ranking końcowy kadetów

Wrocław, 5.05.2019
RANKING KADETÓW KOŃCOWY SEZONU 2018/2019
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 5314 WNĘK Stanisław 2004-10-15 KU AZS UE Wrocław 415
2. 6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 240
3. 3507 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 230
4. 1606 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 193
5. 9038 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 183
6. 5311 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 175
7. 6264 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 156
8. 5313 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 143
9. 7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 143
10. 2068 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 140
11. 7408 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 128
12. 5312 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 127
13. 5821 ZAWADA Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 124
14. 2579 PACIOREK Łukasz 2004-11-29 KTS Wolbromek 121
15. 8697 KWIATKOWSKI Konrad 2004-01-31 UKS IMPULS Kłodzko 118
16. 3512 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 109
17. 6247 BEDNAREK Bartosz 2004-09-09 LKTS ZENIT Międzybórz 107
18. 1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 104
19. 7405 MILNIKIEL Maksymilian 2004-11-08 KS GÓRNIK Polkowice 95
20. 1153 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 94
21. 1880 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 92
22. 3513 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 74
23. 8699 TRUCHEL Piotr 2004-10-19 UKS IMPULS Kłodzko 72
24. 1146 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 65
25. 8698 MAJ Kacper 2004-07-26 UKS IMPULS Kłodzko 62
26. 6249 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 41
27. 5823 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 39
28. 3162 KUŁEK Dawid 2007-08-15 KS AJDE Oleśnica 39
29. 974 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 36
30. 3164 RUDNIK Maximilian 2005-05-27 KS AJDE Oleśnica 34
31. 977 JAMKA Szymon 2006-02-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
32. 1587 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005-07-27 LKS ODRA Głoska 32
33. 1604 BRYŁA Bartosz 2005-05-04 LKS ODRA Głoska 30
34. 6862 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 30
35. 1595 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 29
36. 5822 LITWIŃSKI Marcel 2004-08-11 SL SALOS Dzierżoniów 29
37. 10021 SINICKI Kacper 2005-10-01 KS GÓRNIK Polkowice 26
38. 1090 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 25
39. 6951 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 21
40. 6953 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 21
41. 10093 ŁYŻWA Szymon 2004-12-28 SL SALOS Dzierżoniów 19
42. 9888 LECHOCIŃSKI Mikołaj 2006-03-26 MKS NYSA Kłodzko 17
43. 9887 SUWAŁA Daniel 2005-01-30 MKS NYSA Kłodzko 17
44. 8476 KUREK Tomasz 2006-03-03 LKTS ZENIT Międzybórz 17
45. 7410 ŻUKOWSKI Mateusz 2005-04-03 KS GÓRNIK Polkowice 17
46. 1608 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 15
47. 1605 ŻURAW Kacper 2006-03-18 LKS ODRA Głoska 15
48. 975 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 13
49. 5820 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 11
50. 7498 SMOLAK Filip 2005-08-24 SL SALOS Dzierżoniów 11
51. 10070 SOKOŁOWSKI Wojciech 2004-04-03 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 10
52. 5506 ZAJĄC Wiktor 2006-07-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 9
53. 1603 PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 9
54. 1609 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 9
55. 3122 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 9
56. 4383 MORAWSKI Antoni 2005-09-24 MGLKS ODRA Oława 9
57. 2070 WOLAK Adam 2008-05-28 MGLKS ODRA Oława 9
58. 6952 JACAK Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 8
59. 10069 CHWASZCZ Oskar 2004-08-06 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 8
60. 10071 SMOCZYK Wojciech 2005-08-06 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 8
61. 9948 WARTALSKI Dawid 2006-08-17 MGLKS ODRA Oława 7
62. 9947 ŚWIERZKO Bartłomiej 2004-07-27 MGLKS ODRA Oława 7
4229
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczba sklasyfikowanych zawodników
1 KU AZS UE Wrocław 1016 5
2 SL SALOS Dzierżoniów 416 7
3 TKS GRANIT Strzelin 413 3
4 KS GÓRNIK Polkowice 409 5
5 LKTS ZENIT Międzybórz 405 4
6 LKS ODRA Głoska 332 8
7 MKS WOLAVIA Wołów 263 3
8 UKS IMPULS Kłodzko 252 3
9 MGLKS ODRA Oława 172 5
10 KTS Wolbromek 121 1
11 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 101 2
12 GLKS ORLĘTA Krosnowice 82 3
13 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 76 6
14 KS AJDE Oleśnica 73 2
15 MKS NYSA Kłodzko 34 2
16 UKS ŻAK Gierałtowiec 30 1
17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 25 1
18 MLKS SUDETY Międzylesie 9 1
4229 62
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz