ranking po 2 WTK/OTK kadetów

Wrocław, 1.12.2019
RANKING KADETÓW PO II WTK/GPP SEZONU 2019/2020
ranking kroczący (3 najlepsze wyniki z 4 ostatnich turniejów)
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 2755 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 312 LO10
2. 3143 GRUSZKA Damian 2005-09-22 KTS Jelenia Góra 195
3. 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 190
4. 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 181
5. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 174
6. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 164
7. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 159
8. 1273 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 149
9. 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 129
10. 6508 ZAWADA Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 127
11. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 121
12. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 105
13. 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 103
14. 2926 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005-07-27 LKS ODRA Głoska 103
15. 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 84
16. 2910 BRYŁA Bartosz 2005-05-04 LKS ODRA Głoska 83
17. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 74
18. 6505 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 74
19. 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 73
20. 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 71
21. 470 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 53
22. 5917 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 51
23. 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 50
24. 2756 JUREK Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 49
25. 6506 SZYMAŃSKI Szymon 2005-11-05 SL SALOS Dzierżoniów 41
26. 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 39
27. 7315 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006-07-30 KU AZS UE Wrocław 36
28. 1275 PRZYGODA Michał 2006-04-09 MGLKS ODRA Oława 36
29. 469 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 34
30. 7014 JACAK Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 30
31. 2933 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 29
32. 6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 27
33. 6005 SINICKI Kacper 2005-10-01 KS GÓRNIK Polkowice 26
34. 1237 SUWAŁA Daniel 2005-01-30 MKS NYSA Kłodzko 26
35. 2936 ŻURAW Kacper 2006-03-18 LKS ODRA Głoska 25
36. 6507 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005-02-20 SL SALOS Dzierżoniów 20
37. 5994 LESIŃSKI Patryk 2006-06-21 KS GÓRNIK Polkowice 19
38. 5995 MALIK Adam 2006-12-11 KS GÓRNIK Polkowice 18
39. 1236 LECHOCIŃSKI Mikołaj 2006-03-26 MKS NYSA Kłodzko 18
40. 938 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 18
41. 7018 SMOCZYK Maciej 2005-08-06 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 18
42. 6501 HANDZLIK Dominik 2006-10-06 SL SALOS Dzierżoniów 17
43. 7012 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 12
44. 1138 ZAJĄC Wiktor 2006-07-12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 9
45. 2927 PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 9
46. 7016 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 9
47. 7019 PIENIĘŻNY Jakub 2008-12-18 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 8
48. 10107 MROZIUK Szymon 28.06.1905 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 8
49. 1976 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 8
50. 1315 SOLIŁO Oskar 2008-02-18 LKS Proszowa 8
51. 1933 WIĘDŁOCHA Adam 2006-06-23 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 8
3430
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba sklasyfikowanych zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 902 7
2 TKS GRANIT Strzelin 490 3
3 LKS ODRA Głoska 359 7
4 SL SALOS Dzierżoniów 329 6
5 MKS WOLAVIA Wołów 300 3
6 KS GÓRNIK Polkowice 222 4
7 KTS Jelenia Góra 195 1
8 MGLKS ODRA Oława 185 2
9 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 112 2
10 GLKS ORLĘTA Krosnowice 87 2
11 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 77 5
12 LKTS ZENIT Międzybórz 51 1
13 MKS NYSA Kłodzko 44 2
14 UKS ŻAK Gierałtowiec 27 1
15 MLKS SUDETY Międzylesie 18 1
16 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 8 1
17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 8 1
18 LKS Proszowa 8 1
19 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 8 1
3430 51
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz