ranking po 2 WTK/OTK kadetów

Wrocław, 9.12.2018
RANKING KADETÓW KOŃCOWY PO II WTK/GPP SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 5314 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 240 LO
2. 1606 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 136
3. 3507 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 135
4. 6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 135
5. 5311 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 123
6. 9038 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 105
7. 6264 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 97
8. 7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 95
9. 5313 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 93
10. 5312 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 85
11. 2068 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 81
12. 1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 72
13. 1880 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 68
14. 7408 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 67
15. 5821 ZAWADA Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 65
16. 1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 65
17. 2579 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 62
18. 8697 KWIATKOWSKI Konrad 2004-01-31 UKS IMPULS Kłodzko 60
19. 3512 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 54
20. 1153 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 53
21. 7405 MILNIKIEL Maksymilian 2004-11-08 KS GÓRNIK Polkowice 48
22. 3513 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 39
23. 3162 KUŁEK Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 39
24. 8698 MAJ Kacper 2004-07-26 UKS IMPULS Kłodzko 36
25. 974 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 36
26. 3164 RUDNIK Maximilian 2005-05-27 KS AJDE Oleśnica 34
27. 977 JAMKA Szymon 2006-02-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
28. 6247 BEDNAREK Bartosz 2004-09-09 LKTS ZENIT Międzybórz 30
29. 6862 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 30
30. 6249 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 26
31. 8699 TRUCHEL Piotr 2004-10-19 UKS IMPULS Kłodzko 25
32. 5823 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 24
33. 6951 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 21
34. 6953 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 21
35. 5822 LITWIŃSKI Marcel 2004-08-11 SL SALOS Dzierżoniów 20
36. 8476 KUREK Tomasz 2006-03-03 LKTS ZENIT Międzybórz 17
37. 1090 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 17
38. 7410 ŻUKOWSKI Mateusz 2005-04-03 KS GÓRNIK Polkowice 17
39. 975 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 13
40. 5820 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 11
41. 1604 BRYŁA Bartosz 2005-05-04 LKS ODRA Głoska 11
42. 7498 SMOLAK Filip 2005-08-24 SL SALOS Dzierżoniów 11
43. 10070 SOKOŁOWSKI Wojciech 2004-04-03 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 10
44. 10093 ŁYŻWA Szymon 2004-12-28 SL SALOS Dzierżoniów 10
45. 3122 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 9
46. 4383 MORAWSKI Antoni 2005-09-24 MGLKS ODRA Oława 9
47. 2070 WOLAK Adam 2008-05-28 MGLKS ODRA Oława 9
48. 6952 JACAK Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 8
49. 10069 CHWASZCZ Oskar 2004-08-06 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 8
50. 9888 LECHOCIŃSKI Mikołaj 2006-03-26 MKS NYSA Kłodzko 8
51. 10071 SMOCZYK Wojciech 2005-08-06 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 8
52. 9887 SUWAŁA Daniel 2005-01-30 MKS NYSA Kłodzko 8
53. 9948 WARTALSKI Dawid 2006-08-17 MGLKS ODRA Oława 7
54. 9947 ŚWIERZKO Bartłomiej 2004-07-27 MGLKS ODRA Oława 7
2551
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba sklasyfikowanych zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 638 5
2 SL SALOS Dzierżoniów 246 7
3 TKS GRANIT Strzelin 228 3
4 KS GÓRNIK Polkowice 227 4
5 LKTS ZENIT Międzybórz 208 4
6 MKS WOLAVIA Wołów 190 3
7 LKS ODRA Głoska 147 2
8 UKS IMPULS Kłodzko 121 3
9 MGLKS ODRA Oława 113 5
10 GLKS ORLĘTA Krosnowice 82 3
11 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 76 6
12 KS AJDE Oleśnica 73 2
13 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 68 1
14 KTS Wolbromek 62 1
15 UKS ŻAK Gierałtowiec 30 1
16 MKS ROKITA Brzeg Dolny 17 1
17 MKS NYSA Kłodzko 16 2
18 MLKS SUDETY Międzylesie 9 1
2551 54
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz