gra pojedyncza młodziczek

Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodziczek i Młodzików
Brzeg Dolny 26.09.2020
gra pojedyncza młodziczek
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Turniej o mistrzostwo
pozycja licencja Nazwisko Urodz. Klub
1 673 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław
2 5340 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów
3-4 1963 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny
5338 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów
5-8 1974 SMOLAREK Lena 2010-04-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny
1136 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie
6001 MILNIKIEL Amelia 2008-03-15 KS GÓRNIK Polkowice
2757 ŚLIWIŃSKA Amelia 2007-09-25 TKS GRANIT Strzelin
Turniej kwalifikacyjny do IMP
poz. licencja Nazwisko Urodz. Klub punkty
1 5338 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 60
2 1975 SOWA Anżela 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 56
3 1963 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 53
4-5 6001 MILNIKIEL Amelia 2008-03-15 KS GÓRNIK Polkowice 50
1136 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 50
6-7 1974 SMOLAREK Lena 2010-04-19 MKS ROKITA Brzeg Dolny 46
5799 BOROWSKA Zuzanna 2008-01-31 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 46
8-9 2757 ŚLIWIŃSKA Amelia 2007-09-25 TKS GRANIT Strzelin 43
6761 KORSZUN Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 43
10-17 1137 ZAJĄC Anna 2009-02-08 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 35
8624 WRÓBIŃSKA Klaudia 2008-05-25 GLKS ORLĘTA Krosnowice 35
8626 CISZEWSKA Judyta 2009-03-01 GLKS ORLĘTA Krosnowice 35
1966 CHRĄCHOL Marika 2010-03-15 MKS ROKITA Brzeg Dolny 35
2759 WITKOWSKA Alicja 2009-03-10 TKS GRANIT Strzelin 35
11234 WOJTYŁA Maja 2010-09-09 niestowarzyszony woj. dolnoślaskie 35
480 TOMERA Lena 2009-09-03 GLKS ORLĘTA Krosnowice 35
1972 PUŁECKA Gabriela 2010-10-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 35
18-22 9161 HAŁAJ Oliwia 2008-02-23 ULKS Ciechów 25
11180 WAWSZCZYK Paulina 29.06.1905 ULKS Ciechów 25
11023 MATUŚNY Izabela 01.07.1905 GLKS ORLĘTA Krosnowice 25
1980 RIWOŃ Lena 2011-09-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 25
10563 POPARDA Aleksandra 30.06.1905 UKS ŻAK Gierałtowiec 25
Sędzia Główny:
Kamil SKRZYPCZAK
Obsługa komputerowa:   Władysław CHRABĄSZCZ