ranking po 1 WTK/OTK kadetek

Wrocław, 14.10.2018
RANKING KADETEK PO I WTK/GPP SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 438 Przybył Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 104 LO
2. 441 Wiśniewska Aleksandra 2004-09-29 MKS ROKITA Brzeg Dolny 86 LO
3. 169 Furman Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 82 LO
4. 1879 Gałka Zuzanna 2004-09-28 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 78 LO
5. 7262 Krysińska Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 74 LO
6. 982 Satława Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice 68
7. 7263 Podyma Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 68
8. 179 Gaworska Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 60
9. 2195 Jarecka Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 56
10. 978 Kurzela Natalia 2004-05-18 GLKS ORLĘTA Krosnowice 47
11. 435 Draczyńska Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 47
12. 987 Wnuk Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 43
13. 3161 Kostrzewa Martyna 2004-03-24 KS AJDE Oleśnica 40
14. 1143 Hołodniuk Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 40
15. 1152 Ulatowska Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 40
16. 779 Sowa Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 33
17. 6843 Breś Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 33
18. 439 Riwoń Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 33
19. 1145 Kaczan Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 33
20. 986 Włodarczyk Nicoll 2004-02-04 GLKS ORLĘTA Krosnowice 30
21. 984 Sobczak Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 27
22. 778 Bojanowska Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 27
23. 3508 Hutnik Nikola 2005-07-28 TKS GRANIT Strzelin 27
24. 3129 Suława Katarzyna 2005-01-10 MLKS SUDETY Międzylesie 24
25. 6866 Sudomirska Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 22
26. 5310 Zając Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 19
27. 1883 Wojciechowska Sara 2008-04-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 19
28. 1150 Skawińska Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 15
29. 1148 Kubera Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 15
30. 780 Zaguła Julia 2008-01-07 MKS ROKITA Brzeg Dolny 15
31. 786 Bazylewska Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 15
32. 3123 Furtak Milena 2006-10-17 MLKS SUDETY Międzylesie 10
33. 6849 Korszun Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 10
34. 3120 Filińska Martyna 2008-06-26 MLKS SUDETY Międzylesie 10
35. 781 Zaczkiewicz Iga 2007-12-27 MKS ROKITA Brzeg Dolny 10
36. 1881 Łuczak Lena 2008-01-24 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10
     1 370
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczb sklasyfikowanych zawodniczek
1 MKS ROKITA Brzeg Dolny 370 9
2 GLKS ORLĘTA Krosnowice 215 5
3 KU AZS UE Wrocław 161 3
4 MKS WOLAVIA Wołów 143 5
5 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 142 2
6 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 107 3
7 UKS ŻAK Gierałtowiec 65 3
8 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 56 1
9 MLKS SUDETY Międzylesie 44 3
10 KS AJDE Oleśnica 40 1
11 TKS GRANIT Strzelin 27 1
1370 36
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz