wyniki 1 WTK młodzików

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików
Brzeg Dolny 8.09.2018
gra pojedyncza młodzików
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 5312 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 50
2 7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS Górnik Polkowice 47
3-4 5313 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 43
1153 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 43
5-8 1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 38
3513 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 38
3162 KUŁEK Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 38
1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 38
9-12 2069 PRZYGODA Michał 2006-04-09 MGLKS ODRA Oława 33
1880 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 33
5315 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 33
6846 DRZYZGA Mateusz 2007-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 33
13-16 3509 JUREK Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 28
6862 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 28
975 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 28
5309 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 28
17-20 6249 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 23
5820 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 23
6951 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 23
1595 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 23
21-24 1090 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 17
6952 JACEK Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 17
5506 ZAJĄC Wiktor 2006-07-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 17
6842 BIERNACKI Hubert 2007-12-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 17
25 7403 KRUK Fabian 2006-09-25 KS Górnik Polkowice 14
26 6953 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 13
27-28 7874 POLAK Tomasz 2007-10-09 UKS DWUNASTKA Wrocław 11
4974 BORODACZ Dariusz 2008-11-30 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 11
29-32 1877 BOGUSZ Krzysztof 2009-09-23 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 9
6246 KOZIKOWSKI Kamil 2006-07-07 LKTS ZENIT Międzybórz 9
1590 GARKUSZENKO Adam 2008-08-25 LKS ODRA Głoska 9
4381 KLUKOWSKI Michał 2006-03-21 MGLKS ODRA Oława 9
33-39 1605 ŻURAW Kacper 2006-03-18 LKS ODRA Głoska 7
1608 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 7
6859 NOWAK Oskar 2007-04-25 UKS ŻAK Gierałtowiec 7
1601 TOMCZYK Kacper 2006-06-23 LKS ODRA Głoska 7
1609 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 7
1603 PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 7
Sędzia Główny
Kamil SKRZYPCZAK
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz