ranking po 3 WTK/OTK kadetów

Wrocław, 23.02.2020
RANKING KADETÓW PO III WTK / GPP SEZONU 2019/2020
ranking kroczący (3 najlepsze wyniki z 4 ostatnich turniejów)
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 2755 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 343 LO7
2. 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 212
3. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 206
4. 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 199
5. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 181
6. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 168
7. 1273 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 149
8. 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 142
9. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 140
10. 3143 GRUSZKA Damian 2005-09-22 KTS Jelenia Góra 138
11. 6508 ZAWADA Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 127
12. 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 126
13. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 114
14. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 112
15. 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 105
16. 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 100
17. 2910 BRYŁA Bartosz 2005-05-04 LKS ODRA Głoska 96
18. 2756 JUREK Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 84
19. 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 83
20. 2926 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005-07-27 LKS ODRA Głoska 81
21. 6505 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 80
22. 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 71
23. 7315 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006-07-30 KU AZS UE Wrocław 63
24. 6506 SZYMAŃSKI Szymon 2005-11-05 SL SALOS Dzierżoniów 62
25. 5917 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 57
26. 6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 54
27. 470 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 53
28. 1275 PRZYGODA Michał 2006-04-09 MGLKS ODRA Oława 51
29. 469 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 43
30. 7014 JACAK Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 41
31. 4635 NAWROT Mikołaj 2005-06-07 LZS SADY Wierzchowice 39
32. 7012 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 39
33. 10390 BORKOWSKI Bartosz 2005 MGLKS ODRA Oława 35
34. 6507 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005-02-20 SL SALOS Dzierżoniów 35
35. 6501 HANDZLIK Dominik 2006-10-06 SL SALOS Dzierżoniów 32
36. 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 30
37. 7018 SMOCZYK Maciej 2005-08-06 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 28
38. 938 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 27
39. 5994 LESIŃSKI Patryk 2006-06-21 KS GÓRNIK Polkowice 19
40. 5995 MALIK Adam 2006-12-11 KS GÓRNIK Polkowice 18
41. 7019 PIENIĘŻNY Jakub 2008-12-18 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 17
42. 1237 SUWAŁA Daniel 2005-01-30 MKS NYSA Kłodzko 17
43. 7016 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 17
44. 2936 ŻURAW Kacper 2006-03-18 LKS ODRA Głoska 10
45. 1236 LECHOCIŃSKI Mikołaj 2006-03-26 MKS NYSA Kłodzko 9
46. 1976 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 9
47. 10134 RATAJCZYK Tadeusz 2005 KS GÓRNIK Polkowice 8
48. 10560 DOMAŃSKI Gabriel 2009 UKS ŻAK Gierałtowiec 8
49. 10252 MORAWSKI Krzysztof 2006 GLKS ORLĘTA Krosnowice 8
50. 6762 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 8
51. 2752 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007-03-28 TKS GRANIT Strzelin 8
52. 11007 TURKIEWICZ Jakub 2007 ULKS Ciechów 8
53. 9160 GĄSIOROWSKI Piotr 2010-04-19 ULKS Ciechów 8
54. 10107 MROZIUK Szymon 28.06.1905 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 8
55. 1315 SOLIŁO Oskar 2008-02-18 LKS Proszowa 8
56. 1933 WIĘDŁOCHA Adam 2006-06-23 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 8
3942
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba sklasyfikowanych zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 1079 7
2 TKS GRANIT Strzelin 577 4
3 SL SALOS Dzierżoniów 407 6
4 MKS WOLAVIA Wołów 366 3
5 LKS ODRA Głoska 300 5
6 MGLKS ODRA Oława 235 3
7 KS GÓRNIK Polkowice 226 4
8 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 142 5
9 KTS Jelenia Góra 138 1
10 GLKS ORLĘTA Krosnowice 104 3
11 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 100 1
12 UKS ŻAK Gierałtowiec 70 3
13 LKTS ZENIT Międzybórz 57 1
14 LZS SADY Wierzchowice 39 1
15 MLKS SUDETY Międzylesie 27 1
16 MKS NYSA Kłodzko 26 2
17 ULKS Ciechów 16 2
18 MKS ROKITA Brzeg Dolny 9 1
19 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 8 1
20 LKS Proszowa 8 1
21 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 8 1
3942 56
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz