ranking końcowy młodzików

Wrocław, 4.10.2020
DOLNOŚLĄSKI RANKING MŁODZIKÓW KOŃCOWY SEZONU 2019/2020
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 288
2. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 259 LO4
3. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 227
4. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 207
5. 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 194 LO18
6. 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 190 LO20
7. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 147
8. 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 134
9. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 132
10. 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 122
11. 5039 SULEJ-MICHALSKI Wiktor 2008-06-22 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 121
12. 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 117
13. 2933 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 115
14. 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 111
15. 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 110
16. 10561 DRZYZGA Mateusz 2007 UKS ŻAK Gierałtowiec 97
17. 5036 NOWAK Mikołaj 2008-01-29 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 94
18. 9198 KRAJEWSKI Krzysztof 2008-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 90
19. 9321 MUTALLIMOV Emil 2008-03-18 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 90
20. 1130 BOGUSZ Krzysztof 2009-09-23 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 78
21. 2752 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007-03-28 TKS GRANIT Strzelin 76
22. 7012 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 75
23. 2927 PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 72
24. 10089 POLAK Tomasz 2007 UKS DWUNASTKA Wrocław 68
25. 1976 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 63
26. 6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 62
27. 6762 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 60
28. 10106 SKŁADZIEŃ Franciszek 2008 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 55
29. 5333 ADAMCZYK Jan 2010-02-28 MKS WOLAVIA Wołów 54
30. 1134 MRUK Jan 2007-06-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 52
31. 4549 ZADKA Szymon 2007-09-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 49
32. 2754 CHUDAK Jakub 2008-02-09 TKS GRANIT Strzelin 45
33. 2923 KURIATA Szymon 2008-05-28 LKS ODRA Głoska 38
34. 7019 PIENIĘŻNY Jakub 2008-12-18 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 38
35. 1979 MOLIŃSKI Jakub 2011-01-20 MKS ROKITA Brzeg Dolny 34
36. 5346 GIECEWICZ Aleksander 2011-03-14 MKS WOLAVIA Wołów 34
37. 10560 DOMAŃSKI Gabriel 2009 UKS ŻAK Gierałtowiec 32
38. 4124 BRAŃSKI Mateusz 2009-12-16 UKS TS SPARTA Lubań 30
39. 11178 PIOTROWSKI Lucjan 2010 MKS WOLAVIA Wołów 26
40. 11181 TOMKOWICZ Igor 2012 ULKS Ciechów 26
41. 5035 BARTCZAK Kaleb 2008-12-24 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 23
42. 1970 PROŚNIEWSKI Adam 2010-09-28 MKS ROKITA Brzeg Dolny 17
43. 9160 GĄSIOROWSKI Piotr 2010-04-19 ULKS Ciechów 14
44. 4133 GŁOWACKI Filip 2011-02-15 UKS TS SPARTA Lubań 14
45. 11090 BERGER Benedykt 2008 ULKS ŚLĘŻA Wiry 12
46. 9458 RADZISZEWSKI Adam 2008-06-06 MKS NYSA Kłodzko 11
47. 1241 DUSINKIEWICZ Adam 2008-09-30 MKS NYSA Kłodzko 11
48. 6509 KOWALSKI Daniel 2008-09-01 SL SALOS Dzierżoniów 11
49. 4132 WIŚNIEWSKI Mateusz 2009-10-05 UKS TS SPARTA Lubań 10
50. 10225 SKRZYPCZYK Tomasz 2009 LKS ODRA Głoska 9
51. 10087 ILSKI Jan 2008 UKS DWUNASTKA Wrocław 9
52. 11176 POCHYRA Paweł 2007 SL SALOS Dzierżoniów 8
53. 4131 SKRZYPIEC Filip 2008-09-19 UKS TS SPARTA Lubań 7
54. 8229 KAPITAN Fabian 2009-11-26 LKS ODRA Głoska 6
55. 10342 KARŁOWSKI Mateusz 2009 UKS TS SPARTA Lubań 6
56. 11155 PAJĄK Tymoteusz 2008 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 6
57. 11174 WANTOCH-REKOWSKI Jakub 2007 SL SALOS Dzierżoniów 6
4092
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 875 4
2 MKS WOLAVIA Wołów 600 6
3 LKS ODRA Głoska 473 7
4 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 383 5
5 TKS GRANIT Strzelin 311 3
6 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 302 5
7 UKS ŻAK Gierałtowiec 251 4
8 KS GÓRNIK Polkowice 227 1
9 SL SALOS Dzierżoniów 135 4
10 MKS ROKITA Brzeg Dolny 114 3
11 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 113 2
12 ULKS ŚLĘŻA Wiry 102 2
13 UKS DWUNASTKA Wrocław 77 2
14 UKS TS SPARTA Lubań 67 5
15 ULKS Ciechów 40 2
16 MKS NYSA Kłodzko 22 2
4092 57
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz