ranking po 1 WTK/OTK kadetów

Wrocław, 29.09.2019
RANKING KADETÓW PO I WTK/GPP SEZONU 2019/2020
ranking kroczący (3 najlepsze wyniki z 4 ostatnich turniejów)
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 2755 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 296 LO11
2. 3143 GRUSZKA Damian 2005-09-22 KTS Jelenia Góra 203
3. 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 202
4. 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 176
5. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 160
6. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 153
7. 1273 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 144
8. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 137
9. 6508 ZAWADA Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 121
10. 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 120
11. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 105
12. 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 97
13. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 89
14. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 71
15. 2926 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005-07-27 LKS ODRA Głoska 64
16. 6505 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 62
17. 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 50
18. 2910 BRYŁA Bartosz 2005-05-04 LKS ODRA Głoska 48
19. 5917 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 45
20. 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 42
21. 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 40
22. 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 35
23. 469 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 34
24. 2933 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 29
25. 6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 28
26. 6005 SINICKI Kacper 2005-10-01 KS GÓRNIK Polkowice 26
27. 1236 LECHOCIŃSKI Mikołaj 2006-03-26 MKS NYSA Kłodzko 26
28. 1237 SUWAŁA Daniel 2005-01-30 MKS NYSA Kłodzko 26
29. 470 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 26
30. 6506 SZYMAŃSKI Szymon 2005-11-05 SL SALOS Dzierżoniów 26
31. 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 24
32. 7014 JACAK Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 23
33. 2756 JUREK Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 22
34. 4724 RUDNIK Maximilian 2005-05-27 KS AJDE Oleśnica 21
35. 7012 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 21
36. 7016 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 21
37. 938 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 18
38. 7018 SMOCZYK Wojciech 2005-08-06 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 17
39. 1976 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 16
40. 2936 ŻURAW Kacper 2006-03-18 LKS ODRA Głoska 15
41. 1275 PRZYGODA Michał 2006-04-09 MGLKS ODRA Oława 15
42. 4723 KUŁEK Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 12
43. 1138 ZAJĄC Wiktor 2006-07-12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 9
44. 2927 PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 9
45. 7315 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006-07-30 KU AZS UE Wrocław 9
46. 6501 HANDZLIK Dominik 2006-10-06 SL SALOS Dzierżoniów 9
47. 5995 MAIK Adam 2006-12-11 KS GÓRNIK Polkowice 9
48. 5994 LESIŃSKI Patryk 2006-06-21 KS GÓRNIK Polkowice 9
49. 6507 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005-02-20 SL SALOS Dzierżoniów 9
50. 6007 ŻUKOWSKI Mateusz 2005-04-03 KS GÓRNIK Polkowice 8
2977
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba sklasyfikowanych zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 761 7
2 TKS GRANIT Strzelin 438 3
3 SL SALOS Dzierżoniów 267 6
4 MKS WOLAVIA Wołów 265 3
5 LKS ODRA Głoska 239 7
6 KS GÓRNIK Polkowice 205 5
7 KTS Jelenia Góra 203 1
8 MGLKS ODRA Oława 159 2
9 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 106 2
10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 82 4
11 GLKS ORLĘTA Krosnowice 60 2
12 MKS NYSA Kłodzko 52 2
13 LKTS ZENIT Międzybórz 45 1
14 KS AJDE Oleśnica 33 2
15 UKS ŻAK Gierałtowiec 28 1
16 MLKS SUDETY Międzylesie 18 1
17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 16 1
2977 50
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz