ranking po 3 WTK/OTK kadetek

Wrocław, 23.02.2020
RANKING KADETEK PO III WTK / GPP  SEZONU 2019/2020
ranking kroczący (3 najlepsze wyniki z 4 ostatnich turniejów)
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 4574 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 413 LO4
2. 1971 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 313 LO9
3. 497 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 306 LO11
4. 4575 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 296 LO12
5. 673 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 263
6. 498 JARECKA Malwina 2006-03-08 KU AZS UE Wrocław 236 LO30
7. 1973 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 178
8. 1967 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 178
9. 5334 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 176
10. 1975 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 168
11. 5340 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 160
12. 1964 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 152
13. 478 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 136
14. 934 SUŁAWA Katarzyna 2005-01-10 MLKS SUDETY Międzylesie 128
15. 6760 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 122
16. 5338 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 121
17. 7317 ZAJĄC Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 116
18. 477 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 112
19. 4576 OŻGA Katarzyna 2005-01-05 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 78
20. 1963 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 74
21. 6765 SUDOMIRSKA Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 67
22. 468 CHMAJ Dagmara 2006-11-29 GLKS ORLĘTA Krosnowice 65
23. 5335 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 63
24. 1274 PISZCZYŃSKA Karina 2008-07-13 MGLKS ODRA Oława 58
25. 2931 SZUBERT Karolina 2006-09-05 LKS ODRA Głoska 53
26. 5337 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 53
27. 6761 KORSZUN Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 51
28. 936 FILIŃSKA Martyna 2008-06-26 MLKS SUDETY Międzylesie 44
29. 5799 BOROWSKA Zuzanna 2008-01-31 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 42 25 kadetek
30. 7017 TRAWIŃSKA Malwina 2006-10-14 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 37
31. 8625 BUJAK Karolina 2006-01-07 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
32. 480 TOMERA Lena 2009-09-03 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
33. 8624 WRÓBIŃSKA Klaudia 2008-05-25 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
34. 1235 KORZENIOWSKA Zuzanna 2006-06-28 MKS NYSA Kłodzko 32
35. 6001 MILNIKIEL Amelia 2008-03-15 KS GÓRNIK Polkowice 30
36. 1136 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 30
37. 1238 ŻYCHOWSKA Karolina 2005-03-11 MKS NYSA Kłodzko 28
38. 935 FURTAK Milena 2006-10-17 MLKS SUDETY Międzylesie 26
39. 9161 HAŁAJ Oliwia 2008-02-23 ULKS Ciechów 25
40. 5037 PASIERBSKA Izabela 2006-06-05 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 23
41. 1137 ZAJĄC Anna 2009-02-08 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 21
42. 1133 ŁUCZAK Lena 2008-01-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 21
43. 8626 CISZEWSKA Judyta 2009-03-01 GLKS ORLĘTA Krosnowice 15
44. 937 KOWAL Kornelia 2007-04-08 MLKS SUDETY Międzylesie 13
45. 10959 KOŁTUN Zofia Agnieszka 2008 GLKS ORLĘTA Krosnowice 13
     4 635
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczb sklasyfikowanych zawodniczek
1 MKS ROKITA Brzeg Dolny 1063 6
2 KU AZS UE Wrocław 921 4
3 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 787 3
4 MKS WOLAVIA Wołów 573 5
5 GLKS ORLĘTA Krosnowice 440 8
6 UKS ŻAK Gierałtowiec 240 3
7 MLKS SUDETY Międzylesie 211 4
8 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 114 4
9 MKS NYSA Kłodzko 60 2
10 MGLKS ODRA Oława 58 1
11 LKS ODRA Głoska 53 1
12 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 37 1
13 KS GÓRNIK Polkowice 30 1
14 ULKS Ciechów 25 1
15 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 23 1
4635 45
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz