wyniki 3 WTK kadetów

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów
Brzeg Dolny 02.02.2020
gra pojedyncza kadetów
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 60
2 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 57
3 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 54
4 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 52
5 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 50
6 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 48
7 5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 46
8 1273 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 44
9 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 42
10 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 41
11 4635 NAWROT Mikołaj 2005-06-07 LZS SADY Wierzchowice 39
12 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 38
13-14 10390 BORKOWSKI Bartosz 2005 MGLKS ODRA Oława 35
2756 JUREK Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 35
15-16 2910 BRYŁA Bartosz 2005-05-04 LKS ODRA Głoska 32
682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 32
17-20 7315 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006-07-30 KU AZS UE Wrocław 27
6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 27
2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 27
7012 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 27
21-24 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 21
5917 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 21
6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 21
6505 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 21
25-28 6501 HANDZLIK Dominik 2006-10-06 SL SALOS Dzierżoniów 15
6506 SZYMAŃSKI Szymon 2005-11-05 SL SALOS Dzierżoniów 15
6507 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005-02-20 SL SALOS Dzierżoniów 15
1275 PRZYGODA Michał 2006-04-09 MGLKS ODRA Oława 15
29 6508 ZAWADA Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 12
30 7014 JACAK Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 11
31-32 2926 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005-07-27 LKS ODRA Głoska 10
7018 SMOCZYK Maciej 2005-08-06 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 10
33-36 938 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 9
469 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 9
7019 PIENIĘŻNY Jakub 2008-12-18 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 9
1976 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 9
37-44 11007 TURKIEWICZ Jakub 1905-06-29 ULKS Ciechów 8
6762 PODSKARBI Artur 2008-06-03 UKS ŻAK Gierałtowiec 8
7016 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 8
10134 RATAJCZYK Tadeusz 2005 KS GÓRNIK Polkowice 8
2752 SKRZYDŁOWSKI Tobiasz 2007-03-28 TKS GRANIT Strzelin 8
10252 MORAWSKI Krzysztof 2006 GLKS ORLĘTA Krosnowice 8
10560 DOMAŃSKI Gabriel 2009 UKS ŻAK Gierałtowiec 8
9160 GĄSIOROWSKI Piotr 2010-04-19 ULKS Ciechów 8
Sędzia Główny
Tomasz WAPIŃSKI
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz