wyniki 3 WTK młodzików

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików
Brzeg Dolny 01.03.2020
gra pojedyncza młodzików
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 50
2 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 47
3 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 44
4 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 42
5 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 40
6 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 39
7 10561 DRZYZGA Mateusz 29.06.1905 UKS ŻAK Gierałtowiec 38
8 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 36
9 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 35
10 10089 POLAK Tomasz 2007 UKS DWUNASTKA Wrocław 34
11 5039 SULEJ-MICHALSKI Wiktor 2008-06-22 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 32
12 9198 KRAJEWSKI Krzysztof 2008-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 31
13-14 9321 MUTALLIMOV Emil 2008-03-18 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 29
6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 29
15-16 2927 PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 26
1130 BOGUSZ Krzysztof 2009-09-23 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 26
17-20 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 23
6762 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 23
4124 BRAŃSKI Mateusz 2009-12-16 UKS TS SPARTA Lubań 23
1134 MRUK Jan 2007-06-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 23
21-24 2752 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007-03-28 TKS GRANIT Strzelin 17
2754 CHUDAK Jakub 2008-02-09 TKS GRANIT Strzelin 17
5333 ADAMCZYK Jan 2010-02-28 MKS WOLAVIA Wołów 17
1976 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 17
25-28 10560 DOMAŃSKI Gabriel 2009 UKS ŻAK Gierałtowiec 12
5035 BARTCZAK Kaleb 2008-12-24 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 12
11090 BERGER Benedykt 2008 ULKS ŚLĘŻA Wiry 12
10106 SKŁADZIEŃ Franciszek 2008 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 12
29 4132 WIŚNIEWSKI Mateusz 2009-10-05 UKS TS SPARTA Lubań 10
30 10225 SKRZYPCZYK Tomasz 2009 LKS ODRA Głoska 9
31-32 1979 MOLIŃSKI Jakub 2011-01-20 MKS ROKITA Brzeg Dolny 8
11176 POCHYRA Paweł 2007 SL SALOS Dzierżoniów 8
33-36 9160 GĄSIOROWSKI Piotr 2010-04-19 ULKS Ciechów 7
4131 SKRZYPIEC Filip 2008-09-19 UKS TS SPARTA Lubań 7
2923 KURIATA Szymon 2008-05-28 LKS ODRA Głoska 7
4133 GŁOWACKI Filip 2011-02-15 UKS TS SPARTA Lubań 7
37-42 11174 WANTOCH-REKOWSKI Jakub 2007 SL SALOS Dzierżoniów 6
10342 KARŁOWSKI Mateusz 2009 UKS TS SPARTA Lubań 6
11181 TOMKOWICZ Igor 2012-12-24 ULKS Ciechów 6
11178 PIOTROWSKI Lucjan 2010-04-29 MKS WOLAVIA Wołów 6
11155 PAJĄK Tymoteusz 2008 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 6
8229 KAPITAN Fabian 2009-11-26 LKS ODRA Głoska 6
Sędzia Główny
Tomasz WAPIŃSKI
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz