gra podwójna młodzików

Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodziczek i Młodzików
Brzeg Dolny 26.09.2020
gra podwójna młodzików
KLASYFIKACJA  KOŃCOWA
Pozycja Nazwisko R.ur Klub P-ty
1 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 30
ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 30
2 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 28
MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 28
3-4 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 26
STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 26
ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 26
KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 26
5-8 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 23
POLAK Tomasz 29.06.1905 UKS DWUNASTKA Wrocław 23
STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 23
KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 23
BOGUSZ Krzysztof 2009-09-23 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 23
MRUK Jan 2007-06-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 23
DRZYZGA Mateusz 29.06.1905 UKS ŻAK Gierałtowiec 23
PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 23
9-16 DOMAŃSKI Gabriel 01.07.1905 UKS ŻAK Gierałtowiec 18
PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 18
KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 18
ZADKA Szymon 2007-09-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 18
TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 18
TOMKOWICZ Igor 04.07.1905 ULKS Ciechów 18
SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007-03-28 TKS GRANIT Strzelin 18
SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 18
SKŁADZIEŃ Franciszek 30.06.1905 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 18
NOWAK Mikołaj 2008-01-29 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 18
SULEJ-MICHALSKI Wiktor 2008-06-22 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 18
MUTALLIMOV Emil 2008-03-18 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 18
KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 18
KRAJEWSKI Krzysztof 2008-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 18
KURIATA Szymon 2008-05-28 LKS ODRA Głoska 18
PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 18
17 ADAMCZYK Jan 2010-02-28 MKS WOLAVIA Wołów 15
PIOTROWSKI Lucjan 02.07.1905 MKS WOLAVIA Wołów 15
Sędzia Główny:
Kamil SKRZYPCZAK
Obsługa komputerowa:   Władysław CHRABĄSZCZ