ranking po 2 WTK/OTK kadetek

Wrocław, 1.12.2019
RANKING KADETEK PO II WTK/GPP  SEZONU 2019/2020
ranking kroczący (3 najlepsze wyniki z 4 ostatnich turniejów)
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 4574 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 414 LO4
2. 497 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 297 LO12
3. 1971 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 288 LO14
4. 4575 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 281 LO18
5. 673 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 235 LO31
6. 498 JARECKA Malwina 2006-03-08 KU AZS UE Wrocław 224
7. 1967 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 176
8. 1973 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 171
9. 5334 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 158
10. 1975 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 146
11. 1964 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 144
12. 5340 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 137
13. 934 SUŁAWA Katarzyna 2005-01-10 MLKS SUDETY Międzylesie 128
14. 478 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 123
15. 5338 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 114
16. 477 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 112
17. 7317 ZAJĄC Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 95
18. 6760 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 81
19. 4576 OŻGA Katarzyna 2005-01-05 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 78
20. 5337 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 68
21. 5335 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 63
22. 1963 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 60
23. 935 FURTAK Milena 2006-10-17 MLKS SUDETY Międzylesie 52
24. 1235 KORZENIOWSKA Zuzanna 2006-06-28 MKS NYSA Kłodzko 47
25. 1137 ZAJĄC Anna 2009-02-08 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 42
26. 5799 BOROWSKA Zuzanna 2008-01-31 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 42
27. 468 CHMAJ Dagmara 2006-11-29 GLKS ORLĘTA Krosnowice 37
28. 7017 TRAWIŃSKA Malwina 2006-10-14 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 37
29. 6765 SUDOMIRSKA Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 35
30. 1136 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 30
31. 6001 MILNIKIEL Amelia 2008-03-15 KS GÓRNIK Polkowice 30
32. 1238 ŻYCHOWSKA Karolina 2005-03-11 MKS NYSA Kłodzko 28
33. 936 FILIŃSKA Martyna 2008-06-26 MLKS SUDETY Międzylesie 26
34. 1274 PISZCZYŃSKA Karina 2008-07-13 MGLKS ODRA Oława 26
35. 2931 SZUBERT Karolina 2006-09-05 LKS ODRA Głoska 26
36. 6761 KORSZUN Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 21
37. 1133 ŁUCZAK Lena 2008-01-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 21
38. 5037 PASIERBSKA Izabela 2006-06-05 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 15
39. 8626 CISZEWSKA Judyta 2009-03-01 GLKS ORLĘTA Krosnowice 15
40. 8625 BUJAK Karolina 2006-01-07 GLKS ORLĘTA Krosnowice 15
41. 480 TOMERA Lena 2009-09-03 GLKS ORLĘTA Krosnowice 15
42. 8624 WRÓBIŃSKA Klaudia 2008-05-25 GLKS ORLĘTA Krosnowice 15
     4 168
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczb sklasyfikowanych zawodniczek
1 MKS ROKITA Brzeg Dolny 985 6
2 KU AZS UE Wrocław 851 4
3 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 773 3
4 MKS WOLAVIA Wołów 540 5
5 GLKS ORLĘTA Krosnowice 332 7
6 MLKS SUDETY Międzylesie 206 3
7 UKS ŻAK Gierałtowiec 137 3
8 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 135 4
9 MKS NYSA Kłodzko 75 2
10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 37 1
11 KS GÓRNIK Polkowice 30 1
4168 42
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz