ranking końcowy kadetów

Wrocław,6.05.2018
KOMUNIKAT  DOZTS WROCŁAW  nr    /2017/2018
RANKING KADETÓW KOŃCOWY SEZONU 2017/2018
po korekcie 29.06.2018
Poz. Lic Nazwisko i imię Data ur. Klub Punkty
1. 03593 MATKOWSKI Jakub 2003-10-15 KU AZS UE Wrocław 381
2. 05889 WNĘK Stanisław 2004-10-15 TKS GRANIT Strzelin 242 LO
3. 01227 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 201 LOd
4. 05870 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 176
5. 07222 SEJ Szymon 2003-03-02 UKS ŻAK Gierałtowiec 162
6. 04689 ŻYŁA Tomasz 2003-05-27 UKS DWUNASTKA Wrocław 161
7. 07246 CZECH Michał 2003-10-24 UKS ŻAK Gierałtowiec 149
8. 07220 MACHACZ Marek 2003-10-18 UKS ŻAK Gierałtowiec 146
9. 03590 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 142
10. 03591 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 130
11. 04674 MATLOCH Antoni 2003-06-11 UKS DWUNASTKA Wrocław 120
12. 01079 PIETRECKI Jakub 2003-07-27 GLKS ORLĘTA Krosnowice 117
13. 01085 SOBCZAK Dariusz 2003-05-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 117
14. 07400 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 107
15. 03580 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 100
16. 04232 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 99
17. 03589 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 97
18. 04164 KWIATKOWSKI Konrad 2004-01-31 UKS SP2 Kamieniec Ząbkowicki 95
19. 01061 SOBOTA Krzysztof 2003-08-20 MLKS SUDETY Międzylesie 91
20. 05677 MILNIKIEL Maksymilian 2004-11-08 KS Polkowice 84
21. 04221 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 81
22. 05669 MAZURCZAK Jakub 2004-09-24 KS Polkowice 77
23. 01070 GAŁOWSKI Patryk 2003-08-06 GLKS ORLĘTA Krosnowice 76
24. 04163 TRUCHEL Piotr 2004-10-19 UKS SP2 Kamieniec Ząbkowicki 73
25. 05673 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS Polkowice 68
26. 04761 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 57
27. 02147 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 UKS FAN Strzelin 57
28. 04762 STATS Mateusz 2004-07-13 MGLKS ODRA Oława 54
29. 03585 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 KU AZS UE Wrocław 49
30. 07227 DRZYZGA Mateusz 2007-03-17 UKS ŻAK Gierałtowiec 48
31. 05668 PLĄSKA Filip 2005-06-18 KS Polkowice 48
32. 03746 KUŁEK Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 45
33. 05667 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS Polkowice 45
34. 04166 MAJ Kacper 2004-07-26 UKS SP2 Kamieniec Ząbkowicki 39
35. 01071 JAMKA Szymon 2006-02-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 37
36. 07403 ZAWADA Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 37
37. 04189 OSTROWSKI Miłosz 2004-09-15 KS AJDE Oleśnica 34
38. 05424 ZAŁUDZKI Bartosz 2004-09-23 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 34
39. 07230 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 29
40. 07229 BIERNACKI Hubert 2007-12-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 24
41. 01230 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 24
42. 07224 WINIARSKI Karol 2006-07-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 24
43. 05878 ONYSZKIEWICZ Dawid 2003-01-18 TKS GRANIT Strzelin 24
44. 09853 PRZYGODA Michał 2006-04-09 MGLKS ODRA Oława 16
45. 05425 NAUMOWICZ Oskar 2004-12-23 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 16
46. 06371 JAROSŁAWSKI Jakub 2005-05-10 TOP Bolesławiec 13
47. 06383 SZELAGOWSKI Joel 2007-05-02 TOP Bolesławiec 13
48. 01062 GACKOWSKI Mateusz 2003-03-21 MLKS SUDETY Międzylesie 13
49. 00907 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS ROKITA Brzeg Dolny 8
50. 07233 MATWIEJCZUK Kacper 2007-05-30 UKS ŻAK Gierałtowiec 8
51. 09811 LECHOCIŃSKI Mikołaj 2006-03-26 MKS NYSA Kłodzko 8
52. 01231 GRUSZCZYŃSKI Aleksander 2006-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 8
53. 01232 NOWAK Bartosz 2006-03-10 LKTS ZENIT Międzybórz 8
54. 08854 SUWAŁA Daniel 2005-01-30 MKS NYSA Kłodzko 8
55. 06357 GRACZYK Bartosz 2003-08-16 TOP Bolesławiec 8
56. 01063 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 8
57. 02143 JUREK Szymon 2006-04-14 UKS FAN Strzelin 8
58. 06378 PRONKIEWICZ Dawid 2005-04-14 TOP Bolesławiec 8
59. 03747 RUDNIK Maximilian 2005-05-27 KS AJDE Oleśnica 8
60. 01067 BOGUCKI Maciej 2003-10-04 GLKS ORLĘTA Krosnowice 8
61. 04763 KRUK Filip 2004-10-13 MGLKS ODRA Oława 8
62. 04764 ŚWIERZKO Bartłomiej 2004-07-27 MGLKS ODRA Oława 8
4184
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba sklasyfikowanych zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 899 6
2 UKS ŻAK Gierałtowiec 590 8
3 TKS GRANIT Strzelin 442 3
4 GLKS ORLĘTA Krosnowice 355 5
5 KS Polkowice 322 5
6 UKS DWUNASTKA Wrocław 281 2
7 LKTS ZENIT Międzybórz 241 4
8 UKS SP2 Kamieniec Ząbkowicki 207 3
9 MKS WOLAVIA Wołów 180 2
10 SL SALOS Dzierżoniów 144 2
11 LKS ODRA Głoska 143 5
12 MLKS SUDETY Międzylesie 112 3
13 KS AJDE Oleśnica 87 3
14 UKS FAN Strzelin 65 2
15 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 50 2
16 TOP Bolesławiec 42 4
17 MKS NYSA Kłodzko 16 2
18 MGLKS ODRA Oława 8 1
4184 62
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz