA Oława 8 1
1277 40
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz