ranking końcowy młodziczek

      Wrocław, 15.04.2019
DOLNOŚLĄSKI RANKING MŁODZICZEK KOŃCOWY SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imię Data ur. Klub Punkty
1. 179 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 350 LO
2. 438 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 340
3. 2195 JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 309
4. 435 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 231
5. 439 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 203
6. 1143 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 190
7. 6843 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 153
8. 1152 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 150
9. 1150 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 146
10. 778 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 138
11. 779 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 134
12. 987 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 120
13. 1145 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 105
14. 1883 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 104
15. 6866 SUDOMIRSKA Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 101
16. 786 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 83
17. 7404 MILNIKIEL Amelia 2008-03-15 KS GÓRNIK Polkowice 83
18. 1140 SKAWIŃSKA Liwia 2010-01-02 MKS WOLAVIA Wołów 81
19. 1148 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 80
20. 3123 FURTAK Milena 2006-10-17 MLKS SUDETY Międzylesie 80
21. 6849 KORSZUN Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 76
22. 1881 ŁUCZAK Lena 2008-01-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 72
23. 5310 ZAJĄC Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 67
24. 6945 DEREŃ Michalina 2006-05-05 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 67
25. 780 ZAGUŁA Julia 2008-01-07 MKS ROKITA Brzeg Dolny 65
26. 7402 KRUK Amelia 2007-08-27 KS GÓRNIK Polkowice 64
27. 781 ZACZKIEWICZ Iga 2007-12-27 MKS ROKITA Brzeg Dolny 62
28. 7714 TRAWIŃSKA Malwina 2006-10-14 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 57
29. 1878 BOROWSKA Zuzanna 2008-01-31 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 51
30. 1884 ZAJĄC Anna 2009-02-08 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 44
31. 1147 KSIĘŻAK Julia 2007-03-21 MKS WOLAVIA Wołów 42
32. 783 CHRĄCHOL Marika 2010-03-15 MKS ROKITA Brzeg Dolny 38
33. 4382 PISZCZYŃSKA Karina 2008-07-13 MGLKS ODRA Oława 36
34. 785 WOJTYŁA Maja 2010-09-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 32
35. 3510 ŚLIWIŃSKA Amelia 2007-09-25 TKS GRANIT Strzelin 32
36. 9925 KORZENIOWSKA Zuzanna 2006-06-28 MKS NYSA Kłodzko 26
37. 3124 KOWAL Kornelia 2007-04-08 MLKS SUDETY Międzylesie 24
38. 8521 KRASZEWSKA Olga 2007-09-09 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 19
39. 8525 JENDYK Julia 2007-01-25 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 16
40. 3120 FILIŃSKA Martyna 2008-06-26 MLKS SUDETY Międzylesie 16
41. 782 RIWOŃ Lena 2011-09-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 16
42. 8523 MATUSZKIEWICZ Andżelika 2007-06-03 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 8
43. 8522 PASIERBSKA Izabela 2006-06-05 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 8
44. 3505 BENSZ Maja 2008-07-14 TKS GRANIT Strzelin 8
45. 1149 KWIATKOWSKA Nel 2008-05-17 MKS WOLAVIA Wołów 8
4135
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba zawodniczek
1 MKS ROKITA Brzeg Dolny 1342 11
2 MKS WOLAVIA Wołów 802 8
3 KU AZS UE Wrocław 417 2
4 UKS ŻAK Gierałtowiec 330 3
5 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 309 1
6 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 271 4
7 KS GÓRNIK Polkowice 147 2
8 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 124 2
9 MLKS SUDETY Międzylesie 120 3
10 GLKS ORLĘTA Krosnowice 120 1
11 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 51 4
12 TKS GRANIT Strzelin 40 2
13 MGLKS ODRA Oława 36 1
14 MKS NYSA Kłodzko 26 1
4135 45
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz