wyniki 3 WTK kadetów

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów
Brzeg Dolny 3.03.2019
gra pojedyncza kadetów
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 3507 GŁAZOWSKI Kacper 2005-04-14 TKS GRANIT Strzelin 60
2 1606 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper 2005-07-04 LKS ODRA Głoska 57
3 6248 KLIMEK Piotr 2004-11-18 LKTS ZENIT Międzybórz 54
4 5311 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 52
5 5313 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 50
6 7401 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 48
7 9038 STODOLICA Mikołaj 2004-05-27 SL SALOS Dzierżoniów 46
8 6264 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 44
9 5312 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 42
10 1153 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 41
11 6247 BEDNAREK Bartosz 2004-09-09 LKTS ZENIT Międzybórz 39
12 8697 KWIATKOWSKI Konrad 2004-01-31 UKS IMPULS Kłodzko 38
13-14 3513 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 35
7408 RYGLICKI Mikołaj 2004-04-08 KS GÓRNIK Polkowice 35
15-16 1587 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005-07-27 LKS ODRA Głoska 32
1151 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 32
17-18 3512 WIŚNIEWSKI Przemysław 2004-04-22 TKS GRANIT Strzelin 29
1595 TRYBAŁA Szymon 2008-01-12 LKS ODRA Głoska 29
19-20 8698 MAJ Kacper 2004-07-26 UKS IMPULS Kłodzko 26
10021 SINICKI Kacper 2005-10-01 KS GÓRNIK Polkowice 26
21 1880 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 24
22 5821 ZAWADA Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 22
23-24 7405 MILNIKIEL Maksymilian 2004-11-08 KS GÓRNIK Polkowice 19
1604 BRYŁA Bartosz 2005-05-04 LKS ODRA Głoska 19
25-28 1605 ŻURAW Kacper 2006-03-18 LKS ODRA Głoska 15
1608 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 15
5823 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 15
6249 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 15
29-36 8699 TRUCHEL Piotr 2004-10-19 UKS IMPULS Kłodzko 9
1609 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 9
5506 ZAJĄC Wiktor 2006-07-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 9
1603 PRZELICKI Wiktor 2007-08-05 LKS ODRA Głoska 9
9888 LECHOCIŃSKI Mikołaj 2006-03-26 MKS NYSA Kłodzko 9
9887 SUWAŁA Daniel 2005-01-30 MKS NYSA Kłodzko 9
10093 ŁYŻWA Szymon 2004-12-28 SL SALOS Dzierżoniów 9
5822 LITWIŃSKI Marcel 2004-08-11 SL SALOS Dzierżoniów 9
37 1090 SOWA Sebastian 2009-06-14 MKS ROKITA Brzeg Dolny 8
Sędzia Główny
Andrzej SIWEK
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz