wyniki 2 WTK młodzików

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików
Brzeg Dolny 24.11.2019
gra pojedyncza młodzików
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 50
2 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 47
3 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 44
4 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 42
5 2933 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 40
6 5039 SULEJ-MICHALSKI Wiktor 2008-06-22 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 39
7 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 38
8 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 36
9 7012 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 35
10 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 34
11 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 32
12 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 31
13-14 4549 ZADKA Szymon 2007-09-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 29
5036 NOWAK Mikołaj 2008-01-29 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 29
15-16 2927 PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 26
1130 BOGUSZ Krzysztof 2009-09-23 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 26
17-20 10106 SKŁADZIEŃ Franciszek 30.06.1905 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 23
10561 DRZYZGA Mateusz 29.06.1905 UKS ŻAK Gierałtowiec 23
9198 KRAJEWSKI Krzysztof 2008-10-25 ULKS ŚLĘŻA Wiry 23
9321 MUTALIMOV Emil 2008-03-18 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 23
21-24 2754 CHUDAK Jakub 2008-02-09 TKS GRANIT Strzelin 17
5346 GIECEWICZ Aleksander 2011-03-14 MKS WOLAVIA Wołów 17
7019 PIENIĘŻNY Jakub 2008-12-18 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 17
6762 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
25 10089 POLAK Tomasz 29.06.1905 UKS DWUNASTKA Wrocław 14
26 6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 13
27-28 2923 KURIATA Szymon 2008-05-28 LKS ODRA Głoska 11
1976 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 11
29-32 1979 MOLIŃSKI Jakub 2011-01-20 MKS ROKITA Brzeg Dolny 9
10087 ILSKI Jan 30.06.1905 UKS DWUNASTKA Wrocław 9
1134 MRUK Jan 2007-06-20 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 9
5333 ADAMCZYK Jan 2010-02-28 MKS WOLAVIA Wołów 9
33-36 9160 GĄSIOROWSKI Piotr 2010-04-19 ULKS Ciechów 7
4124 BRAŃSKI Mateusz 2009-12-16 UKS TS SPARTA Lubań 7
4133 GŁOWACKI Filip 2011-02-15 UKS TS SPARTA Lubań 7
2752 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007-03-28 TKS GRANIT Strzelin 7
Sędzia Główny
Tomasz WAPIŃSKI
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz