ranking końcowy kadetek

Wrocław, 27.09.2020
RANKING KADETEK KOŃCOWY SEZONU 2019/2020
Poz. Lic Nazwisko i imie Data ur. Klub Punkty
1. 4574 KRYSIŃSKA Paula 2005-11-23 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 391
2. 497 FURMAN Julia 2005-03-06 KU AZS UE Wrocław 340
3. 1971 PRZYBYŁ Liliana 2006-11-12 MKS ROKITA Brzeg Dolny 322 LO6
4. 498 JARECKA Malwina 2006-03-08 KU AZS UE Wrocław 316 LO8
5. 4575 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 282
6. 673 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 263 LO12
7. 5334 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 247 LO17
8. 1973 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 202 LO28
9. 1964 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 191
10. 1967 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 178
11. 1975 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 168
12. 5340 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 160
13. 478 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 157
14. 6760 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 146
15. 7317 ZAJĄC Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 140
16. 5335 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 126
17. 5338 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 121
18. 934 SUŁAWA Katarzyna 2005-01-10 MLKS SUDETY Międzylesie 117
19. 468 CHMAJ Dagmara 2006-11-29 GLKS ORLĘTA Krosnowice 108
20. 2931 SZUBERT Karolina 2006-09-05 LKS ODRA Głoska 105
21. 8625 BUJAK Karolina 2006-01-07 GLKS ORLĘTA Krosnowice 85
22. 1238 ŻYCHOWSKA Karolina 2005-03-11 MKS NYSA Kłodzko 80
23. 1963 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 74
24. 6765 SUDOMIRSKA Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 67
25. 477 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 67
26. 7017 TRAWIŃSKA Malwina 2006-10-14 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 60
27. 1274 PISZCZYŃSKA Karina 2008-07-13 MGLKS ODRA Oława 58
28. 5337 KUBERA Małgorzata 2008-07-04 MKS WOLAVIA Wołów 53
29. 6761 KORSZUN Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 51
30. 936 FILIŃSKA Martyna 2008-06-26 MLKS SUDETY Międzylesie 44
31. 5799 BOROWSKA Zuzanna 2008-01-31 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 42
32. 480 TOMERA Lena 2009-09-03 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
33. 8624 WRÓBIŃSKA Klaudia 2008-05-25 GLKS ORLĘTA Krosnowice 33
34. 1235 KORZENIOWSKA Zuzanna 2006-06-28 MKS NYSA Kłodzko 32
35. 6001 MILNIKIEL Amelia 2008-03-15 KS GÓRNIK Polkowice 30
36. 1136 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 30
37. 935 FURTAK Milena 2006-10-17 MLKS SUDETY Międzylesie 26
38. 9161 HAŁAJ Oliwia 2008-02-23 ULKS Ciechów 25
39. 5037 PASIERBSKA Izabela 2006-06-05 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 23
40. 1137 ZAJĄC Anna 2009-02-08 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 21
41. 1133 ŁUCZAK Lena 2008-01-24 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 21
42. 8626 CISZEWSKA Judyta 2009-03-01 GLKS ORLĘTA Krosnowice 15
43. 937 KOWAL Kornelia 2007-04-08 MLKS SUDETY Międzylesie 13
44. 10959 KOŁTUN Zofia Agnieszka 2008 GLKS ORLĘTA Krosnowice 13
     5 076
Poz. Klasyfikacja klubowa Punkty Liczb sklasyfikowanych zawodniczek
1 MKS ROKITA Brzeg Dolny 1135 6
2 KU AZS UE Wrocław 1059 4
3 MKS WOLAVIA Wołów 707 5
4 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 673 2
5 GLKS ORLĘTA Krosnowice 511 8
6 UKS ŻAK Gierałtowiec 264 3
7 MLKS SUDETY Międzylesie 200 4
8 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 114 4
9 MKS NYSA Kłodzko 112 2
10 LKS ODRA Głoska 105 1
11 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 60 1
12 MGLKS ODRA Oława 58 1
13 KS GÓRNIK Polkowice 30 1
14 ULKS Ciechów 25 1
15 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 23 1
5076 44
Przewodniczący
Wydziału Rozgrywek
Andrzej Moczko
Opracował: Władysław Chrabąszcz