gra pojedyncza młodzików

Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodziczek i Młodzików
Brzeg Dolny 26.09.2020
gra pojedyncza młodzików
KLASYFIKACJA  KOŃCOWA
Turniej o mistrzostwo
pozycja licencja Nazwisko Data urodz. Klub
1 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław
2 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław
3-4 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów
5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice
5-8 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska
681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław
2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin
682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław
Turniej kwalifikacyjny do IMP punkty
1-2 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 58
2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 58
3-4 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 52
2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 52
5-8 5039 SULEJ-MICHALSKI Wiktor 2008-06-22 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 46
5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 46
5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 46
2933 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 46
9-16 10561 DRZYZGA Mateusz 29.06.1905 UKS ŻAK Gierałtowiec 36
6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 36
2752 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007-03-28 TKS GRANIT Strzelin 36
9321 MUTALLIMOV Emil 2008-03-18 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 36
9198 KRAJEWSKI Krzysztof 2008-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 36
1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 36
2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 36
5036 NOWAK Mikołaj 2008-01-29 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 36
17-30 10089 POLAK Tomasz 29.06.1905 UKS DWUNASTKA Wrocław 20
10106 SKŁADZIEŃ Franciszek 30.06.1905 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 20
1134 MRUK Jan 2007-06-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 20
11178 PIOTROWSKI Lucjan 02.07.1905 MKS WOLAVIA Wołów 20
1130 BOGUSZ Krzysztof 2009-09-23 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 20
1976 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 20
11181 TOMKOWICZ Igor 04.07.1905 ULKS Ciechów 20
10560 DOMAŃSKI Gabriel 01.07.1905 UKS ŻAK Gierałtowiec 20
6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 20
5333 ADAMCZYK Jan 2010-02-28 MKS WOLAVIA Wołów 20
2923 KURIATA Szymon 2008-05-28 LKS ODRA Głoska 20
4549 ZADKA Szymon 2007-09-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 20
6762 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 20
2927 PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 20
Sędzia Główny:
Kamil SKRZYPCZAK
Obsługa komputerowa:   Władysław CHRABĄSZCZ