wyniki 1 WTK młodziczek

I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek i Młodzików
Brzeg Dolny  8.09.2018
gra pojedyncza młodziczek
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 1143 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 50
2 6843 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 47
3-4 1150 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 43
778 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 43
5-8 987 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 38
779 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 38
5310 ZAJĄC Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 38
1152 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 38
9-12 1145 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 33
1883 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 33
780 ZAGUŁA Julia 2008-01-07 MKS ROKITA Brzeg Dolny 33
781 ZACZKIEWICZ Iga 2007-12-27 MKS ROKITA Brzeg Dolny 33
13-16 1881 ŁUCZAK Lena 2008-01-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 28
3123 FURTAK Milena 2006-10-17 MLKS SUDETY Międzylesie 28
1148 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 28
6866 SUDOMIRSKA Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 28
17-20 1140 SKAWIŃSKA Liwia 2010-01-02 MKS WOLAVIA Wołów 23
7404 MILNIKIEL Amelia 2008-03-15 KS Górnik Polkowice 23
786 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 23
6945 DEREŃ Michalina 2006-05-05 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 23
21 7402 KRUK Amelia 2007-08-27 KS GÓRNIK Polkowice 19
22 6849 KORSZUN Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 18
23-24 3510 ŚLIWIŃSKA Amelia 2007-09-25 TKS GRANIT Strzelin 16
TAWIŃSKA Malwina 2006-10-14 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 16
25-28 3124 KOWAL Kornelia 2007-04-08 MLKS SUDETY Międzylesie 12
1884 ZAJĄC Anna 2009-02-08 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 12
783 CHRĄCHOL Marika 2010-03-15 MKS ROKITA Brzeg Dolny 12
1878 BOROWSKA Zuzanna 2008-01-31 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 12
29-35 3120 FILIŃSKA Martna 2008-06-26 MLKS SUDETY Międzylesie 8
3505 BENSZ Maja 2008-07-14 TKS GRANIT Strzelin 8
1149 KWIATKOWSKA Nel 2008-05-17 MKS WOLAVIA Wołów 8
782 RIWOŃ Lena 2011-09-09 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 8
4382 PISZCZYŃSKA Karina 2008-07-13 MGLKS ODRA Oława 8
785 WOJTYŁA Maja 2010-09-09 MKS ROKITA BRZEG DOLNY 8
1147 KSIĘŻAK Julia 2007-03-21 MKS WOLAVIA Wołów 8
Sędzia Główny
Kamil SKRZYPCZAK
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz