wyniki 2 WTK kadetek

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadetów
Wołów 11.11.2018
gra pojedyncza kadetek
KOŃCOWA KLASYFIKACJA
Pozycja Licencja Nazwisko Data Nazwa klubu Punkty
urodz.
1 7263 PODYMA Karolina 2005-10-19 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 60
2 982 SATŁAWA Aleksandra 2004-02-05 GLKS ORLĘTA Krosnowice 57
3 2195 JARECKA Malwina 2006-03-08 MLKS VICTORIA Jelcz-Laskowice 54
4 179 GAWORSKA Natalia 2007-02-07 KU AZS UE Wrocław 52
5 978 KURZELA Natalia 2004-05-18 GLKS ORLĘTA Krosnowice 50
6 435 DRACZYŃSKA Martyna 2006-12-11 MKS ROKITA Brzeg Dolny 48
7 1143 HOŁODNIUK Paulina 2006-03-16 MKS WOLAVIA Wołów 46
8 6843 BREŚ Aleksandra 2006-10-07 UKS ŻAK Gierałtowiec 44
9 1152 ULATOWSKA Anna 2009-02-04 MKS WOLAVIA Wołów 42
10 439 RIWOŃ Wiktoria 2006-06-09 MKS ROKITA Brzeg Dolny 41
11 987 WNUK Natalia 2006-03-16 GLKS ORLĘTA Krosnowice 39
12 779 SOWA Anżelika 2007-02-23 MKS ROKITA Brzeg Dolny 38
13-14 1150 SKAWIŃSKA Nikola 2007-07-19 MKS WOLAVIA Wołów 35
7615 OŻGA Katarzyna 2005-01-05 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie 35
15-16 3129 SUŁAWA Katarzyna 2005-01-10 MLKS SUDETY Międzylesie 32
778 BOJANOWSKA Magdalena 2006-11-04 MKS ROKITA Brzeg Dolny 32
17-18 986 WŁODARCZYK Nicoll 2004-02-04 GLKS ORLĘTA Krosnowice 29
5310 ZAJĄC Hanna 2006-11-22 KU AZS UE Wrocław 29
19-20 984 SOBCZAK Natalia 2005-09-13 GLKS ORLĘTA Krosnowice 26
3508 HUTNIK Nikola 2005-07-28 TKS GRANIT Strzelin 26
21 6866 SUDOMIRSKA Daria 2006-12-13 UKS ŻAK Gierałtowiec 24
22 1883 WOJCIECHOWSKA Sara 2008-04-12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 22
23-24 3123 FURTAK Milena 2006-10-17 MLKS SUDETY Międzylesie 19
786 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010-06-17 MKS ROKITA Brzeg Dolny 19
25-28 1145 KACZAN Alicja 2006-07-29 MKS WOLAVIA Wołów 15
6849 KORSZUN Oliwia 2007-05-26 UKS ŻAK Gierałtowiec 15
781 ZACZKIEWICZ Iga 2007-12-27 MKS ROKITA Brzeg Dolny 15
1140 SKAWIŃSKA Liwia 2010-01-02 MKS WOLAVIA Wołów 15
29-32 8518 BUCZKOWSKA Wiktoria 2004-09-28 KS AZS WRATISLAVIA Wrocław 11
1147 KSIĘŻAK Julia 2007-03-21 MKS WOLAVIA Wołów 11
783 CHRĄCHOL Marika 2010-03-15 MKS ROKITA Brzeg Dolny 11
6950 WITCZAK Dominika 2005-09-29 GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa 11
Sędzia Główny
Kamil SKRZYPCZAK
Obsługa komputerowa: Władysław Chrabąszcz