gra pojedyncza młodzików

Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodziczek i Młodzików
Brzeg Dolny  31.03.2019
gra pojedyncza młodzików
KLASYFIKACJA  KOŃCOWA
pozycja licencja Nazwisko Data urodz. Klub punkty
1 6359 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 60
2 5313 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 56
3-4 7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 52
5312 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 52
5-8 5315 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 46
1153 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 46
1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 46
3513 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 46
9 1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 42
10-11 7409 ŚCIANA Adrian 2008-09-22 KS GÓRNIK Polkowice 40
3162 KUŁEK Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 40
12-19 3509 JUREK Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 32
2069 PRZYGODA Michał 2006-04-09 MGLKS ODRA Oława 32
1595 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 32
6249 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 32
5309 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 32
6953 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 32
6951 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 32
975 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 32
20-35 10401 WIĘDŁOCHA Adam 2006-06-23 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 13
6862 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 13
4381 KLUKOWSKI Michał 2006-03-21 MGLKS ODRA Oława 13
1880 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 13
4974 BORODACZ Dariusz 2008-11-30 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 13
6842 BIERNACKI Hubert 2007-12-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 13
6952 JACAK Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 13
1603 PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 13
1608 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 13
7403 KRUK Fabian 2006-09-25 KS GÓRNIK Polkowice 13
5820 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 13
1609 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 13
6246 KOZIKOWSKI Kamil 2006-07-07 LKTS ZENIT Międzybórz 13
5506 ZAJĄC Wiktor 2006-07-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 13
7874 POLAK Tomasz 2007-09-10 UKS DWUNASTKA Wrocław 13
974 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 13
36-43 9932 MRUK Jan 2007-06-20 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 0
1139 GIECEWICZ Aleksander 2011-03-14 MKS WOLAVIA Wołów 0
9774 PROŚNIEWSKI Adam 2010-09-28 MKS ROKITA Brzeg Dolny 0
1090 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 0
9948 WARTALSKI Dawid 2006-08-17 MGLKS ODRA Oława 0
6859 NOWAK Oskar 2007-04-25 UKS ŻAK Gierałtowiec 0
1605 ŻURAW Kacper 2006-03-18 LKS ODRA Głoska 0
6861 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 0
Awans do Mistrzostw Polski Młodzików wywalczyli: Mikołaj Kaciuba i Wiktor Ulatowski.
Sędzia Główny:
Tomasz WAPIŃSKI
Obsługa komputerowa:   Władysław CHRABĄSZCZ