ranking po 2 WTK/OTK kadetów

Wrocław, 7.03.2021
RANKING KADETÓW PO II GPP/WTK SEZONU 2020/2021
Poz. Lic Nazwisko i imie Rok urodz. Klub Punkty
1. 6784 WNĘK Krzysztof 2009 TKS GRANIT Strzelin 82
2. 933 ŻYGADŁO Franciszek 2008 KU AZS UE Wrocław 74
3. 9146 KACIUBA Mikołaj 2007 KS GÓRNIK Polkowice 70 LO32
4. 5596 ULATOWSKI Wiktor 2007 MKS WOLAVIA Wołów 57
5. 2621 MALARZ Dawid 2008 KU AZS UE Wrocław 52
6. 5593 STASZCZYK Jakub 2008 MKS WOLAVIA Wołów 50
7. 2620 HEINKE Tymoteusz 2008 KU AZS UE Wrocław 48
8. 2618 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006 KU AZS UE Wrocław 46
9. 6777 JUREK Szymon 2006 TKS GRANIT Strzelin 44
10. 147 STANIOWSKI Stanisław 2008 LKS ODRA Głoska 42
11. 3487 SZYMKOWIAK Barjan 2006 UKS LIDER Milicz 41
12. 3223 KOZERSKI Michał 2007 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 39
13. 146 STANIOWSKI Dawid 2010 LKS ODRA Głoska 38
14. 3224 MRUK Jan 2007 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 35
15. 149 TRYBAŁA Szymon 2008 LKS ODRA Głoska 35
16. 9147 LESIŃSKI Patryk 2006 KS GÓRNIK Polkowice 32
17. 12104 WASZKOWIAK Alan 2006 LKTS ZENIT Międzybórz 32
18. 8612 POLAK Tomasz 2007 KU AZS UE Wrocław 30
19. 9389 WIĘDŁOCHA Adam 2006 ULKS URSUS ZOKIR Złotoryja 28
20. 5590 KALISZ Karol 2007 MKS WOLAVIA Wołów 27
21. 11937 ZAJĄC Szymon 2008 KS GÓRNIK Polkowice 25
22. 6779 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007 TKS GRANIT Strzelin 23
23. 2867 ZADKA Szymon 2007 ULKS Ciechów 23
24. 8818 LECHOWICZ Tomasz 2006 LKTS ZENIT Międzybórz 18
25. 9744 KORNECKI Arkadiusz 2007 SL SALOS Dzierżoniów 18
26. 7713 SOWA Sebastian 2009 MKS ROKITA Brzeg Dolny 18
27. 3452 JAMKA Szymon 2006 GLKS ORLĘTA Krosnowice 18
28. 1161 DASIEWICZ Mateusz 2006 GLKS ORLĘTA Krosnowice 11
29. 1157 BLACHARCZYK Igor 2006 GLKS ORLĘTA Krosnowice 11
30. 9148 MALIK Adam 2006 KS GÓRNIK Polkowice 11
31. 3225 ZACHARA Antoni 2011 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 11
32. 12227 WANTOCH-REKOWSKI Jakub 2007 SL SALOS Dzierżoniów 11
33. 10150 MINKOWSKI Filip 2007 LZS TĘCZA Pisarzowice 11
34. 7706 MOLIŃSKI Jakub 2011 MKS ROKITA Brzeg Dolny 11
35. 7115 PROŚNIEWSKI Adam 2010 MKS WOLAVIA Wołów 11
36. 5591 PIOTROWSKI Lucjan 2010 MKS WOLAVIA Wołów 9
1142
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba sklasyfikowanych zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 250 7
2 MKS WOLAVIA Wołów 154 5
3 TKS GRANIT Strzelin 149 3
4 KS GÓRNIK Polkowice 138 4
5 LKS ODRA Głoska 115 3
6 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 85 3
7 LKTS ZENIT Międzybórz 50 2
8 UKS LIDER Milicz 41 1
9 GLKS ORLĘTA Krosnowice 40 3
10 SL SALOS Dzierżoniów 29 2
11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 29 2
12 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 28 1
13 ULKS Ciechów 23 1
14 LZS TĘCZA Pisarzowice 11 1
1142 38
Opracował: Władysław Chrabąszcz