wyniki 2 WTK kadetów

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów
Brzeg Dolny 10.11.2019
gra pojedyncza kadetów
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 677 ŻURAWSKI Krzysztof 2007-07-14 KU AZS UE Wrocław 60
2 678 ŻURAWSKI Piotr 2006-02-16 KU AZS UE Wrocław 57
3 5998 KACIUBA Mikołaj 2007-05-02 KS GÓRNIK Polkowice 54
4 680 SOBIESZEK Bogumił 2005-02-03 KU AZS UE Wrocław 52
4 679 ŻYGADŁO Franciszek 2008-01-15 KU AZS UE Wrocław 50
6 2760 WNĘK Krzysztof 2009-08-20 TKS GRANIT Strzelin 48
7 1273 MICHNIACKI Franciszek 2005-01-11 MGLKS ODRA Oława 46
8 6508 ZAWADA Radosław 2005-05-13 SL SALOS Dzierżoniów 44
9 681 MALARZ Dawid 2008-04-18 KU AZS UE Wrocław 42
10 1132 KOZERSKI Michał 2007-02-26 UKS GOKIS Kąty Wrocławskie 41
11 2926 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005-07-27 LKS ODRA Głoska 39
12 682 HEINKE Tymoteusz 2008-05-19 KU AZS UE Wrocław 38
13-14 5336 KALISZ Karol 2007-10-15 MKS WOLAVIA Wołów 35
2910 BRYŁA Bartosz 2005-05-04 LKS ODRA Głoska 35
15-16 5339 STASZCZYK Jakub 2008-07-16 MKS WOLAVIA Wołów 32
5341 ULATOWSKI Wiktor 2007-01-13 MKS WOLAVIA Wołów 32
17-20 6505 SZELIGA Karol 2005-02-07 SL SALOS Dzierżoniów 27
7315 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006-07-30 KU AZS UE Wrocław 27
2756 JUREK Szymon 2006-04-14 TKS GRANIT Strzelin 27
470 DASIEWICZ Mateusz 2006-05-28 GLKS ORLĘTA Krosnowice 27
21-24 1275 PRZYGODA Michał 2006-04-09 MGLKS ODRA Oława 21
6502 KORNECKI Arkadiusz 2007-08-25 SL SALOS Dzierżoniów 21
2929 STANIOWSKI Stanisław 2008-12-15 LKS ODRA Głoska 21
5917 LECHOWICZ Tomasz 2006-07-20 LKTS ZENIT Międzybórz 21
25-28 2928 STANIOWSKI Dawid 2010-11-26 LKS ODRA Głoska 15
7014 JACAK Wojciech 2006-10-27 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 15
469 BLACHARCZYK Igor 2006-11-17 GLKS ORLĘTA Krosnowice 15
6506 SZYMAŃSKI Szymon 2005-11-05 SL SALOS Dzierżoniów 15
29 7012 BADOWSKI Marcin 2007-02-08 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 12
30 6507 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005-02-20 SL SALOS Dzierżoniów 11
31-32 2936 ŻURAW Kacper 2006-03-18 LKS ODRA Głoska 10
5994 LESIŃSKI Patryk 2006-06-21 KS GÓRNIK Polkowice 10
33-36 5995 MALIK Adam 2006-12-11 KS GÓRNIK Polkowice 9
7018 SMOCZYK Maciej 2005-08-06 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 9
938 BZOWY Bartosz 2005-11-08 MLKS SUDETY Międzylesie 9
7016 STAWICKI Szymon 2007-04-10 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 9
37-43 10107 MROZIUK Szymon 28.06.1905 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 8
6501 HANDZLIK Dominik 2006-10-06 SL SALOS Dzierżoniów 8
7019 PIENIĘŻNY Jakub 2008-12-18 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 8
1933 WIĘDŁOCHA Adam 2006-06-23 ULKS URSUS ZOKiR Złotoryja 8
1315 SOLIŁO Oskar 2008-02-18 LKS Proszowa 8
1237 SUWAŁA Daniel 2005-01-30 MKS NYSA Kłodzko 8
6763 PODSKARBI Jakub 2007-02-01 UKS ŻAK Gierałtowiec 8
Sędzia Główny
Tomasz WAPIŃSKI
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz