wyniki 2 WTK młodziczek

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików
Gierałtowiec 28.10.2018
gra pojedyncza młodziczek
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 1143 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 50
2 1150 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 47
3 778 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 44
4 987 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 42
5 779 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 40
6 6843 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 39
7 1152 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 38
8 6866 SUDOMIRSKA Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 36
9 1883 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 35
10 1145 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 34
11 780 ZAGUŁA Julia 2008-01-07 MKS ROKITA Brzeg Dolny 32
12 7404 MILNIKIEL Amelia 2008-03-15 KS GÓRNIK Polkowice 31
13-14 781 ZACZKIEWICZ Iga 2007-12-27 MKS ROKITA Brzeg Dolny 29
1140 SKAWIŃSKA Liwia 2010-01-02 MKS WOLAVIA Wołów 29
15-16 9925 KORZENIOWSKA Zuzanna 2006-06-28 MKS NYSA Kłodzko 26
1148 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 26
17-18 786 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 24
6849 KORSZUN Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 24
19-20 3123 FURTAK Milena 2006-10-17 MLKS SUDETY Międzylesie 21
6945 DEREŃ Michalina 2006-05-05 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 21
21 8521 KRASZEWSKA Olga 2007-09-09 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 19
22 1881 ŁUCZAK Lena 2008-01-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 18
23-24 1884 ZAJĄC Anna 2009-02-08 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 16
8525 JENDYK Julia 2007-01-25 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 16
25-28 7714 TRAWIŃSKA Malwina 2006-10-14 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 12
4382 PISZCZYŃSKA Karina 2008-07-13 MGLKS ODRA Oława 12
3124 KOWAL Kornelia 2007-04-08 MLKS SUDETY Międzylesie 12
1878 BOROWSKA Zuzanna 2008-01-31 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 12
29-35 3120 FILIŃSKA Martyna 2008-06-26 MLKS SUDETY Międzylesie 8
8522 PASIERBSKA Izabela 2006-06-05 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 8
1147 KSIĘŻAK Julia 2007-03-21 MKS WOLAVIA Wołów 8
783 CHRĄCHOL Marika 2010-03-15 MKS ROKITA Brzeg Dolny 8
782 RIWOŃ Lena 2011-09-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 8
785 WOJTYŁA Maja 2010-09-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 8
8523 MATUSZKIEWICZ Andżelika 2007-06-03 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 8
Sędzia Główny
Tomasz WAPIŃSKI
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz