wyniki 2 WTK młodzików

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików
Gierałtowiec 28.10.2018
gra pojedyncza młodzików
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 5313 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 50
2 7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 47
3 1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 44
4 1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 42
5 5315 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 40
6 1880 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 39
7 3162 KUŁEK Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 38
8 7409 ŚCIANA Adrian 2008-09-22 KS GÓRNIK Polkowice 36
9 2069 PRZYGODA Michał 2006-04-09 MGLKS ODRA Oława 35
10 6951 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 34
11 5820 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 32
12 6953 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 31
13-14 975 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 29
6249 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 29
15-16 1595 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 26
5506 ZAJĄC Wiktor 2006-07-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 26
17-20 7874 POLAK Tomasz 2007-09-10 UKS DWUNASTKA Wrocław 23
5309 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 23
8526 NOWAK Mikołaj 2008-01-29 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 23
21-24 9543 BORUCKI Miłosz 2009-04-03 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 17
6952 JACAK Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 17
7403 KRUK Fabian 2006-09-25 KS GÓRNIK Polkowice 17
4381 KLUKOWSKI Michał 2006-03-21 MGLKS ODRA Oława 17
25 6862 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 14
26 6842 BIERNACKI Hubert 2007-12-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 13
27-28 1609 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 11
4974 BORODACZ Dariusz 2008-11-30 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 11
29-32 1877 BOGUSZ Krzysztof 2009-09-23 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 9
9888 LECHOCIŃSKI Mikołaj 2006-03-26 MKS NYSA Kłodzko 9
9544 BORUCKI Nikodem 2010-10-17 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 9
1608 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 9
33-40 8476 KUREK Tomasz 2006-03-03 LKTS ZENIT Międzybórz 7
8527 SULEJ-MICHALSKI Wiktor 2008-06-22 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 7
9542 TOMCZYK Hubert 2008-04-30 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 7
1154 WASIŁEK Norbert 2007-06-06 MKS WOLAVIA Wołów 7
2070 WOLAK Adam 2008-05-28 MGLKS ODRA Oława 7
9932 MRUK Jan 2007-06-20 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 7
1090 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 7
6861 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 7
41 1139 GIECEWICZ Aleksander 2011-03-14 MKS WOLAVIA Wołów 5
Sędzia Główny
Tomasz WAPIŃSKI
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz