ranking końcowy kadetów

Wrocław, 27.09.2020
RANKING KADETÓW KOŃCOWY SEZONU 2019/2020
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 2755 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 397
2. 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 247 LO12
3. 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 206 LO22
4. 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 205
5. 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 181 LO30
6. 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 168
7. 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 142
8. 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 140
9. 2926 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005-07-27 LKS ODRA Głoska 136
10. 1273 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 134
11. 6508 ZAWADA Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 129
12. 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 126
13. 2756 JUREK Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 123
14. 4635 NAWROT Mikołaj 2005-06-07 LZS SADY Wierzchowice 120
15. 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 114
16. 7315 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006-07-30 KU AZS UE Wrocław 112
17. 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 112
18. 470 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 109
19. 6505 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 106
20. 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 105
21. 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 100
22. 2910 BRYŁA Bartosz 2005-05-04 LKS ODRA Głoska 96
23. 5917 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 89
24. 2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 83
25. 469 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 81
26. 6507 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005-02-20 SL SALOS Dzierżoniów 73
27. 6501 HANDZLIK Dominik 2006-10-06 SL SALOS Dzierżoniów 71
28. 6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 71
29. 1237 SUWAŁA Daniel 2005-01-30 MKS NYSA Kłodzko 64
30. 3143 GRUSZKA Damian 2005-09-22 KTS Jelenia Góra 60
31. 5994 LESIŃSKI Patryk 2006-06-21 KS GÓRNIK Polkowice 56
32. 6506 SZYMAŃSKI Szymon 2005-11-05 SL SALOS Dzierżoniów 56
33. 10134 RATAJCZYK Tadeusz 2005 KS GÓRNIK Polkowice 55
34. 1933 WIĘDŁOCHA Adam 2006-06-23 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 55
35. 6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 54
36. 1275 PRZYGODA Michał 2006-04-09 MGLKS ODRA Oława 51
37. 1236 LECHOCIŃSKI Mikołaj 2006-03-26 MKS NYSA Kłodzko 45
38. 10107 MROZIUK Szymon 2006 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 44
39. 7014 JACAK Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 41
40. 7012 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 39
41. 10390 BORKOWSKI Bartosz 2005 MGLKS ODRA Oława 35
42. 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 30
43. 938 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 27
44. 7018 SMOCZYK Maciej 2005-08-06 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 19
45. 5995 MALIK Adam 2006-12-11 KS GÓRNIK Polkowice 18
46. 7019 PIENIĘŻNY Jakub 2008-12-18 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 17
47. 7016 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 17
48. 2936 ŻURAW Kacper 2006-03-18 LKS ODRA Głoska 10
49. 1976 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 9
50. 10560 DOMAŃSKI Gabriel 2009 UKS ŻAK Gierałtowiec 8
51. 10252 MORAWSKI Krzysztof 2006 GLKS ORLĘTA Krosnowice 8
52. 6762 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 8
53. 2752 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007-03-28 TKS GRANIT Strzelin 8
54. 11007 TURKIEWICZ Jakub 2007 ULKS Ciechów 8
55. 9160 GĄSIOROWSKI Piotr 2010-04-19 ULKS Ciechów 8
56. 1315 SOLIŁO Oskar 2008-02-18 LKS Proszowa 8
4634
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba sklasyfikowanych zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 1169 7
2 TKS GRANIT Strzelin 670 4
3 SL SALOS Dzierżoniów 506 6
4 MKS WOLAVIA Wołów 366 3
5 LKS ODRA Głoska 355 5
6 KS GÓRNIK Polkowice 310 4
7 MGLKS ODRA Oława 220 3
8 GLKS ORLĘTA Krosnowice 198 3
9 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 133 5
10 LZS SADY Wierzchowice 120 1
11 MKS NYSA Kłodzko 109 2
12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 100 1
13 LKTS ZENIT Międzybórz 89 1
14 UKS ŻAK Gierałtowiec 70 3
15 KTS Jelenia Góra 60 1
16 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 55 1
17 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 44 1
18 MLKS SUDETY Międzylesie 27 1
19 ULKS Ciechów 16 2
20 MKS ROKITA Brzeg Dolny 9 1
21 LKS Proszowa 8 1
4634 56
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz