ranking po 1 WTK/OTK kadetów

Wrocław, 14.10.2018
RANKING KADETÓW KOŃCOWY PO I WTK/GPP SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 5314 Wnęk Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 123 LO
2. 6248 Klimek Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 65
3. 3507 Głazowski Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 65
4. 1606 Szymczak-Pomianowski Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 60
5. 9038 Stodolica Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 53
6. 1153 Ulatowski Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 53
7. 6264 Sobieszek Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 50
8. 5311 Żurawski Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 47
9. 5313 Żygadło Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 47
10. 7401 Kaciuba Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 47
11. 5312 Żurawski Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 40
12. 1151 Staszczyk Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 40
13. 7408 Ryglicki Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 40
14. 2068 Michniacki Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 40
15. 8697 Kwiatkowski Konrad 2004-01-31 UKS IMPULS Kłodzko 33
16. 977 Jamka Szymon 2006-02-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
17. 1146 Kalisz Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 33
18. 1880 Kozerski Michał 2007-02-26 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 33
19. 3512 Wiśniewski Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 27
20. 3162 Kułek Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 27
21. 5821 Zawada Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 27
22. 2579 Paciorek Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 27
23. 7405 Milnikiel Maksymilian 2004-11-08 KS GÓRNIK Polkowice 21
24. 8698 Maj Kacper 2004-07-26 UKS IMPULS Kłodzko 21
25. 6862 Podskarbi Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 21
26. 974 Blacharczyk Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 21
27. 7410 Żukowski Mateusz 2005-04-03 KS GÓRNIK Polkowice 17
28. 8699 Truchel Piotr 2004-10-19 UKS IMPULS Kłodzko 16
29. 3164 Rudnik Maximilian 2005-05-27 KS AJDE Oleśnica 13
30. 975 Dasiewicz Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 13
31. 6249 Lechowicz Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 11
32. 1604 Bryła Bartosz 2005-05-04 LKS ODRA Głoska 11
33. 5822 Litwiński Marcel 2004-08-11 SL SALOS Dzierżoniów 11
34. 7498 Smolak Filip 2005-08-24 SL SALOS Dzierżoniów 11
35. 6247 Bednarek Bartosz 2004-09-09 LKTS ZENIT Międzybórz 9
36. 4383 Morawski Antoni 2005-09-24 MGLKS ODRA Oława 9
37. 8476 Kurek Tomasz 2006-03-03 LKTS ZENIT Międzybórz 9
38. 1090 Sowa Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 9
39. 2070 Wolak Adam 2008-05-28 MGLKS ODRA Oława 9
40. 5823 Szeliga Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 9
1251
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba sklasyfikowanych zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 307 5
2 MKS WOLAVIA Wołów 126 3
3 KS GÓRNIK Polkowice 125 4
4 SL SALOS Dzierżoniów 111 5
5 LKTS ZENIT Międzybórz 94 4
6 TKS GRANIT Strzelin 92 2
7 LKS ODRA Głoska 71 2
8 UKS IMPULS Kłodzko 70 3
9 GLKS ORLĘTA Krosnowice 67 3
10 MGLKS ODRA Oława 58 3
11 KS AJDE Oleśnica 40 2
12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 33 1
13 KTS Wolbromek 27 1
14 UKS ŻAK Gierałtowiec 21 1
15 MKS ROKITA Brzeg Dolny 9 1
1251 40
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz