ranking po 1 WTK/OTK młodziczek

      Wrocław, 6.10.2019
DOLNOŚLĄSKI RANKING MŁODZICZEK PO I GPP/WTK SEZONU 2019/2020
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 673 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 366 LO1
2. 5340 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 170
3. 5338 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 169
4. 1975 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 146
5. 1136 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 113
6. 1963 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 99
7. 6001 MILNIKIEL Amelia 2008-03-15 KS GÓRNIK Polkowice 99
8. 5337 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 90
9. 1133 ŁUCZAK Lena 2008-01-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 80
10. 5999 KRUK Amelia 2007-08-27 KS GÓRNIK Polkowice 77
11. 6761 KORSZUN Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 76
12. 5799 BOROWSKA Zuzanna 2008-01-31 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 69
13. 2757 ŚLIWIŃSKA Amelia 2007-09-25 TKS GRANIT Strzelin 50
14. 1977 WOJTYŁA Maja 2010-09-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 47
15. 6003 PIETRZAK Amelia 2008-02-24 KS GÓRNIK Polkowice 35
16. 1137 ZAJĄC Anna 2009-02-08 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 32
17. 5038 ŻMUDA Malwina 2008-01-31 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 31
18. 2759 WITKOWSKA Alicja 2009-03-10 TKS GRANIT Strzelin 29
19. 1274 PISZCZYŃSKA Karina 2008-07-13 MGLKS ODRA Oława 28
20. 1966 CHRĄCHOL Marika 2010-03-15 MKS ROKITA Brzeg Dolny 26
21. 1974 SMOLAREK Lena 2010-04-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny 26
22. 8624 WRÓBIŃSKA Klaudia 2008-05-25 GLKS ORLĘTA Krosnowice 26
23. 1239 BIERNACIK Weronika 2008-06-28 MKS NYSA Kłodzko 23
24. 480 TOMERA Lena 2009-09-03 GLKS ORLĘTA Krosnowice 23
25. 9617 WOROBIJ Milena 2007-10-31 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 23
26. 1242 CHMIELOWIEC Julia 2008-12-10 MKS NYSA Kłodzko 18
27. 8626 CISZEWSKA Judyta 2009-03-01 GLKS ORLĘTA Krosnowice 18
28. 937 KOWAL Kornelia 2007-04-08 MLKS SUDETY Międzylesie 12
29. 936 FILIŃSKA Martyna 2008-06-26 MLKS SUDETY Międzylesie 8
30. 1980 RIWOŃ Lena 2011-09-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 8
2017
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodniczek
1 MKS WOLAVIA Wołów 429 3
2 KU AZS UE Wrocław 366 1
3 MKS ROKITA Brzeg Dolny 352 6
4 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 317 5
5 KS GÓRNIK Polkowice 211 3
6 TKS GRANIT Strzelin 79 2
7 UKS ŻAK Gierałtowiec 76 1
8 GLKS ORLĘTA Krosnowice 67 3
9 MKS NYSA Kłodzko 41 2
10 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 31 1
11 MGLKS ODRA Oława 28 1
12 MLKS SUDETY Międzylesie 20 2
2017 30
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz
Limity imienne do II GPP zostaną podane po opublikowaniu rankingów przez PZTS.