ranking po 3 WTK/OTK kadetek

Wrocław, 17.03.2019
RANKING KADETEK PO III WTK / GPP SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 441 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 MKS ROKITA Brzeg Dolny 322 LO
2. 438 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 314
3. 169 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 264 LO
4. 7262 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 258 LO
5. 1879 GAŁKA Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 220 LO
6. 7263 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 212 LO
7. 982 SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice 210 LO
8. 2195 JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 200
9. 179 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 169
10. 978 KURZELA Natalia 2004-05-18 GLKS ORLĘTA Krosnowice 163
11. 435 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 139
12. 1143 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 132
13. 439 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 124
14. 1152 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 123
15. 987 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 116
16. 778 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 101
17. 779 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 101
18. 3129 SUŁAWA Katarzyna 2005-01-10 MLKS SUDETY Międzylesie 91
19. 984 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 85
20. 1145 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 83
21. 1150 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 82
22. 6843 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 77
23. 3508 HUTNIK Nikola 2005-07-28 TKS GRANIT Strzelin 74
24. 5310 ZAJĄC Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 69
25. 986 WŁODARCZYK Nicoll 2004-02-04 GLKS ORLĘTA Krosnowice 59
26. 3123 FURTAK Milena 2006-10-17 MLKS SUDETY Międzylesie 55
27. 786 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 55
28. 8518 BUCZKOWSKA Wiktoria 2004-09-28 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 50
29. 6866 SUDOMIRSKA Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 46
30. 1883 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 41
31. 3161 KOSTRZEWA Martyna 2004-03-24 KS AJDE Oleśnica 40
32. 3126 NETER Oliwia 2004-05-19 MLKS SUDETY Międzylesie 38
33. 7615 OŻGA Katarzyna 2005-01-05 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 35
34. 1148 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 30
35. 9990 OLCZYK Izabella 2004-05-28 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 26
36. 6849 KORSZUN Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 25
37. 781 ZACZKIEWICZ Iga 2007-12-27 MKS ROKITA Brzeg Dolny 25
38. 1884 ZAJĄC Anna 2009-02-08 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 21
39. 9925 KORZENIOWSKA Zuzanna 2006-06-28 MKS NYSA Kłodzko 15
40. 8522 PASIERBSKA Izabela 2006-06-05 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 15
41. 1140 SKAWIŃSKA Liwia 2010-01-02 MKS WOLAVIA Wołów 15
42. 780 ZAGUŁA Julia 2008-01-07 MKS ROKITA Brzeg Dolny 15
43. 783 CHRĄCHOL Marika 2010-03-15 MKS ROKITA Brzeg Dolny 11
44. 6950 WITCZAK Dominika 2005-09-29 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 11
45. 1147 KSIĘŻAK Julia 2007-03-21 MKS WOLAVIA Wołów 11
46. 3120 FILIŃSKA Martyna 2008-06-26 MLKS SUDETY Międzylesie 10
47. 1881 ŁUCZAK Lena 2008-01-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10
     4 388
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczb sklasyfikowanych zawodniczek
1 MKS ROKITA Brzeg Dolny 1207 10
2 GLKS ORLĘTA Krosnowice 633 5
3 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 531 4
4 KU AZS UE Wrocław 502 3
5 MKS WOLAVIA Wołów 476 7
6 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 292 4
7 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 200 1
8 MLKS SUDETY Międzylesie 194 4
9 UKS ŻAK Gierałtowiec 148 3
10 TKS GRANIT Strzelin 74 1
11 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 65 2
12 KS AJDE Oleśnica 40 1
13 MKS NYSA Kłodzko 15 1
4388 47
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz